İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

benimde aynı 686 dan sonra unuttular ??

Madem bir daha arayip sormayacaklardi ne demeye alelacele ihraç ettiler ki ?

Güncelleme • • Konuk
.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
feritgezgin06, 2 saat önce yazdı:

Merhaba sitemizde yayınlanan Emniyet Genel Müdürlüğü - Kurum Cevabı başlıklı yazının içeriği aynen bana da geldi ( 

). Buna karşı bir dilekçe yazmam gerekiyor. Acaba elinde örnek dilekçesi olan var mı? Saygılar

Garson kodu nedir

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAVUNMASINA KARŞI YAZILACAK DİLEKÇE ÖRNEĞİ VARMI GARSON  FİŞLEMESİ

mehmet ali

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
einstein28, 05.09.2019 - 11:56 yazdı:

701 khk 

Adli Durum: İlk Mahkeme de beraat

Komisyon: İnceleme devam ediyor

Kodlama: SAY

Hangi il sizin 

701 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

samsun

701 KHK ile ihraç Polis Memuru. 19. İdare Mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 05.09.2019 - 17:38 yazdı:

Takipsizlik kararında organize suçlarla mücadele müdürlüğünün havuz sorgu tutanaginda örgüt üyeliğini gösterir herhangi bir kayda rastlanmadığını n anlaşıldığı şeklinde bir ifade var  Havuz sorgusu ne anlama geliyor. Tam olarak neyi araştırıyorlar. Bilgi veren olursa sevinirim

havuz sorgusunda fetö ile ilgili kurumlarda sgk kaydı, bankasya, tepe yönetimi ile irtibat vs. gibi konulara bakılıyor 

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pol34, 05.09.2019 - 00:22 yazdı:

Beni de ifadeye bile çağırmadılar. Hakkımda her hangi bir gelişme yok ne yapmalıyım bana bir akıl verin ruh sağlığım bozuldu

Aman sakin olun öncelikle. Ne kadar memuriyetiniz vardı bilemiyorum. Benim 24 yıl olmuştu. Herşeyden evvel sağlığınızı korumaya çalışın diyeceğim ama bunu ben yapamadım maalesef, siz bari yapmayın. Ailenizle (eş ve çocuk) tartışmamaya, onları kırmamaya özen gösterin, gerekirse ilaç kullanmaktan çekineyin. Bir iş bulup çalışabilirseniz psikolojik olarak daha rahatlarsınız. Kesinlikle suçlu psikolojisine girmeyin. İnsanlarla konuşurken kendinizi gizlemeyin. Açık açık söyleyin, anlatın. Benim yaptığım bir hatayı siz yapmayın. O da uzunca bir süre çarşıya pazara çıkmamak. Kesinlikle çıkın, gezin. Tanıdıklarınızı görünce konuşmamak yerine, gözlerine bakın onların hareketlerine göre tutum belirleyin. konuşmak isteyenlerle konuşun, konuşmak istemeyenler olursa ki, olacaktır, yere tükürün geçin. bu bile rahatlatır.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 KHK ve Komisyon RED geldi. Daha önce yazmıştım. Karar tebliğ edildi.

Garson Kodu : EA  (Kodlama ek bilgileri : aidat yok, etüd (sohbetlere katılma) yok, görev yeri yanlış. yani kodlamada ea'dan başka hiçbir şey yok.)

Tanık İfadesi : 2006-2007 yıllarında sohbetlerde gördüğünü söyleyen bir tanık var ve dosya Savcılık soruşturma aşamasında.

Bu iki bilgi doğrultusunda (Garson EA Kodlaması ve 2006-2007 yıllarına ait tanık ifadesi) İdare Mahkemesi için Müracaat dilekçesi hazırlayacağım.

EA ve Tanık durumu ile daha önce idare mahkemesine müracaat eden arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Acaba bir kabul torbasi varda her hafta ordan 10 15 tane dosyayi alip sistememi giriyorlar ve rastgele seciyorlar diye dusunuyorum misal 670 khk olan adam kabul olsa bile 2020 mayis ayinda kabulu gorebilir onumuzdeki haftada gorebilir gibime geliyor simdi 701 khkdan adama ret geliyor 670 hala bekliyor bunun baska aciklamasi olamaz bence zaten kodlamaya bakilmiyormu sadece kodlama listeside komisyonda mevcut degilmi simdi tasnifleme yapilmis kabuller redler belli ben boyle dusunuyprum 

679 khk egm 2018 kasim takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...