İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

@vergici672 ve MSA geçmiş Dünya Kediler Gününüzū minnak kedileriniz adına kutluyorum..? 

Rabbim onlara bol mama,süt ve sağlık versin...

• Beğeni 5

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 23 dakika önce yazdı:

@vergici672 ve MSA geçmiş Dünya Kediler Gününüzū minnak kedileriniz adına kutluyorum..? 

Rabbim onlara bol mama,süt ve sağlık versin...

Sağolun hocam. Tevekkeli değil iki gündür yanımdan ayrılmıyordu eşek sıpası. Gününü kutlamamı istiyormuş ?

• Beğeni 2
  • Kahkaha 5

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 8 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam. Tevekkeli değil iki gündür yanımdan ayrılmıyordu eşek sıpası. Gününü kutlamamı istiyormuş ?

Bugün geçmiş de olsa minnak kedinizi ōdüllendirin.En çok ne yemeyi ve yapmayı seviyor????@vergici672 

Bir kedim bile yok,hadi gülümse.?☺️?

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 53 dakika önce yazdı:

Bugün geçmiş de olsa minnak kedinizi ōdüllendirin.En çok ne yemeyi ve yapmayı seviyor????@vergici672 

Bir kedim bile yok,hadi gülümse.?☺️?

Bizimki anca yatar. Bir yerde yatar, sonra kalkar başka yerde yatar. En çok menemen tarzı domatesli yemeklerin dibini seviyor sanırm.

• Beğeni 1
  • Kahkaha 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

dibe vurduysan ya da hala düşüyorsan...

benim için eskimeyen bi şarkı bırakıyorum mahallemin ıssız gecesinee..

umarım bol iadeli bir haftaya giriş yapmışızdır?

herkese iyi geceler..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Hayırlı gunler nasılsınız guzel mahallenın guzel insanları kimseden ses yok herkes nerede ınslah hersey yolundadır mahalle epey sessiz ınslah iyisinizdir huzurlu mutlu bir haftaya baslamıısınıxdır rızkınızı Rabbım bol eylesın islerınız de kolaylık versin saglıklı mutlu bir hafta olsun ınslah 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sagolun @doganadalet bende sagolsun abim sayesinde tatil yapiyorum. Suan hersey laylaylom anca eve gecince dusunceler dertlere tekrar start.hic niyetim yoktu ama oglum cok istedi.rabbim bugunlerimizi aratmasin hepimize guzel gunler nasip etsin

• Beğeni 7

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet, 1 saat önce yazdı:

Hayırlı gunler nasılsınız guzel mahallenın guzel insanları kimseden ses yok herkes nerede ınslah hersey yolundadır mahalle epey sessiz ınslah iyisinizdir huzurlu mutlu bir haftaya baslamıısınıxdır rızkınızı Rabbım bol eylesın islerınız de kolaylık versin saglıklı mutlu bir hafta olsun ınslah 

Tesekkurler Sn.@doganadalet ...Hersey yolunda.Uzun uzun yuruyuş yapiyoruz khklı eşimle.♥️Bugün 6km kesin yürüdūk.Yalniz ben yuruyuş yaparken neler yedim neler.?Diyetisyene gittim ideal kilomdan 5kilo aşağidaymişim.Onun verdigi bir rahatlik sanirim.? 

Okula fit gitmeliyim.??? 

Gidişim suskun olmuştu,ama dōnüşüm muhteşem olmalı.(Şaka şaka)..Eskisinden daha çok kitap okumuş,kendi iç yolculuğunu tamamlamış biri olarak dōneceğim nasipse...

@hepsiyah iyi tatiller,iyi eğlenceler.Hep mutlu olun,çoookkkk mutlu olun...???

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 32 dakika önce yazdı:

Tesekkurler Sn.@doganadalet ...Hersey yolunda.Uzun uzun yuruyuş yapiyoruz khklı eşimle.♥️Bugün 6km kesin yürüdūk.Yalniz ben yuruyuş yaparken neler yedim neler.?Diyetisyene gittim ideal kilomdan 5kilo aşağidaymişim.Onun verdigi bir rahatlik sanirim.? 

Okula fit gitmeliyim.??? 

Gidişim suskun olmuştu,ama dōnüşüm muhteşem olmalı.(Şaka şaka)..Eskisinden daha çok kitap okumuş,kendi iç yolculuğunu tamamlamış biri olarak dōneceğim nasipse...

@hepsiyah iyi tatiller,iyi eğlenceler.Hep mutlu olun,çoookkkk mutlu olun...???

Maşallah hocam. Ben de hanımcığımla birlikte koşuyorum o dediğiniz mesafede. Biz biraz yoruluyoruz. 

Dönüş muhteşem olacak inşallah...

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın hayırlı sabahlar guzel mahalle nın guzel ınsanları bereketlı huzurlu saglıklı gunler olsun herkes İcin ınsalh 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...