İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

İyi akşamlar güzel insanlar, 

Bugün komisyon sayfasına baktım,inceleniyormuş, hayırlısı olsun. 

Neler mi yapıyorum?Bir sürü civcivim oldu.???11 tane,renk renk,çok sevimliler.Onlarla vakit geçirmek bana harika iyi geliyor. 

Bu aralar süs tavukçuluğuna merak sardım.,15 tane süs civcivi aldım,maalesef 6 tanesi yaşıyor.?Annesiz civciv büyütmek çok zor iş.Bu da bir tecbüre oldu bana.?  

Tavuk insana iyi gelir mi?İnanın yaralarıma merhem oluyorlar.Eşim travma sende farklı bir şekilde kendini gösteriyor diyor.? 

@Umutlu  Değerli öğretmenim,yazın kışınki gibi soğuk bir mutfağım olmuyor,çok şükür.Sebze diktim,bahçemde kabak,salatalık,biber ve domates var.Hem taze olarak yeniliyor,hem hobi,hem de ekonomiye destek oluyor,masraf azalıyor.

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba güzel insanlar. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz. Çocuklar, sizler iyimisiniz. Aşılalrınızı yaptırdınız mı? Bizim 2. Doz pazartesi inşallah. Bide 3. doz çıkardılar.☹️

Allahım 1 ve 2. yi korkarak yaptırıyoruz, 3 dozu işe yarayacak o acaba. Kafamda bi sürü soru. Bakalım neler olacak. 

Bu arada ben işe girdim. 23 yıl sonra Konfeksiyona makinacı olarak başladım. Biraz zorlanıyorum, ama çalışmak çok iyi geldi. 

Bende haberler böyle. Sizler ne gibi değişiklikler yaşıyorsunuz? Varmı bi gelişme. @wonfer hocam bebiş büyüyor mu. Öpün guzuyu bizim için?

Tüm dostlar sizleri sevgiyle selamlıyorum 

Allah a emanet olunuz

?‍♀️

• Beğeni 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 11 saat önce yazdı:

Merhaba güzel insanlar. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz. Çocuklar, sizler iyimisiniz. Aşılalrınızı yaptırdınız mı? Bizim 2. Doz pazartesi inşallah. Bide 3. doz çıkardılar.☹️

...

Allah a emanet olunuz

İşiniz hayırlı olsun. Eşinizin emekliliğine ne kadar kaldı acaba?

Aşı konusuna girmeyeyim.

• Beğeni 4

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 12 saat önce yazdı:

İşiniz hayırlı olsun. Eşinizin emekliliğine ne kadar kaldı acaba?

Aşı konusuna girmeyeyim.

Çok teşekkür ederim hocam. 

9. Ayın sonunda vereceğiz dilekçemizi. Bu seferde bi bahane uydurmazlar inşallah. Pek umudum yok bu sefer. 

?

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 30.07.2021 - 23:29 yazdı:

Allahım 1 ve 2. yi korkarak yaptırıyoruz, 3 dozu işe yarayacak o acaba. Kafamda bi sürü soru. Bakalım neler olacak. 

Bu arada ben işe girdim. 23 yıl sonra Konfeksiyona makinacı olarak başladım. Biraz zorlanıyorum, ama çalışmak çok iyi geldi. 

Bende haberler böyle. Sizler ne gibi değişiklikler yaşıyorsunuz? Varmı bi gelişme. @wonfer hocam bebiş büyüyor mu. Öpün guzuyu bizim için?

Allah a emanet olunuz

?‍♀️

Hayırlı olsun işiniz çok iyi yapmışsıniz ortam değişikliği ve farklı bir işe yoğunlaşmak iyi gelir kolay gelsin hocam selametle inşaallah

Tüm mahalleyi sevgiyle selamlıyorum ???

• Beğeni 6

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 01.08.2021 - 14:20 yazdı:

Hayırlı olsun işiniz çok iyi yapmışsıniz ortam değişikliği ve farklı bir işe yoğunlaşmak iyi gelir kolay gelsin hocam selametle inşaallah

Tüm mahalleyi sevgiylegeldi  selamlıyorum ???

Allah razı olsun hocam 

Teşekkür ederim. İyi geldi gerçekten. 

Üretmek insana güven getiriyor. 

??

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler herkese...

Bize olmayacak maalesef. Yine ben ve yine kötü haber ?

Biraz karışık olacak ama hem amcam olur  hem de eniştem... vefat haberini aldık az önce. Dün uzun süren bir kalp ameliyatı geçirdi ve iyi haberini alamadık maalesef...

Başka şehirde, sabah getirilecek.

Kısa süre içinde yaşadığımız kaçıncı acı... Bizim burada taziye çadırı kurulur, gelenler-gidenler... minik kızım cenazenin ne olduğunu bilmiyor. Geçen bir yerde köpük tabak görünce bana, anne bak cenaze tabağı demişti..  Bugün de biz iyi haberler bekliyoruz tabii, onun içine mi doğdu bilmiyorum, minicik daha hasta olduğunu bile bilmiyordu.. bana anne cenaze olsun ben çay içecem, hem de çok şekerli dedi...

Keşke böyle bir şey olmasaydı da ben ona sabah kahvaltısında şekerli çay içirseydim...

• Üzülme 6

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 6 saat önce yazdı:

İyi geceler herkese...

Biraz karışık olacak ama hem amcam olur  hem de eniştem... vefat haberini aldık az önce. Dün uzun süren bir kalp ameliyatı geçirdi ve iyi haberini alamadık maalesef...

Kısa süre içinde yaşadığımız kaçıncı acı... Bizim burada taziye çadırı kurulur, gelenler-gidenler... minik kızım cenazenin ne olduğunu bilmiyor. Geçen bir yerde köpük tabak görünce bana, anne bak cenaze tabağı demişti..  Bugün de biz iyi haberler bekliyoruz tabii, onun içine mi doğdu bilmiyorum, minicik daha hasta olduğunu bile bilmiyordu.. bana anne cenaze olsun ben çay içecem, hem de çok şekerli dedi...

Keşke böyle bir şey olmasaydı da ben ona sabah kahvaltısında şekerli çay içirseydim...

Hocam başınız sagolsun Allah rahmet eylesin kalanlarada sabr versin ins?

@LA TAHZEN hocam imkaniniz varsa calisin tabiki kafaniz dagilir evde dusun hergun aynı seyler.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 30.07.2021 - 23:29 yazdı:

Allah a emanet olunuz

?‍♀️

Hocam çok iyi etmişsiniz. Üretmek iyidir. Kafa dağıtır. Hem de 3 kuruş fayda sağlarsınız ev ekonominize. Bu süreçte bir şeyler ile uğraşmasaydım muhtemelen evde kafayı sıyırırdım.

portakal çiçeği, 7 saat önce yazdı:

İyi geceler herkese...

Başınız sağ olsun hocam. Ölüm haktır, hayatın da gerçeğidir. Hepimizin başına gelecek. Mekanı cennet olsun amcanızın.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 11 saat önce yazdı:

İyi geceler herkese...

Başınız sağolsun Rabbim sabır versin. Elden birşey gelmiyor maalesef. Allah geride kalanlara yardım etsin.

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...