İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

teşekkür ederim. Çünkü kararı paylaşmanız bizim için de önemli biliyorsunuz.. sadece garson ve üst amir görüşünden dolayı mı ceza aldı... inşallah yargıtayda bozulacaktır.

Kriterim olmamasına rağmen ihraç edildim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Abi ceza almış direkt ondan vermişlerdir.

701 EGM Adli kesinlesmiş beraat.  Komisyon incelemeye devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ihraç sonrası emekli olup, emekli ikramiyesini idare mahkemesi kararı ile alan arkadaşlardan, emekli ikramiyesi için idare mahkemesine dava açtıkları dilekçenin örneğini rica edecektim. (şimdiden teşekkürler.)

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şimdiye kadar red alanların kodları nedir. Bildiklerim ea, b4 falan, dil. Başka ne var? Mesela sc'lerden red gelen oldu mu? İyi takip eden varsa bi değerlendirme yapsa

672. EGM. Takipsizlik 2018. 2020 mart kabul gördüm. Darısı tüm masumlara...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sc ve türevlerine redde gordum kabulde, yanında eklenti varmı ona bakılıyor, büyük çoğunluk şu an komisyonca beklemede..

Sayın editör egm mensupları için araştırma merkezleri ile alakalı malumatınız varmı?

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SABIR, 1 saat önce yazdı:

Sc ve türevlerine redde gordum kabulde, yanında eklenti varmı ona bakılıyor, büyük çoğunluk şu an komisyonca beklemede..

Sayın editör egm mensupları için araştırma merkezleri ile alakalı malumatınız varmı?

diğer forumda ankara ve istanbulda açıldığına dair yazmışlardı ama ne kadar doğru bilemiyorum

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dijital incelemesi bitmeden (26 nisan ıstanbul da yalnızca ev araması yapıldı diye biliyorum) komisyon karar verir mi sizce?Herhangi bir kriter yok.Kodlamam var mı bilmiyorum.

701 EGM -26 nisan -Istanbul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
isea, 35 dakika önce yazdı:

Dijital incelemesi bitmeden (26 nisan ıstanbul da yalnızca ev araması yapıldı diye biliyorum) komisyon karar verir mi sizce?Herhangi bir kriter yok.Kodlamam var mı bilmiyorum.

Verebilir 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
isea, Bir saat önce yazdı:

kodlamınız da vardır çünkü 26 nisanda açığa alınanların hepsi kodlama yüzünden açığa alındı

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
isea, 6 saat önce yazdı:

ev araması yapıldı diyorsunuz. hiç birşey yapılmayıp red verilenler var. facebook sayfasında adli idari hiçbir şey yaşamadığını ve red aldığını, henüz kararın kendisine ulaşmadığını söyleyen bir kaç kişi gördüm son iki hafta içinde. 26.Nisancı olupta fişlenmeyen yok sanırım. ama fişlemede farklı farklı kodlar verilmiş. o fişlemeyi yapan garson şerefsiz doberman köpeğini, köpekler parçalar inşaallah.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...