İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Editör
Adnan104, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaşlarınız rütbelimiydi. 

Arkadaşım polis memuru. 

Geçtiğimiz hafta içinde bir komiser yardımcısının da bakanlı onayı ile göreve başlayacağını rütbesinde değişiklik olmadığı duydum.  Komisyon ne zaman iade etmiş ne kadar zamandır bekliyordu bilmiyorum. 

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaş zaman geçtikçe kriterler kararlar netleşecek, insanlar suçsuz yere mağdur edilmeyecek  derken.

başımıza yeni yeni icatlar çıkıyor..

yakında silahsız güvenlik görevlisi olsun bunlar hassas ta derlerse şaşırmam..

suçu olmayan insanlar için adalet bu kadar geç ve hatalı tecelli etmemeli.

fetö denen hain örgütle her türlü mücadele edilmeli..

mağdurların sayısını arttırarak değil..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar red sebebi ea kodlama ve amir kanaati. idare mahkemesine dava açtım  haliyle. şuana kadar ifade gözaltı falan olmadı. durum ne olur sizce. idare mahkemesi ne karar verir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bakan 33 bin ihraç diyor .Egm ihraclar i 40  bin değil miydi

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KORKUSUZADALET, 26 dakika önce yazdı:

arkadaşlar red sebebi ea kodlama ve amir kanaati. idare mahkemesine dava açtım  haliyle. şuana kadar ifade gözaltı falan olmadı. durum ne olur sizce. idare mahkemesi ne karar verir

idare mahkemesinden henüz sadece kodlama ile alakalı bir karar çıkmadı twitterda nmelihkutlu hesabını takip edin

Kemik11, 22 dakika önce yazdı:

benim bildiğim kadarıyla da 45 bin falandı 

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Egm ihraçları 32 33 bin olarak biliyorum.

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Bakan açıklamasında sadece khk ile ihraç edilenlerin sayısını verdi. Son yayınlanan 701 khk dan sonra ihraçlar devam etti. Toplam sayı 33 binden daha fazla ancak tam olarak bilemiyoruz. 

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar eşim 1,5 ay önce gözaltına alındı sebep ankesör 2 araması var 40 sn adli kontrol şartıyla bırakıldı daha ilk mahkememiz görülmedi henüz fişlemeside sc scd şeklinde bu fişleme ne oluyor acaba bu arada eşim hala aktif olarak görevde bilgilendirirseniz sevinirim 

(ankesör-adana) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ygz44, 10 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar eşim 1,5 ay önce gözaltına alındı sebep ankesör 2 araması var 40 sn adli kontrol şartıyla bırakıldı daha ilk mahkememiz görülmedi henüz fişlemeside sc scd şeklinde bu fişleme ne oluyor acaba bu arada eşim hala aktif olarak görevde bilgilendirirseniz sevinirim 

sc scd 17 25 aralık sürecinden etkilenip örgütten kopan ve örgüte dönmesi çok zor olan anlamına geliyor

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik11, 21 saat önce yazdı:

Kamuoyu baskısı - tepkisi için olabilir mi? 20 bin denilse bile gerçeğini kim nereden araştırma ihtiyacı hissediyorki

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...