İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

werwer, 47 dakika önce yazdı:

İyi günler mahallem ;

görüşür görüşemeyiz bilemem ama şimdiden herkese iyi bayramlar. Sanırım herkesi yazdım . Unuttuklarım varsa affedin.Onlarında bayramı kutlu olsun

Gönlünüzce bir bayram olsun. 

@Wonder , @Uçurtma , @SAITAMA , @Karagöz @hepsiyah , @Karakeçili ,@KatrinaVanTassel , @Teacher , @varex , @Umutlu , @scn , @vergici672 , @tömbüldek , @doganadalet , @elaf , @LA TAHZEN , @stranger , @Ophelia , @Elaziz , @Aklima , @MSA ve@AYBÜKE

Sizinde bayraminiz mubarek olsun simdiden?

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 28.07.2020 - 19:10 yazdı:

Kız kardeşim uluslararası sergiden davet aldı dostlar. Mutluluğumu sizle paylaşmak istedim.

https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/ankara/bir-goz-bir-dunyaya-aciliyor-41572963

Şu 3 eser sergilenecek...

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Allah' ım utandırmasın, abisinin uğradığı iftiralara uğratmasın, abisine iftira atan yaratıklardan sakınsın.

• Beğeni 6

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Tüüüüümm mahalle herkesin herkesin bayramı kutlu olsun??

LA TAHZEN, 27.07.2020 - 23:17 yazdı:

Gelmiş iki gözümün çiçeği. Hocaaaamm nasıl özlemişim şöyle iletilerinizi. ...

Çok şükür.  

Et yemeği yaptım dediniz; kızlarınızdan biri yok tencerede dimi ?

@Elaziz hocam 6 kilo süper bişey. İçli köfte falan gömünde biraz az gömün .Hazır vermişken ?

Takılıyorum işte

Ay bu akşam pek bi güzel şeyler oluyor mahallemizde

Sevindim ben şimdi.. 

Hayırlı geceler..

Artık çok geç ?

werwer, 5 saat önce yazdı:

İyi günler mahallem ;

görüşür görüşemeyiz bilemem ama şimdiden herkese iyi bayramlar. Sanırım herkesi yazdım . Unuttuklarım varsa affedin.Onlarında bayramı kutlu olsun

@Wonder , @Uçurtma , @SAITAMA , @Karagöz @hepsiyah , @Karakeçili ,@KatrinaVanTassel , @Teacher , @varex , @Umutlu , @scn , @vergici672 , @tömbüldek , @doganadalet , @elaf , @LA TAHZEN , @stranger , @Ophelia , @Elaziz , @Aklima , @MSA ve@AYBÜKE

Çokk teşekkür ederiz sayın @werwer, sizlere iyi bayramlar efenim.

doganadalet, 26.07.2020 - 19:33 yazdı:

Herkese iyi pazarlar yenı ıs alısma derken fazla fırsat bulamıyorum bugu n evdeyim yenı kızım beni serbest bıraktı sabahtan oyn arkadası gibi oynatıyor beni ? bende herseyı okuyorum @Ophelia hemsıre hanım sımdı biz yurt dısında yuksek lisans yapabılır mıyız orada yasama ve ıs imkanı vwrmı dıl yok nasıl ogrenırız bu ulkede inanın gunu birlik yasıyor insan fazla birikım yapamıyor. @werwer hocam ınsalh ıyoısnjzdır @LA TAHZEN hocam aileniz herkes iyiler mi corona ya dikkat edin @Teacher hocam nasıljoz tavuklar naısl yenı tavuklar geldımler en son kumese sardırı olmustu @KatrinaVanTassel rose hoca magaza da claısmaya devam mı varmı gelısme aileniz esınız cocuklar nasıllar @Elaziz hocam dikkat edin corona epey var cıceklere gelince uzuldım esınız neden atmıs sebep ne ımıs @vergici672 hocam hayırlı pazarlar dilerim ınsalh sıhhatınız yerindedir.

Herkese mutlu huzurlu pazarlar dilerim 

Tırtıllar dan ötürü malesef sn @doganadalet halbuki kızlarımın hiç bir suçu yokmuş.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dikkatimi çekti Face gruplarında lerde falan çoğu KHK lılar bencileyin  (benim gibi) bazen  boş boş bakıyor. Mübarek Kurban Bayramı geldi, ancak bizim şartlarım ağır olduğu için, Yani Bayram seyran çalıştığımız için bayram  sevinci kalmıyor. 

• Beğeni 5

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gündem dışı mahallemizin değerli insanları hepinize huzurlu mutlu bayramlar inşaallah?????

Aklımıza gelmiyenler başımıza geldi ve bir şekilde zaman aktı geçti bir baktık 4 yılı geride bırakmışız oysa 15 Temmuz'da ve sonrasında yaşadıklarımız halâ daha dün gibi gözümün önünde üç ay boyunca her sabah Allahım ne olur rüya olsun diyerek güne uyandım?2016 Ağustos'ta MEB den açığa alınmamla ilgili tebligat yapılırken ifademin alınacağı söylenmişti ve ben her gece rüyamda ifade verdim? ve sonunda 2019 şubatta emniyette ifadem alındı 2019 Ekimde takipsizlik belgesi adresime teslim edildi sonrasında da MEB den takipsizlik belgesi tebliğ edildi.Hemen göreve iade edilecekmişim gibi ümitlenmişken halen daha komisyon incelemeye devam diyor. İşte böyle dostlar herşeye rağmen kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı yerindeyse çok şükür bu da gelir bu da geçer inşaallah diyerek bugünlere geldik.Tüm masum ve mağdurların en kısa zamanda kaybettikleri haklarını geri almaları nasip olsun inşallah.???KALIN SAĞLICAKLA ???

• Beğeni 8

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın mahallemin sakinleri. Size selamlar gerirdim

Ayurt hocam  İyi bayramlar diliyor. Bolca selam söylüyor

Bitirim'inde selamı var . İyi bayramlar diliyor kendiside. 

Bende bayramınızı kutluyorum . Güzel yaradan  dertlerimizi ve kederlerinizi alıp  götürsün inşallah.   Hiçbir  masum bayramda hüzün yaşamasın .   Hastalar şifa bulsun.  Mazlumlar için bayram bayram olsun.  Hayırlı bayramlar

Allah a emanet olun efenim ?

• Beğeni 9

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese hayırlı bayramlar guzel mahalle halkı ınsalh ailenızle guzel huzurlu tatlı bir bayram gecırırısnız dikkat edin fazla ziyaret ve yakın temas olmasın corona vaka sayısı heryerde artıs var saglıklı mutlu nice bayramlar dılerım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 16 saat önce yazdı:

İyi günler mahallem ;

Sizede hayırlı bayramlr sn @werwerteşekkür ederim.

Herkse mutlu bayramlr hep sevdiklrimizle... 

• Beğeni 4

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba

Trabzon yolları bomboş. Öyle sakin ki....

Sıla ı rahim için yollara düştük. Allah kerimdir.

Ros hocamdan selamlar var. Hayırlı bayramlar diliyor.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 1 saat önce yazdı:

Merhaba

Trabzon yolları bomboş. Öyle sakin ki....

Sıla ı rahim için yollara düştük. Allah kerimdir.

Ros hocamdan selamlar var. Hayırlı bayramlar diliyor.

Yolunuz açık olsun sn @LA TAHZEN selametle gidin şimdi ne güzeldir Trabzon tüm sıkıntılarınızı unutup manzaranın tadını çıkarın ? sevdiklerinizle birlikte ? Güzel haberler eşliğinde dönmeniz nasip olsun inşaallah?????

• Beğeni 5

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...