İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

MSA

iptal Ankara 20. İdare Mahkemesi 2018/1XXX K Tebliğ Ocak 2019 ByLock Gizli Tanık Tanık Evde Kalma Kurum Kanaati İPTAL

Önerilen Yorum

20.İdare Mahkemesi 1xxx Nolu İADE Kararı
Kurum: Adalet Bakanlığı

Esas: Mart 2018 / 500 (Tahmini)
Karar: Aralık 2018 / 1xxx (Tahmini)
Tebliğ: Ocak 2019

Kriterler: ByLock, Gizli Tanık, Tanık (evlerde kalma, sohbet), Kurum Kanaati + BERAAT

20 İdare 1xxx İade Kararı-01.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-02.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-03.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-04.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-05.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-06.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-07.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-08.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-09.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-10.jpg

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son gelen kararlar umut verici. İnşallah istinaf onaylar da süreç fazla uzamaz. Mağduriyetler bir an önce son bulur.

679 KHK ret banka sd kart kurum kanati eski idari soruşturma 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstinaf ın yd ak kadar kabul kararını görmeden birsey söylemek mümkün değil.  İstinaf bozmayacagi kararın yürütmesini durdurmaz normalde. Ama hayırlısı bakalım. Enseyi şimdiden karartmanin mantığı yok  

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu karara sevindim iade olacağıma bir tık daha inandım

675 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mehmet Ali Dinçer, 22 saat önce tarihinde yazdı:

İstinaf ın yd ak kadar kabul kararını görmeden birsey söylemek mümkün değil.  İstinaf bozmayacagi kararın yürütmesini durdurmaz normalde. Ama hayırlısı bakalım. Enseyi şimdiden karartmanin mantığı yok  

Kararı gördüm. Normalde yd ak kadar kabul kararı ara karar ile birlikte yapılıyor. Fakat -bence- taraflara göndermek adına ayrı ara karar yapılmış. Egm den tüm bilgi ve belgeler istenmiş. Sanki acm nin ulaşamadığı belgelere ulasacaklar gibi. Gereksiz bir ara karar yapmışlar ama bu sefer istinaf kendini bağlamış olacak. Eğer farklı bir şey yok derse egm ne olacak? Öte yandan istinaf Mh kararının yürütmesini durdurmakla kararı bu haliyle beğenmediğini de ima etmiş oldu. Zor bir süreç merakla bekliyorum sonucu. Olumsuz konuşup moral bozmak istemiyorum ama neticede ortada bi yd kabul kararı var. Hayırlısı olsun bakalım 

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 08.04.2019 - 22:55 yazdı:

20.İdare Mahkemesi 1xxx Nolu İADE Kararı
Kurum: Adalet Bakanlığı

Esas: Mart 2018 / 500 (Tahmini)
Karar: Aralık 2018 / 1xxx (Tahmini)
Tebliğ: Ocak 2019

Kriterler: ByLock, Gizli Tanık, Tanık (evlerde kalma, sohbet), Kurum Kanaati + BERAAT

20 İdare 1xxx İade Kararı-01.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-02.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-03.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-04.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-05.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-06.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-07.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-08.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-09.jpg

20 İdare 1xxx İade Kararı-10.jpg

Şu muhalif nazım taha koçak beyfendi acaba milletvekillerine bir soruşturma açılmasını söylemeye cesaret edebilir mi veya bakanlık başbakanlık yapıp Fetö liderine methiyeler dizen insanları da Fetö üyesi olarak görüyor mu ? irtibatlı iltisaklı olarak değerlendirebiliyor mu? Bülent arınçları binali yıldırımları tayyip erdoğanları ve ak parti kadrolarını ??? Veya sırf yalakalık olsun diye hızlı terfi yapayım diye mi böyle bir karar almış çok hukuk sever olan bu zaat ! 

701 Khk Komisyon İncelemeye devam kriter 17/25 öncesi sohbet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...