İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

nurettin yavuz

KHK ile ihraç olup SGK tarafından emekli aylığı bağlanmasına rağmen emekli ikramiyesi ödemesinin yapılmaması işlemine karşı açılan idari davanın kabulüne

Önerilen Yorum

KHK ile ihraç olup SGK tarafından emekli aylığı bağlanmasına rağmen emekli ikramiyesi ödemesinin yapılmaması  işlemine karşı açılan davada idare mahkemesi idari davanın kabulüne karar  vererek SGK'nın söz konusu işlemini iptal etmiştir. Bu konuda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Avukat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn Nurettin Yavuz,

Bu forum bilgi paylaşımına yöneliktir. Foruma üye olup ilk mesajınız 'iş geliştirme' çalışması olursa çok  şık olmayabilir.

Önce kendinizi bir tanıtsanız, konu hakkında bilgi ve birikiminizi paylaşsanız daha güzel olmaz mı?

Forum da KHK lı olarak ihraç edilip emekli sandığına tabi olup emekli ikramiyesi ödenmeyenlerle alakalı onlarca paylaşım var.

Sizdeki bilgi veya dava dosyası farklı bir alanda mı?

Saygılar

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
nurettin yavuz, 16.11.2021 - 12:35 yazdı:

KHK ile ihraç olup SGK tarafından emekli aylığı bağlanmasına rağmen emekli ikramiyesi ödemesinin yapılmaması  işlemine karşı açılan davada idare mahkemesi idari davanın kabulüne karar  vererek SGK'nın söz konusu işlemini iptal etmiştir. Bu konuda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Merhabalar ben Arslan 

Ben de emekli olup maaş bağlandığı halde emeklilik ikramiyesini alamadım

4 yıl SSK 22,5 yıl emekli sandığı olmak üzere 26,5 yıl hizmetin vardı 

Emekli sandığında 25 yıl tamamlanmadığı için ikramiye almamın mümkün olmadığı söylendi 

Bunun tersi mümkün mü bu durum da dahi ikramiye mi alabilir miyim 

Bilgi verirseniz sevinirim Teşekürler.

19arslan1907@gmail.com

Arslan Kalkanlı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...