İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Egm İstanbul yakın zamanda adliyeye gidip dosyası hakkında bilgi alabilen varmı?

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasa17, 12 saat önce yazdı:

Egm İstanbul yakın zamanda adliyeye gidip dosyası hakkında bilgi alabilen varmı?

Devrem az önce çağlayan adliyesinden aradılar tefonların geldiğini ve 1 2 haftaya bilirkişi incelemesinin biticegini söylediler.ama en önemlisi fişleme ile ilgili dilekçe yazmıştım o nuda sordum cevap gelmiş fişeme bilgimin AD oldugunu  söyledi cok sevindim.ayrıca bilirkişi incelemesinin sonunda kararı yazacaklarını söylediler.

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

sn @Adm34 sizin için güzel haber.. O zaman hayırlı iadeler olsun diyelim mi ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 4 dakika önce yazdı:

sn @Adm34 sizin için güzel haber.. O zaman hayırlı iadeler olsun diyelim mi ?

Bu dileği hepimiz için dileyelim inşallah hep beraber iade oluruz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

iade olup olamayacağımız muallak..

diyelim anlaşıldı suçsuzluğumuz iade olduk.

tebliğ den sonra ne zaman başlanır yine muallak..

araştırma merkezimi emniyetmi yine muallak..

emniyet olsa aynı il olurmu yine muallak..

bu işler karışmaya başladı..

suçsuz olan herkes eski görev yerine eski görevine iade edilmeli.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adm34, 1 saat önce yazdı:

Devrem az önce çağlayan adliyesinden aradılar tefonların geldiğini ve 1 2 haftaya bilirkişi incelemesinin biticegini söylediler.ama en önemlisi fişleme ile ilgili dilekçe yazmıştım o nuda sordum cevap gelmiş fişeme bilgimin AD oldugunu  söyledi cok sevindim.ayrıca bilirkişi incelemesinin sonunda kararı yazacaklarını söylediler.

İnşaallah iadeniz hayırlı olsun,sizin telefonlar mı raporlar mı gelmiş?biz 3 aydan fazla oldu cihazları alalı imaj raporu bilirkişideymiş 3 ayı bulur gelmesi dedi katip,sizin savcı M.A.mi?

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasa17, 57 dakika önce yazdı:

İnşaallah iadeniz hayırlı olsun,sizin telefonlar mı raporlar mı gelmiş?biz 3 aydan fazla oldu cihazları alalı imaj raporu bilirkişideymiş 3 ayı bulur gelmesi dedi katip,sizin savcı M.A.mi?

Devrem savcı m.a degil.bana katip bilirkişi incelemesini hızlandırıcam dedi.heralde genel olarak hızlanmışlar .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben telenomu alali 8 9 ayi gecti ancak rapir bir turlu gelmedi

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adm34, 2 saat önce yazdı:

devrem dilekçe ile fişleme varmı yok mu öğrenebiliyormuyuz. 3 yıl oldu hiçbir işlem yok.bekliyorum

701 egm beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hismekan, 7 dakika önce yazdı:

devrem dilekçe ile fişleme varmı yok mu öğrenebiliyormuyuz. 3 yıl oldu hiçbir işlem yok.bekliyorum

Devrem dilekçeyi yaklaşık 5 ay öce yazdım.fişleme bilgilrimi istiyorum diye.sordum dilekçem var dı ne oldu bilgiler geldi mi dedim o da söyledi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...