İçeriği gör

Önerilen Yorum

UZUN BİR ARADAN SONRA ADALET BAKANLIĞINDAN CEP TELEFONUMA, YAPTIĞIM BAŞVURUNUN 24.İDARE MAHKEMESİ TARAFINDAN REDDEDİLDİĞİNE DAİR MESAJI GELDİ. UYAP ÜZERİNDEN RET KARARINI KONTROL ETTİM. KARARDA KLASİK VE GENEL KONULARDAN BAHSEDİLEREK OHAL KOMİSYONUNUN KARARININ YERİNDE OLDUĞU BELİRTİLMİŞ.

ŞİMDİLİK ADLİ SORUŞTURMAM YOK, KRİTER YOK, KİMSE YOK MU DERNEĞİNE SMS GÖNDERMİŞİM İKİ ADET, GARSON KODLAMA DA DA İSMİM GEÇİYOR. AYRICA 1997 YILLARINDA BEKAR İKEN KALDIĞIM EV ARKADAŞIM İSMİMİ VERMİŞ BUNU DA İDARE MAHKEMESİNİN KARARINDA GÖRDÜM. GEREKÇELİ KARAR ELİME ULAŞTIĞINDA BİR ÜST MAHKEMEYE İTİRAZIMI YAPACAĞIM. BU KONUDA FORUM ARKADAŞLARIMIZIN TAVSİYE VE YARDIMLARINI  BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Güncelleme • • 701KHKegm

701 KHK - RET - ANKARA 24.İDARE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forum içerisinde genel olarak herkese hitap eden çeşitli aşamalara ilişkin dilekçeler var. Bunlardan yararlanabilirsiniz. Ancak herkesin durumu farklı olduğu için size özel olan konularda biraz araştırma yapıp cevap vermeniz daha uygun olacaktır. Şimdiden geçmiş olsun ve kolay gelsin. Zamanı gelince umarım bu keyfi uygulamalar son bulacak. 

679 KHK - RET - KRİTER YOK (KURUM KANAATİ) - ANKARA 26. İDARİ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...