İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Policeman63, 12 dakika önce yazdı:

Bu bana dislike atan adalet bakanlıgı personelleri yazdıklarım burada kalsın. Hepınıxle kararınız çıkınca konuşuruz ? aşırı hafife alıyorsunuz 

Bizim cezaevinde benim 4 arkadaşım iade oldu albatros tan hatta birisi benim gibi işe girerkende yedekten girmişti madem okadar büyük torpili var işe girerken nie yedeklerden girdi 

Kurum adalet bakanlığı infaz Koruma Memuru 701 KHK durum kyok komisyon inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karabulut bey, 

Her dosya kendine münhasır olmakla beraber varılan son düzlükte, okuldan başka (akademisyen ihraç kişinin eğitimiyle ilgili) sözde kriteri olmayan birisi için öngörü nedir, komisyon bu kişiler için neyi bekler acaba kulaklara kar suyu kaçırtma imkanımız var mıdır? Teşekkürler, saygılar

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Valla bizim hanımın çalıştığı adliyedede var 3 ay orada korumalık yaptım, yakınen de tanıyorum  albatros olup iade olanları hala da evıme gelip giderler, nasıl olduklarını iyi biliyorum kardeş, ben burda kimsenın umudunu kırmak istemiyorum bende sizler gibi komısyon sonucunu bekleyen eskı egm mensubuyum. Allah herkese yardım etsin.

bize Söylenilen bilgiyi tekrar edeyim” adalet. Bakanlıgı karar almış albatros 3-4-5 olanların komısyondan ret edilmesi gerektiği görüşü hakimmiş, kurum görüşü ful olumsuz gidiyormus, iade olanlar olmuş geriye kalanların kurum görüşü hepten olumsuzmuş,  ben albatros için konuşuyorum diğer kriterleri olanlar hakkında bilgim yok. Egm de aynı şekilde ad. Kodu dısında olanlara ret geliyor kurumlar az çok birbirine yakın gidiyor.

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 11 dakika önce yazdı:

Valla bizim hanımın çalıştığı adliyedede var 3 ay orada korumalık yaptım, yakınen de tanıyorum  albatros olup iade olanları hala da evıme gelip giderler, nasıl olduklarını iyi biliyorum kardeş, ben burda kimsenın umudunu kırmak istemiyorum bende sizler gibi komısyon sonucunu bekleyen eskı egm mensubuyum. Allah herkese yardım etsin.

bize Söylenilen bilgiyi tekrar edeyim” adalet. Bakanlıgı karar almış albatros 3-4-5 olanların komısyondan ret edilmesi gerektiği görüşü hakimmiş, kurum görüşü ful olumsuz gidiyormus, iade olanlar olmuş geriye kalanların kurum görüşü hepten olumsuzmuş,  ben albatros için konuşuyorum diğer kriterleri olanlar hakkında bilgim yok. Egm de aynı şekilde ad. Kodu dısında olanlara ret geliyor kurumlar az çok birbirine yakın gidiyor.

Zaten adalet bakanlığında albatros dışı ihraç olan çok azki senin demene göre komisyon bukadar albatros iade ettik yeter artık iade etmeyelimi demiş biraz saçma değil i hadi onuda geçtim daha haziran sonunda albatros tan iade oldu biri albatros 4 Dü 701 khklı o nasıl oldu ozaman bide yani eşiniz nerden biliyor bunu kaynak kim? 

Kurum adalet bakanlığı infaz Koruma Memuru 701 KHK durum kyok komisyon inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Byrm, 16 dakika önce yazdı:

Zaten adalet bakanlığında albatros dışı ihraç olan çok azki senin demene göre komisyon bukadar albatros iade ettik yeter artık iade etmeyelimi demiş biraz saçma değil i hadi onuda geçtim daha haziran sonunda albatros tan iade oldu biri albatros 4 Dü 701 khklı o nasıl oldu ozaman bide yani eşiniz nerden biliyor bunu kaynak kim? 

X adliyede bakanlık muhaberedeydi şu anda  Sekreter diyeyim bilgiyi kimden almıştır adliyeciyseniz bilirsiniz ?

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 6 dakika önce yazdı:

X adliyede bakanlık muhaberedeydi şu anda  Sekreter diyeyim bilgiyi kimden almıştır adliyeciyseniz bilirsiniz ?

Ya kardeş bilgin sende kalsın her adliyedeki bakanlık muhaberedeki insan komisyondan haber alsaydı ben adalet bakanlığı müsteşarına ulaştım o bile kesin bişey diyemedi bakanlık muhabere.ne bilsin  neyse saol yinede hayırlısı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Üyelerimizin Dikkatine

Forumun bu bölümü sayfa sayısının artması nedeniyle yenilenecektir. Eski mesaj ve sayfaların silinmesi söz konusu olmayacaktır.

Eski Başlık (Şu an bulunduğunuz Başlık):

OHAL ve KHK Mağdurları 1 adıyla genel forumdan erişilebilecektir. Mesaj yazımına kapalı olacaktır. Fakat erişime ve arama sonuçlarına açık olacaktır.

Yeni Başlık:

>>> OHAL ve KHK Mağdurları 2

adıyla aynı yerde olacaktır. Başlığın bağlantısı değişeceğinden lütfen yeni bağlantıya geçişte kaydediniz...

Eski mesajlar ve sayfalar silinmez. Değişiklik performans amaçlı yapılmaktadır...

Saygılarımla...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başlık yeni mesaj gönderimine kapatılmıştır.

Yeni Başlığımız için buraya tıklayınız: 

•  KHK Forum Otomatik Sistem Hesabıdır • Özel Mesaj Göndermeyinizİletişim İçin Buraya Tıklayın

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...