İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Teacher, 1 saat önce yazdı:

Dün erik ve şeftali kompostusu yaptım.Turşuluk salatalık kurdum.Çalışmaya devam...Kış hazirliklari. ? 

Kolay gelsin elinize sağlık @Teacher hocam Allah sağlıkla ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşaallah??????????

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 17 dakika önce yazdı:

Kolay gelsin elinize sağlık @Teacher hocam Allah sağlıkla ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşaallah??????????

Çok naziksiniz degerli ogretmenim @Umutlu ....Kafamı bu şekilde dağıtıyorum...Hem benim için bir oğrenme süreci oluyor.Bir yolculuğa çıktım,bu yolda çok şey ōğrendim(k). 

Biliyor musunuz,ufakliğimla 4yildir tavuklarimin da icinde oldugu iade hayalleri kurduk.En sevdigimiz 10 tavugu iade olunca yanimizda goturmekti hayalimiz.Kimisi ōldü,kimisini sansar yedi,kimisini satmak zorunda kaldım?.Daha guzel ,suslu,tuylu,rengarenk tavuklar alacagim nasipse.? 

Bundan sonra markette derin dondurucuda gordugum her tavuk,?rafta gordugum her yumurta bambaşka olacak. ??☺️???Hayatin anlami.♥️?❤️

Güncelleme • • Teacher
  • Beğeni 5

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, Bir saat önce yazdı:

Çok naziksiniz degerli ogretmenim @Umutlu ....Kafamı bu şekilde dağıtıyorum...Hem benim için bir oğrenme süreci oluyor.Bir yolculuğa çıktım,bu yolda çok şey ōğrendim(k). 

Biliyor musunuz,ufakliğimla 4yildir tavuklarimin da icinde oldugu iade hayalleri kurduk.En sevdigimiz 10 tavugu iade olunca yanimizda goturmekti hayalimiz.Kimisi ōldü,kimisini sansar yedi,kimisini satmak zorunda kaldım?.Daha guzel ,suslu,tuylu,rengarenk tavuklar alacagim nasipse.? 

Bundan sonra markette derin dondurucuda gordugum her tavuk,?rafta gordugum her yumurta bambaşka olacak. ??☺️???Hayatin anlami.♥️?❤️

Ben de domates sos yaptım ve dondurucuya bamya, fasulye,barbunya , vişne koydum inanın terapi gibi oldu severek yaptım hepsini .Birşeylerle uğraşmak hele de böyle yararlı şeylerle olunca çok güzel oluyor.

Tavukların da içinde olduğu iade hayalleri güzelmiş???? yitirdikleriniz için üzüldüm ama işte doğanın gereği yapacak birşey yok yerini yenileri doldursun inşaallah??????

Hep birlikte hayallerinize kavuşacağınız günler çok yakınınızda olsun inşaallah sizin ve tüm iade bekleyenlerin??? sevgilerimle ???hoşcakalın?

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
LA TAHZEN, 9 saat önce yazdı:

Kalan halılarıda yıkadım. "Yıkamaya versene ne  uğraşuyon küçücük banyoda yıkamak için" diyenlere

"  içime sine sine, kendim yıkamayı tercih ediyorum" diyorum . Sizde çaktırmayın anlaştık mı  ?

oooo sevgili @LA TAHZEN hali yıkamaya başladınız bize niye seslenmiyosunuz ? el elden baş baştan bitirirdik hemencee.. Evde o işler bendeydi.. Anneannem der ki yatağını,döşeğini,halini yıkamaya verirsen üstüne bi de sen yur yıkarsın.. Kendin yıka içine sinsin??????

Yine kışlık mevsimi açıldı yine @Teacher hocam iş başında.. Bende istiyorum o tatlı kompostolardan?? Serin serin ne tatlı olur şimdi onlarrr?

Umutlu, 7 saat önce yazdı:

Ben de domates sos yaptım ve dondurucuya bamya, fasulye,barbunya , vişne koydum inanın terapi gibi oldu severek yaptım hepsini .Birşeylerle uğraşmak hele de böyle yararlı şeylerle olunca çok güzel oluyor.

@Umutlu hocamın kanadında da kışlıklar var? bu kış aç bırakmazsınız 'di mii benii? 

Geçen seneden hatırlarsanız biz de yayladaydık bu vakitler tarhanaydı, buğdaydı uğraşıyoduk.. Fakat bu sene kimse önüne katıp götürmedi bizimkileri yaylaya.. Ne tarhana yapan vaaar ne buğday kaynatan..  Biraz iznim olsa karıştıracağım ortalığı da elim yetmiyor ? 

O yüzden istiyorum herkesten??? hakkımı ayırın?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 1 saat önce yazdı:

@Umutlu hocamın kanadında da kışlıklar var? bu kış aç bırakmazsınız 'di mii benii? 

Memnuniyetle sevgili @Ophelia cığım hiç seni aç bırakırmıyız ?sen bu yazın sıcağında koronaya aldırış etmeden çalıştın çabaladın ??senin ve tüm sağlık çalışanlarınin hakkıni ödeyemeyiz?????

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 2 saat önce yazdı:

oooo sevgili @LA TAHZEN hali yıkamaya başladınız bize niye seslenmiyosunuz ? el elden baş baştan bitirirdik hemencee.. Evde o işler bendeydi.. Anneannem der ki yatağını,döşeğini,halini yıkamaya verirsen üstüne bi de sen yur yıkarsın.. Kendin yıka içine sinsin??????

Yine kışlık mevsimi açıldı yine @Teacher hocam iş başında.. Bende istiyorum o tatlı kompostolardan?? Serin serin ne tatlı olur şimdi onlarrr?

Geçen seneden hatırlarsanız biz de yayladaydık bu vakitler tarhanaydı, buğdaydı uğraşıyoduk.. Fakat bu sene kimse önüne katıp götürmedi bizimkileri yaylaya.. Ne tarhana yapan vaaar ne buğday kaynatan..  Biraz iznim olsa karıştıracağım ortalığı da elim yetmiyor ? 

O yüzden istiyorum herkesten??? hakkımı ayırın?

Pıtırcık sen gel , ne yapmışsak böleriz.  Halıları kaçırdın ama yarın sarma ve baklava yapılacak. Bekliyorum  ?

• Beğeni 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese iyi gunler bu arife gunu ınsalh dualarınız kabul olsun hersene guzel bur bayram dilerim yola cıkacaklarin yolları acık olsun 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

İyi günler mahallem ;

görüşür görüşemeyiz bilemem ama şimdiden herkese iyi bayramlar. Sanırım herkesi yazdım . Unuttuklarım varsa affedin.Onlarında bayramı kutlu olsun

Gönlünüzce bir bayram olsun. 

@Wonder , @Uçurtma , @SAITAMA , @Karagöz @hepsiyah , @Karakeçili ,@KatrinaVanTassel , @Teacher , @varex , @Umutlu , @scn , @vergici672 , @tömbüldek , @doganadalet , @elaf , @LA TAHZEN , @stranger , @Ophelia , @Elaziz , @Aklima , @MSA ve@AYBÜKE

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 12 dakika önce yazdı:

İyi günler mahallem ;

görüşür görüşemeyiz bilemem ama şimdiden herkese iyi bayramlar. Sanırım herkesi yazdım . Unuttuklarım varsa affedin.Onlarında bayramı kutlu olsun

Gönlünüzce bir bayram olsun. 

@Wonder , @Uçurtma , @SAITAMA , @Karagöz @hepsiyah , @Karakeçili ,@KatrinaVanTassel , @Teacher , @varex , @Umutlu , @scn , @vergici672 , @tömbüldek , @doganadalet , @elaf , @LA TAHZEN , @stranger , @Ophelia , @Elaziz , @Aklima , @MSA ve@AYBÜKE

Mutlu bayramlar dostlar...

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 28.07.2020 - 19:10 yazdı:

Kız kardeşim uluslararası sergiden davet aldı dostlar. Mutluluğumu sizle paylaşmak istedim.

https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/ankara/bir-goz-bir-dunyaya-aciliyor-41572963

Şu 3 eser sergilenecek...

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Harika yaaa??

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...