İçeriği gör
KatrinaVanTassel

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Merhaba tüm gündem dışı mahalesi yine burada yazışsak eskisi gibi ne güzel olurdu... 🙂

Güncelleme • • RosedewittbukateR

"Bir insanı yaşarken öldürmenin en kestirme yolu; onu BELİRSİZLİĞE terketmektir... R.DW.B.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok iyi düşünmüşsünüz. Tekrar sizlerle rastlaşmak çok güzel. Allah hepimizin iadesini nasip etsin 🤲

• Beğeni 3

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Hercaist, 11 dakika önce yazdı:

Çok iyi düşünmüşsünüz. Tekrar sizlerle rastlaşmak çok güzel. Allah hepimizin iadesini nasip etsin 🤲

Aminnn... 🙂

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yolu bulup da gelenlere selam olsun 🙂

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkeşe merhabalar 😀

• Beğeni 3

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Diğer site kapanınca bir garip olmuştum son bir yıldır takip ediyordum aslında bu sitenin kurulması iyi olmuş bilgiye iyi veya kötü habere muhtaç dönemdeyiz. Umarım heeep iyi haberler paylasmak nasip olsun herkese

• Beğeni 3

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Eski sayfada gundem disinda yazan biri degildim ama tatli muhabbetinizi arada okuyordum. Yasadigim yerde arkadasim komsum akraba kimsem yok tek sosyal hayatim sayfa idi. Kapaninca bende cok cok üzülmüstum. Sayfayi acip bizleri bir araya toplayan herkese tesekkurler. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İhraç olduktan sonra hepimiz asosyal olduk anasını satayım 😀

• Beğeni 3
  • Üzülme 1

672.Ret 😎Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bitmeyensürec, 31 dakika önce yazdı:

İhraç olduktan sonra hepimiz asosyal olduk anasını satayım 😀

Bazen böylesi de iyi oluyor. İçinde bukunduğunuz aileye, dost ve akraba çevresine,arkadaşlara bir de dışardan bakma fırsatı doğuyor. İyi mi kötü mü bilemedim ama 🙄

• Beğeni 4

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar. Diğer siteden aşina olmuştuk bazı isimlere. Burada görmek güzel oldu. Aileden bir üye gibi olduk artık .

• Beğeni 2

672#Banka#Beraat#24. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Hocam, o risk var açıkçası ama şöyle düşünün. Biz anket yapmasak, olumsuz düşünen kişiler yok mu olacak? Sadece biz bilmeyip kendi hayal dünyamızda yaşamaya devam edeceğiz. Bilmek her zaman daha iyidir. Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? 🙂 İnşallah olumlu çıkar elbette.
    • Çok iyi fikir arkadaşlar. Kemal Bey ile görüşüp bizimle ilgili bir anket yapmasını rica edebiliriz. İnşallah sonucu da olumlu çıkar da magmaya kadar gömülmeyiz umarım, olumsuz bir sonuç çıkması riski de var. 🤦🏻‍♀️
    • Açıkçası bu tip anketlere kesinlikle ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, kışın böyle bir anketi khk forum olarak kendimizin yapmasını teklif etmiştim. Destekleyen olmuştu, nedendir hala anlamadım alınan da olmuştu. Ancak profesyonel bir şirket yaparsa bizim için daha iyi olabilir. Size paylaşımınız için teşekkür ederim. İsterseniz Twitter'da bir tag belirleyip Kemal bey'i etiketleyelim. Veya doğrudan da iletişime geçebiliriz. Devletlülerin halkta bir uyanış olmadıkça bize birşey yapacakları yok. Durumdan memnunlar. Bu sebeple, nerede durdugumuzu bilmek işimize gelecektir. Ona göre hareket etmek adına.
    • İyi olmanıza çok sevindim. Bazen ciddiye almadığımız şeylerin ummadığımız etkileri olabiliyor.  Tekrardan geçmiŞ olsun
    • Siz maliye muhtemelen dönersiniz de biz EGM de noluruz onu bilmiyorum hocam bende eş durumu ihracım😔   @Eylül hocam bu arada sizle konuştuğumuzdan beri yememe dikkat ettim çerez yemedim meyveyi eser miktarda yedim alnımdaki kırmızılık gitti ahh bu benim camış gibi yemem başıma bela olacak 😂
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...