İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk
Garfield, 13 saat önce yazdı:

Allah rahmet eylesin.melih hoca allah sabır versin...

Sana adam gibi soru sorduk neden alay ediyosun ki olur yada olmaz de yan kriter de 

Laf olsun diye açıklama yapmaya gerek yok. Hepimiz öfkeliyiz ama burada yanlış yapılan alaya alınan hatta sizi kızdıracak bir durum yok ken ortamı germenin anlamı yok. Gülümsemek hepimize iyi gelir. Siz cevabını bildiğiniz bir soru sormuşsunuz oda cevabını anlayacağınız şekilde cevaplamış. Neden kızıyorsunuz. Çatışma çıkmasına mı çalışıyorsunuz. Kitapcının önünden geçtiği veya yanında durduğu sms attığı için sosluk olarak bu durumların değerlendirildiğini duymamış olabilir misiniz? Bu durumların hiçbiri suç sayılmıyor ama adaletin kontrol edilerek gerçekleştirildiği yani adaletin olmadığı adaletin güçlünün istediği gibi gerçekleştirildiği bir ortamda sizi karalamak isteyenler yan bakıyor diyerek bile sizi karalayabilir. Saf çocuk ayaklarına yatmayın ve ortamı gerecek açıklamalara gerek yok. Yine de siz bilirsiniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İnsanoğlu topraktan gelmiş toprağa gidecek, vefat eden tüm yakınlarımızın başı sağolsun. KHK sonucu yakınlarımız çeşitli vesileler ile hastalanıp kalp krizi geçirip vefat etti. Kimimiz anne babasını evladını kaybetti. Hatta kendisi psikoloji kaldıramadığı için intihar ederek ölen KHKlılarımız oldu. Bunların yanı sıra kaza geçirip komaya girip bir yakınını oğlunu kızını kaybeden kaderdaşlarımız oldu. Tüm vefat edenlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Melih hocamızın da başı sağolsun. Acılı ailesine başsağlığı diliyorum, mekanı cennet olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ondan geldik. O' na döneceğiz. Allah Melih hocamızın kızını cennetine aldı. Melih hocama ve ailesine de Allah' tan güzel bir sabır dilerim. 

675 KHK - Ret- Banka, Okul, Cihan Medya, Yalancı Tanık, Beraat-e, İstinaf, Ankara 22. İdare, Kurum görüşü; Devlete sadakat vurgusu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Melih Hocam Rabbim size sabırlar versin, kızınızı cennetine koysun ve sizleri de ona komşu eylesin, başınız sağolsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ahh, yurek yanıyor... Evlat; ötesi yok, canici... Allahim sizlere sabir versin. Tum kelimeler boş, anlamsiz.

Ne yandik, ne çektik ama... Allah im beterinden korusun,saglikla evlatla imtihan etmesin insallah ...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, 4 saat önce yazdı:

Hocam mahkemeden beraat demişsiniz de, sadece sendikadan dolayı size dava mı açıldı? 

Evet sn Hepyek; sadece sendikadan dava mı açıldı? Sadece sendikadan dava açılan var mı arkadaşlar?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah sabirlar versin versin sevgili Melih kutlu kardes 

672 MEB komisyon red takipsizlik var. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok üzüldüm çok. Bir bakayım dedim foruma, üzücü bu bilgiyi aldım. Başınız sağolsun Sn Melih Kutlu hocam. Sabırlar diliyorum. 

Bugün forumun sadece bu acıyı yaşamasını, malum konuları bugün için askıya almasını öneriyorum. 

Oyun bittiğinde; Piyon'da Şah'da aynı kutuya atılır.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah rahmet eylesin . Melih hocaya ve ailesine Allah sabırlar, dayanma gücü versin...

672 KHK- İSTİFA EDİLMİŞ SENDİKA-KYOK-İNCELEME DEVAM...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dünya hayatı dedikleri işte tam da bundan ibaret,imtihanları biri bitmeden diğeri başlıyor..

Allahım,bize bu dünyada da iyilikler ver.Ahirettede iyilikler ver.Bizi cehennemin azabından koru....

Melih hocamıza Allahtan sabır diliyorum.Tez vakitte feraha ulaşır inş

672 khk MEB ,Sendika+pasif banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...