İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

Konuk can

Egm Pomem Adayı Olarak Basvuracagım. Güvenlik Soruşturmasında Sorun Yaşar Mıyım ?

Önerilen Yorum

Konuk can

Şuanda aöf lisans mezunuyum 2013 de önlisans dan mezun olunca kariyer net den cv doldudum. Bir şirket aradı. Görüşmeye gittim. Ofis bilgisayarları tamiri falan. Kabul ettim 1 hafta sonra işe başladım. Başladığım kurum fetöcüydü. Ben bilgisyar teknik servis işiyapıyordum orda. 15 Temmuzdan sonra bu şirket kapatılmış.

17 25 aralık operasyonları oldu Cumhurbaşkanı bunlara terörist dedi çıkın yanlarından dedi ben de çıktım. Sonra 4 5 farklı şirkette çalıştım kimseyle alakam olmadı.

Sorum ise Güvenlik soruşturmasında sorun yaşar mıyım Egm pomem adayı olarak basvuracagım suanda mevcut memur degilim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ohal komisyon kararlarında khk ile kapatılan şirketlerde ssk kaydı bir kriter olarak ihraç için kullanıldığını görüyoruz. Bu durumda içinde kanaatında yeraldığı güvenlik soruşturmalarında bu durum aleyhinize olabilir. Kurumdan kendiniz ayrıldığınıza göre bu durum sizin için olumludur. Ama yinede kesin birşey söylemek güç.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...