İçeriği gör
zayzay

Danıştay'a başvuru için harç ödemek gerekiyor mu?

Önerilen Yorum

Bugün UYAP dan ank 14.İDD istanifaf red başvurumu temyiz için danıştaya gönderilmek e-imzalı dosyamı yükledim.Ücret falan ödemem gerekir mi?UYAP da herhangi bir yönlendirme çıkmadı.

Bilgi lütfen.

679 KHK-Ret-Banka-Ankara 21.İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
zayzay, 17.11.2021 - 17:26 yazdı:

Bugün UYAP dan ank 14.İDD istanifaf red başvurumu temyiz için danıştaya gönderilmek e-imzalı dosyamı yükledim.Ücret falan ödemem gerekir mi?UYAP da herhangi bir yönlendirme çıkmadı.

Bilgi lütfen.

Sayın zayzay,

Geciktiğim için affınıza sığınarak;

İlk başvurunuzda adli yardım talebiniz vardı ve kabul edildiyse herha gi bir ödeme yapmazsınız.

Adli yardım talebiniz yoktu yada kabul edilmediyse harç yatırılır. Bunuda uyap tan takip ediniz size harç yatırmanız için tebligat yapılacaktır.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aklima Uzun zamandır sesinizi duymuyorduk sağolun ilginiz için iyi ki varsınız.

679 KHK-Ret-Banka-Ankara 21.İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bende aynı şekilde ankara 15. idari dava dairesinin vermiş olduğu karara itiraz edip temyiz için danıştaya göndercem fiziki olarak itiraz dilekçemi hazırladım ancak başlık kısmında kararsız kaldım,

DANIŞTAY BAŞKANLIĞI' NA
Sunulmak;
ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ 15. İDARE DAVA DAİRESİ' NE
Gönderilmek Üzere;
BURSA NÖBETÇİ İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI' NA

şeklindemi yoksa BURSA NÖBETÇİ BÖLGE İDARE MAHKEMESİ'NE şeklindemi yapmalıyım bilemedim, yani itiraz evrakını bursa idare mahkemesine mi teslim etmeliyim yoksa bölge idare mahkemesine mi teslim etmeliyim kararsız kaldım ? yardımcı olursanız sevinirim, daha önceki tecrübelerim bölge deilde  idare mahkemesine teslim etme yönünde diye biliyorum ama yanlış yapmamak adına buraya yazmak istedim.

675 KHK ret albatros ankara 15. idari dava dairesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kgsm29, 9 saat önce yazdı:

bende aynı şekilde ankara 15. idari dava dairesinin vermiş olduğu karara itiraz edip temyiz için danıştaya göndercem fiziki olarak itiraz dilekçemi hazırladım ancak başlık kısmında kararsız kaldım,

DANIŞTAY BAŞKANLIĞI' NA
Sunulmak;
Gönderilmek Üzere;

şeklindemi yoksa BURSA NÖBETÇİ BÖLGE İDARE MAHKEMESİ'NE şeklindemi yapmalıyım bilemedim, yani itiraz evrakını bursa idare mahkemesine mi teslim etmeliyim yoksa bölge idare mahkemesine mi teslim etmeliyim kararsız kaldım ? yardımcı olursanız sevinirim, daha önceki tecrübelerim bölge deilde  idare mahkemesine teslim etme yönünde diye biliyorum ama yanlış yapmamak adına buraya yazmak istedim.

Bulunduğunuz yer itibariyle;

DANIŞTAY BAŞKANLIĞI' NA
Sunulmak;
Gönderilmek Üzere;

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...