İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Peki burada aynı dosyaya iki farklı sonuç gelirse VE işlemi mi uygulamak lazım yoksa VEYA işlemi mi ? 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
vergici672, 2 saat önce yazdı:

Peki burada aynı dosyaya iki farklı sonuç gelirse VE işlemi mi uygulamak lazım yoksa VEYA işlemi mi ? 

Ancak ve ancak işlemini... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam güzel insanlar.? 

Bugün oglusumu devlet hastanesine goturdum diş doktoruna .En kısa zamanda diş teli tedavisine başlamamız gerektiğini söyledi.Dua edin dostlar, iade olayım ve kuzuma diş teli taktirabilelim.? 

Şu anlık mümkün olamayacagini, iade olmakla ilk isimin bu olacağını doktorla bile paylaştım.Travma büyük... 

Çok güzel bir insanla yolum kesişti bugün...BANA  khkliymisim gibi davranmadı.Çok güzel hissediyorum kendimi...☺

Güncelleme • • vergici672
kızım -> kuzum
  • Beğeni 7
  • Üzülme 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher hangi şehirdesiniz? 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KHK------DişHekimi-----Isparta ADSM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
xck, 8 dakika önce yazdı:

@Teacher hangi şehirdesiniz? 

Yukarıdaki paylasimimda telefonda yazım hatası yapmışım.Kızım değil kuzum olacaktı.Benim Allah` a emanet iki oglusum ve kizlarim( tavuklarim) ?var.. 

Kendinize iyi bakın ...Allaha emanet olun...

• Beğeni 2

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher hangi şehirdeydiniz hocam? 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
xck, 2 dakika önce yazdı:

@Teacher hangi şehirdeydiniz hocam? 

Dualarinizi esirgemeyin lütfen..Az kaldı biliyorum.Ogluşum da biraz bekleyebilir.Birşeylerin olması gecikiyorsa  eğer ,biliyorum ve inanıyorum ki  Rabbim onu daha da guzelleştiriyordur... 

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 1 saat önce yazdı:

Dualarinizi esirgemeyin lütfen..Az kaldı biliyorum.Ogluşum da biraz bekleyebilir.Birşeylerin olması gecikiyorsa  eğer ,biliyorum ve inanıyorum ki  Rabbim onu daha da guzelleştiriyordur... 

Hocam öncelikle gecmiş olsun bize hangi ilde olduğunuzu da yazarsanız mutlu olacağız..oğluşunuz ve tavuklarınıza cok selam... bu arada telefonum bozuldu..belki elimdeki  de bozulabilir...yazamazsam kendinize iyi bakın... Allah'a emenet olun...

• Beğeni 2

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kayseri veya konya'ya gidebilirseniz ortodontist arkadaşım var yardımcı olabilirim. 

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 6 saat önce yazdı:

Eski öğrencilerden kim kaldı!

Ünv.sinavinda ne soru vardı.

ÖYS! Ömrümü yemişti.

• Beğeni 2

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...