İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Mrb arkadaşlar bu gruba da ilk kez yazıyorum.genelde gündem sayfasına bakar ve arada yazarım. Hiç bir duyum güzel haberde duymaz olduk. Nolcak bu bilinmezlik. Bu kadar uzayacak ne var bilmiyorum 12 bin dosya belkl dahada az kalmıştır. Bu kadar bekleyip sonu hüsran olmasıda çok üzücü. İnsallah hep guzel haberlerimizi paylaşırız.. Sağlıcakla kalın. 

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 4 saat önce yazdı:

Mrb arkadaşlar bu gruba da ilk kez yazıyorum.genelde gündem sayfasına bakar ve arada yazarım. Hiç bir duyum güzel haberde duymaz olduk. Nolcak bu bilinmezlik. Bu kadar uzayacak ne var bilmiyorum 12 bin dosya belkl dahada az kalmıştır. Bu kadar bekleyip sonu hüsran olmasıda çok üzücü. İnsallah hep guzel haberlerimizi paylaşırız.. Sağlıcakla kalın. 

İnşaallah diyelim 5.5 yil bekleyip red almak üzüyor gerçekten ? herkesi muradına kavuştursun Mevlam

• Beğeni 5

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dilekçem karşı tarafa gönderilmiş. Sanırım tebliğ de edilmiş. Uyap üzerinden gece yarısına doğru açmıştım. 10 gün sonra tebligatı da yapılmış. Takipteyim. İş edindim onları kendime ? Yanlış adama çattılar ? 

• Beğeni 6
  • Onaylama 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 10 saat önce yazdı:

Dilekçem karşı tarafa gönderilmiş. Sanırım tebliğ de edilmiş. UYAP üzerinden gece yarısına doğru açmıştım. 10 gün sonra tebligatı da yapılmış. Takipteyim. İş edindim onları kendime ? Yanlış adama çattılar ? 

Kesinlikle @vergici672 hocam hakkınızı söke söke alacaksınız inşaallah ?Mevlam yâr ve yardımcınız olsun

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

emekli polisler vergi iade haricinde ne kadar fark alıyor bilen var mı. KHK lılar değil normal emekli polisler

• Beğeni 1

öööö

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar ara ara girip bakıyorum kimselerde ses seda yok. İnşallah herkesin sağlığı morali yerindedir. Bizde güzel haberler yok o yüzden pekte yazmak istemiyorum. Yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz. Her kışın bi baharı vardır deyip bekleyip sabretmeye devam. 

Buraları başıboş bırakmayın muhabbeti hoş dostlr sizlerle mutlu oluyoruz...

Sevgili @LA TAHZEN @hepsiyah @Ophelia @elaf @Teacher @vergici672 @varex @Hüdayi @Umutlu @Aysegul Oz @scn @Elaziz ilk aklıma gelenlri yazdım daha bi çok arkadaş var buraları renklendiren herkse selamlar sevgiler... ?

• Beğeni 4
  • Teşekkür 2

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ara ara girip bakıyorum kimselerde ses seda yok. İnşallah herkesin sağlığı morali yerindedir. Bizde güzel haberler yok o yüzden pekte yazmak istemiyorum. Yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz. Her kışın bi baharı vardır deyip bekleyip sabretmeye devam. 

Sevgili @LA TAHZEN @hepsiyah @Ophelia @elaf @Teacher @vergici672 @varex @Hüdayi @Umutlu @Aysegul Oz @scn @Elaziz ilk aklıma gelenlri yazdım daha bi çok arkadaş var buraları renklendiren herkse selamlar sevgiler... ?

Teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun anmışsınız. 

• Beğeni 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 9 saat önce yazdı:

Teşekkürler  ? Bende de güzel haber yok tam tersi geniş ailem Covid oldu. Üç aile 11 kişi birden. Dualarınızı eksik etmeyin.

• Beğeni 1
  • Üzülme 7

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler  ? Bende de güzel haber yok tam tersi geniş ailem Covid oldu. Üç aile 11 kişi birden. Dualarınızı eksik etmeyin.

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 10 saat önce yazdı:

Teşekkürler @Wonder hocam hatırlanmak çok güzel? iyiyiz şükür süreç uzadıkca iyice sessizleşti mahallemiz pandemi süreci de sıktı  çocuklar okula gidemiyor insanlar işsiz  Allah sonumuzu hayretsin hepinizin iade haberlerini alıp mutlu olalım inşaallah??

• Beğeni 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...