İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

@MSA Günaydınn...Hocam Totoş komisyon yolu gözler gibi bakmış...

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Uçurtma, 10 dakika önce yazdı:

@MSA Günaydınn...Hocam Totoş komisyon yolu gözler gibi bakmış...

Artık hayırlısı ile atama bekliyor. Dile kolay iade edileli 8 ay oldu. Daha başlayamadık.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 5 saat önce yazdı:

Artık hayırlısı ile atama bekliyor. Dile kolay iade edileli 8 ay oldu. Daha başlayamadık.

Hocam iade olduğunuzu biliyorum.Ben o bakışlarda kendimi gördüm:) Malum komisyonu bekliyoruz.

Dilerim ki en kısa zamanda işbaşı yaptığınız haberini de duyariz.

Selamlar.

• Beğeni 5

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 9 saat önce yazdı:

Totoş ve ben mutlu bir gün geçirmenizi dileriz dostlar...

IMG_20200429_093901.jpg

Çok tatlıyız Sn.@MSA ? 

Çok anlamlı bir bakış bu.?Derin derin uzaklara bakıyor.... 

Tavuklarımın hepinize selamları,sevgileri var.???

Güncelleme • • Teacher
  • Beğeni 6

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
elaf, 18 saat önce yazdı:

Teşekkürler sevgili Elaziz ..Rabbim dermansız dert vermemiş ölüm den gayrı..Bize sabır düşmüş dünya hayatımızda..Annenize çok selam ederim ellerinden öpüyorum.. dünya hayatı tarlamız ekip gideceğiz bazı ekinler bereketli olacak dünyada bile faydasını göreceğiz bazılarının ise ahirette..Ahirette müflis olmayalım inşaallah.. tırtıllar her yerde bu sene umarım çabuk atlatirsiniz bizim de bitlerle başımız dertte..biberlerin bitlendi.. Gerçi şimdi ne durumdalar bilmiyorum Adapazarı'ndayim..annemlerde ıhlamur topladık ahududu reçeli yaptık mantar topladık dolaba koyduk..kiraz topladık turşusunu yaptık vişne topladık vişne suyu yapacağız inşaallah.. Rabbim ağız tadı ile sağlık ile yemeyi nasip etsin gerçi kimlere nasip olur bilinmez...

Cuma gecemiz mubarek ola inşaallah yarın birçok kaderdasimiza bayram ola..

Kiraz turşusu mu...

?

Erik yemiştim de kirazı ilk kez duydummm...

Acil resim tarif ve bir kavanoz da turşu please...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Lsjddlflgşd

??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gecemiz hayra çıksın.  Allah rahatlık versin

• Beğeni 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 7 dakika önce yazdı:

Gecemiz hayra çıksın.  Allah rahatlık versin

Amiinn sn @LA TAHZEN herşeyin hayırlısını versim Mevlam inşaallah 

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

Dostlar memlekete geldim, kardeşim okulu bitirdi.  Asker olmak istiyor. Halamla balkonda konuşurken tesadüfen duydum. 

" Bunların yüzünden asker olamayacağım belkide. Soracaklar, ailenden Fetöden ihraç olan var mı? Ablam diyeceğim. Bunların bu durumu geleceğimi karartacak." Dedi. Bunlar derken beni ve eşimi kastetti. 

Yıkıldım. 

Bugün bana deseler ki:

Elaziz'in hiçbir terör örgütü ile irtibatı ve iltisakı yoktur. Elaziz vatan aşkıyla yanan, mensup olduğu Aziz Türk Milleti ile övünen biridir. Elaziz Fetö cü değildir.

Lakin Elaziz'in gözünün üstünde kaşı vardır. Ve biz kaşı olanları sevmeyiz. Bu yüzden Elazizi Emniyet Teşkilatına almıyoruz. Sineye çekerim. 

İnanın bu bana yeter. ÇÜNKÜ BU İFTİRA BİR ONUR MÜCADELESİDİR. 

Ve ben bu mücadeleyi son nefesime kadar bırakmayacağım. Haysiyetime dokunan haysiyetsizlerden Hakk Teâlânın izni ile hesabımı soracağım.

Ahmet gideeer Mehmet gelir, Baki olan Allah, kalıcı olan Türk Devleti'dir. 

Belki bir sitem belki bir vasiyet diyin adına ama bu yazıda burada bir kenarda dursun. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Elaziz, 50 dakika önce yazdı:

Dostlar memlekete geldim, kardeşim okulu bitirdi.  Asker olmak istiyor. Halamla balkonda konuşurken tesadüfen duydum. 

" Bunların yüzünden asker olamayacağım belkide. Soracaklar, ailenden Fetöden ihraç olan var mı? Ablam diyeceğim. Bunların bu durumu geleceğimi karartacak." Dedi. Bunlar derken beni ve eşimi kastetti. 

Yıkıldım. 

Bugün bana deseler ki:

Elaziz'in hiçbir terör örgütü ile irtibatı ve iltisakı yoktur. Elaziz vatan aşkıyla yanan, mensup olduğu Aziz Türk Milleti ile övünen biridir. Elaziz Fetö cü değildir.

Lakin Elaziz'in gözünün üstünde kaşı vardır. Ve biz kaşı olanları sevmeyiz. Bu yüzden Elazizi Emniyet Teşkilatına almıyoruz. Sineye çekerim. 

İnanın bu bana yeter. ÇÜNKÜ BU İFTİRA BİR ONUR MÜCADELESİDİR. 

Ve ben bu mücadeleyi son nefesime kadar bırakmayacağım. Haysiyetime dokunan haysiyetsizlerden Hakk Teâlânın izni ile hesabımı soracağım.

Ahmet gideeer Mehmet gelir, Baki olan Allah, kalıcı olan Türk Devleti'dir. 

Belki bir sitem belki bir vasiyet diyin adına ama bu yazıda burada bir kenarda dursun. 

Tüm Terör örgütlerini, sempatizanlarını, bu devletin askerine polisine, bir karış toprağına, bir kuru yaprağına kötülük besleyenleri Allah'ın gazabına havale ediyorum. Mücadelesini bırakan Vatan severlere ve gerçek mağdurlara da hakkımı helal etmiyorum. 

Anamın bir ciğerini ikiye bölen, Yüce Devletin verdiği vazifeyi hakkıyla yapamayıp, zalimi mazlumdan ayıramayan vasıfsızlardan da hesap sormazsam, Allah benden hesap sorsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...