İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Selam arkadaşlar bende geldim. Dünden beri kendimi boşlukta hissediyordum, gören ne oldu sana diyordu, forumun kapandığından bile lecturer hocam söylemese haberim yoktu, dün akşama kadar açılacak diye bekledim. Foruma çok alışmışız. 

Adalet Bakanlığı İKM, 689 KHK, Soruşturma devam, Komisyon kararı RET, idari dava 25 . idarede mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

S. A. Ben Dianeji. Bi ara üye olacağım. 

Hoş geldiniz Kines hocam, sizi burada görmek guzel oldu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence de hakaret cok yanlis forumun yaninda yorumlamalari da bizi dinc ve diri tuttu. Ama hakli olarak sitemimiz ortak. Nasil bi sitem kardesin abisine olan sitemi. Saygida kusur etmeyiz ama şöyle olsaydi daha iyi olurdu deriz, bunu da ileri goturmemek lazim. Hakki büyük bu kesin. Helallesme adina benim helaldir varsa. Allah sizden razi olsun.

Bu forum da guzel "tebdili mekanda ferahlık vardır" ihrac degil de tayin olarak bakalim. ?

OGM-Satış Memuru, 677 - inceleme devam ediyor, 26/02/2019 beraat - 13/03/2019 kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Twitter kullananlar burayı paylaşsın ki herkes buranın farkına varsın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn. Kineyoloji, eski forumu google yerine bu siteye yönlendirmeniz mümkün müdür?

Teşekkürler.

672 MEB Sendika Adli Yok İncelemeye Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dr. Kinesyoloji, 5 dakika önce yazdı:

Twitter kullananlar burayı paylaşsın ki herkes buranın farkına varsın.

Kines hocam kapanan forumdan google a değilde buraya yönlendirme yapabilirmisiniz

Adalet Bakanlığı İKM, 689 KHK, Soruşturma devam, Komisyon kararı RET, idari dava 25 . idarede mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İhraçuzman, 33 dakika önce yazdı:

Komserim yeni gördüm mesajınızı kusura bakmayın. Size tanıktan red verilmiş büyük ihtimal garsonu da sos yapmışlar, tanık iddiasını ispatlamadıgı sürece havada kalır, aklanın inşallah bir an önce, aklandıktan sonra da tanığa maddi manevi tazminat davasını açmayı unutmayın. İdare mahkemesinden dönersiniz. 

Benim eşim ihraç . Başkası ile karıştırdınız galiba

Ev hanımıyım ben

O çok meşgul onun için ben takipteyim

Cevabınız için çok teşekkür ederim

Allah razı olsun

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mesajınızdan önce yazılmış olan 5-6 mesajı okumadınız mı? sayın kinesyoloji

677

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Iki gundur bosluktaydik. Tekrar malumnete donmek cok kötü olmustu. Bu sayfayi acanlara tesekkurler.

Tekrar tanidik isimleri gormek cok mutlu etti .

Bol bol iade duymak dilegiyle

Adminimiz kim acaba ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Dr. Kinesyoloji

Övgü varsa eleştiri de olur. Yapılan sitemde haklılık yok mu sizce? İyi bir iş yaptığınızı belirttik fakat sonu iyi bitmedi. Bu kadar net. Hak konusuna gelince bizden yana helal olsun, sizden yana olan takdirinizde.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...