İçeriği gör
701KHKegm

İdare Mahkemesi sürecinde hareketlilik

Önerilen Yorum

İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık 20 ay önce 24.İdare Mahkemesine dava açmıştım. İdarenin klasik birinci ve ikinci savunması sonrasında yaklaşık bir yıldır UYAP'a dosya yüklenmemişti. Birkaç gün önce tüm aile bireylerimin de yer aldığı vukuatlı nüfus kayıt örneğini mernis sisteminden alıp UYAP'a yüklemişler. Uzun bir aradan sonra sizce karar aşamasına mı gelmişler? İdare Mahkemesi Nüfus kayıt örneğini niçin temin etmiş olabilir? Bu konuda fikri olan paylaşırsa sevinirim. 

701 KHK - RET - ANKARA 24.İDARE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
701KHKegm, 2 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık 20 ay önce 24.İdare Mahkemesine dava açmıştım. İdarenin klasik birinci ve ikinci savunması sonrasında yaklaşık bir yıldır UYAP'a dosya yüklenmemişti. Birkaç gün önce tüm aile bireylerimin de yer aldığı vukuatlı nüfus kayıt örneğini mernis sisteminden alıp UYAP'a yüklemişler. Uzun bir aradan sonra sizce karar aşamasına mı gelmişler? İdare Mahkemesi Nüfus kayıt örneğini niçin temin etmiş olabilir? Bu konuda fikri olan paylaşırsa sevinirim. 

benim dosyada  nufus kayıt örneği UYAP a yüklendikten 1 hafta sonra karar çıkmiştı

701 nolu  25 idr mah

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...