İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 7 saat önce yazdı:

Hocam o kadar haklısınız ki. Gençken mesleğime çok düşkündüm. Bu KHK olaylarından 5-6 sene önce bir gece mesleği bir gecede bitirdiler. Hanımım dedi ki, o kadar mesleğine hayatını verdin, değdi mi? İşte o gün kafama dank etti ama artık çok geçti.

Keşke ben de hayatı kaçırmasaydım ? 

Ne.deniyordu?

En sevdigi ile sinanmak mi?

Ben buna inanmaya basladim..

• Beğeni 3

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 2 saat önce yazdı:

Ne.deniyordu?

En sevdigi ile sinanmak mi?

Ben buna inanmaya basladim..

Şükür en sevdiklerim ile sınanmadım. O zaman çok önem verdiğim bir şeydi mesleğim. Onunla sınandım. Allah kötülerini göstermesin. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 2 saat önce yazdı:

Smrvxb.png

Muhammed Ali (Cassius Clay) kraldır ? lakin peygamber adı olmasa bile ben de istemezdim adımın ayaklar altında olmasını. Ayağa düşecek kadar meşhur etmesin Allah insanı ?????

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn @KatrinaVanTassel hocam iyimisiniz birkaç gündür yoksunuz merak ettim bir sorun yoktur inşaallah

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 16 dakika önce yazdı:

Sn @KatrinaVanTassel hocam iyimisiniz birkaç gündür yoksunuz merak ettim bir sorun yoktur inşaallah

bende merak ediyorum şahsen.. 

nerelerdesiniz rose hocam ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar forum sakinleri . Keyifler yerindedir inşallah.  @SAITAMAhocam Alah iyiyliğinizi versin. Güldürüyorsunuz bizi. Inşallah sizde bol bol gülersiniz.

Rose hocamı soran hocalarıma  söyliim  bu aralar twettera ağırlık veriyor. Twetterda o büyük şapkasından tanırsınız  ? 

@Teacher hocam size selam var Maestradan. Kendisi iyi . Sizinde iyiolmanız için duacı. Seviyoruz sizi güzel hocam  ♡♡♥♥

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 12 dakika önce yazdı:

Hayırlı akşamlar forum sakinleri . Keyifler yerindedir inşallah.  @SAITAMAhocam Alah iyiyliğinizi versin. Güldürüyorsunuz bizi. Inşallah sizde bol bol gülersiniz.

Rose hocamı soran hocalarıma  söyliim  bu aralar twettera ağırlık veriyor. Twetterda o büyük şapkasından tanırsınız  ? 

@Teacher hocam size selam var Maestradan. Kendisi iyi . Sizinde iyiolmanız için duacı. Seviyoruz sizi güzel hocam  ♡♡♥♥

Kendileri bizi bugün kermit ile bayağı güldürdüler ?

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba dostlar,

Uzun zaman olmuş galiba yazmayalı.Aramıza yeni katılan ( @AYBÜKE ve @SAITAMA ) arkadaşlar hoşgeldiniz. 

@doganadalet hocam aile şirketleri sıkıntılı olduğu kadar eğlencelidirde.Bakmışsınız kendinizi kaybedersiniz,bütünleşirsiniz.

Çalışan , çalışmayan herkese Allah kolaylık versin.

Umarım mahallemizin keyfi yerindedir. @KatrinaVanTassel hocam bu sefer siz bir ses verin.Böyle olmaz ki..

Ben de bildiğiniz gibiyim. İlk defa iş kazası geçirdik.Ufak bir şey .Canımızı sıktı.İşi öğrenirken olacak şey,tecrübeli iken başımıza geldi. Neyse dinlenip geçireceğiz artık bu süreyi.

Çok fazla yazamıyorum , kusuruma bakmayın. Sağlıcakla kalın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlar,

Uzun zaman olmuş galiba yazmayalı.Aramıza yeni katılan ( @AYBÜKE ve @SAITAMA ) arkadaşlar hoşgeldiniz. 

@doganadalet hocam aile şirketleri sıkıntılı olduğu kadar eğlencelidirde.Bakmışsınız kendinizi kaybedersiniz,bütünleşirsiniz.

Çalışan , çalışmayan herkese Allah kolaylık versin.

Umarım mahallemizin keyfi yerindedir. @KatrinaVanTassel hocam bu sefer siz bir ses verin.Böyle olmaz ki..

Ben de bildiğiniz gibiyim. İlk defa iş kazası geçirdik.Ufak bir şey .Canımızı sıktı.İşi öğrenirken olacak şey,tecrübeli iken başımıza geldi. Neyse dinlenip geçireceğiz artık bu süreyi.

Çok fazla yazamıyorum , kusuruma bakmayın. Sağlıcakla kalın.

Geçmiş olsun hocam. Nasıl oldu. Maşallahınız vardı. Okuyun kendinizi bi.  Allah beterinden korusun

vergici672, Bir saat önce yazdı:

Kendileri bizi bugün kermit ile bayağı güldürdüler ?

Gördüm ama videoyu açamıyorum netin ve yavaş olduğu için.   Talipdeyim  hocam ?

• Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...