İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Karakeçili, 28.08.2021 - 19:55 yazdı:

Mahalle arkadaşlarım herkese hayırlı akşamlar 4 yıl 22 ay sonunda bugun benimde Red geldi. 

Ne yazmalıyım,şu an size ne söylesem iyi gelir inanın bilemiyorum@Karakeçili .Rabbim gönlünüzdeki yükü hafifletsin ve yeni hayırlı kapılar açsın.Emeklilik durumunuz da bizlere göre yakın sâyılır,her şeyin hakkınızda hayırlısı olsun. 

@Ophelia @vergici672 @LA TAHZEN @Umutlu her şey gönlünüzce olsun.La Tahzen,yavrunuzun başarısına çok sevindim.Evlatlarımız bu süreçte çok olgunlaştılar,zorluklar da çektiler,ama bu dik duruş onları hayata hazırladı diye düşünüyorum. 

Benim ufaklık da hastalandı,dün doktora götürecektik,hastalık çok yaygın olunca bıraz çekindik,evde takip edelim dedik,midesini üşütmüş.Ne dedi biliyor musunuz" Kusura bakmayın, benzin parası çok gidecek". ?Eşimle paramparça olduk,onun herseyden degerli oldugunu,sağlığın herseyın başı oldugunu anlattık,bır yandan da çok sevindim.Böyle hassas,duyarlı, merhametli ve anlayışlı bir evlada sahip olduğumuz için.❤️ 

Sonucumu bekliyorum,sizleri okuyorum,dua ediyorum....  

Geçen sene civcivlerime sansar gelerek onları boğdugunu,günlerce ağladıgımı biliyorsunuz.Bu sene yeňı yenı cıvcıvlerım oldu,tam 20 tane?Artı 6 tane daha süs civcivi aldı eşim beni mutlu etsin diye.Dark brahma,light brahma,silver,cüce koşin,rahibe fizan  ,her biri birbirinden şeker.Demem o ki,kimse üzülmesin,alan Rabbim bir gün fazlasıyla veriyor.Sabır,şükür ve dua düşüyor bizlere. 

Okullar açılıyor,canım biraz yanıyor... 

Sevdiklerimize,özlediklerimize ,mesleklerimize kavuşmak dilek ve duasıyla.. 

Hasta kardeşlerime acil şifalar diliyorum.

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 15 saat önce yazdı:

Ne yazmalıyım,şu an size ne söylesem iyi gelir inanın bilemiyorum@Karakeçili .Rabbim gönlünüzdeki yükü hafifletsin ve yeni hayırlı kapılar açsın.Emeklilik durumunuz da bizlere göre yakın sâyılır,her şeyin hakkınızda hayırlısı olsun. 

@Ophelia @vergici672 @LA TAHZEN @Umutlu her şey gönlünüzce olsun.La Tahzen,yavrunuzun başarısına çok sevindim.Evlatlarımız bu süreçte çok olgunlaştılar,zorluklar da çektiler,ama bu dik duruş onları hayata hazırladı diye düşünüyorum. 

Benim ufaklık da hastalandı,dün doktora götürecektik,hastalık çok yaygın olunca bıraz çekindik,evde takip edelim dedik,midesini üşütmüş.Ne dedi biliyor musunuz" Kusura bakmayın, benzin parası çok gidecek". ?Eşimle paramparça olduk,onun herseyden degerli oldugunu,sağlığın herseyın başı oldugunu anlattık,bır yandan da çok sevindim.Böyle hassas,duyarlı, merhametli ve anlayışlı bir evlada sahip olduğumuz için.❤️ 

Sonucumu bekliyorum,sizleri okuyorum,dua ediyo

Çok geçmiş olsun değerli hocam Allah şifa versin, bu süreç bizlere olduğu gibi çocuklara da çok şey öğretti küçük yaşta piştiler onlar da Allah can sağlığı versin geçecek her şey hayırlı müjdeli haberler alırsınız inşallah ?

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacherhıocam beni üzen tarafı Red verilecekse madem neden 4 yıl 10 ay bekletiliyor.. Şimdi 550 gün idari mahkeme, gerekirse 550 bölge .. Önce Red verilse işimize bakardık. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şimdi üniversitede okuyan ve okuyacak 2 çoçuğum var. Bunlar EP masraf.Benden sonra gelen arkadaşlar hep  İl Müdürü, müdür. Ben 4 yıldır kendi işlettiğimiz  dükkanın paspasını, yağını pasını  temizliğini yapıyorum. 

Emeklilik için de 1 ay pirim  yatırıp 18 ay yayırmıyacağım. Günüm dolunca kredi ile emekli maaşı ile ödeyeceğim. Tabi bu arada sağlık sigortası olmayacak. 

Karakeçili, 7 dakika önce yazdı:

@Teacherhıocam beni üzen tarafı Red verilecekse madem neden 4 yıl 10 ay bekletiliyor.. Şimdi 550 gün idari mahkeme, gerekirse 550 bölge .. Önce Red verilse işimize bakardık. 

Şimdi üniversitede okuyan ve okuyacak 2 çoçuğum var. Bunlar EP masraf.Benden sonra gelen arkadaşlar hep  İl Müdürü, müdür. Ben 4 yıldır kendi işlettiğimiz  dükkanın paspasını, yağını pasını  temizliğini yapıyorum. 

Emeklilik için de 1 ay pirim  yatırıp 18 ay yayırmıyacağım. Günüm dolunca kredi ile emekli maaşı ile ödeyeceğim. Tabi bu arada sağlık sigortası olmayacak. 18 ay hastalanmamam lazım. 

• Beğeni 2
  • Üzülme 2

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayette bahşedilen umut yüreklere ferahlık veriyor;

''Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez.'' Secde Suresi / 17

Elhamdülillah...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

teşekkür ederim @Teacher hocamm? cocugunuza cok gecmis olsun.. 

Teacher, 02.09.2021 - 06:48 yazdı:

dark brahma,light brahma,silver,cüce koşin,rahibe fizan  ,her biri birbirinden şeker.

bunlar civcivlerinizin isimleri mii ? anlayamadimmm biraz konuya uzak kaldım sanirim??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 5 saat önce yazdı:

teşekkür ederim @Teacher hocamm? cocugunuza cok gecmis olsun.. 

bunlar civcivlerinizin isimleri mii ? anlayamadimmm biraz konuya uzak kaldım sanirim??

Çok teşekkür ediyorum sağolun@Ophelia .Kuzum iyileşti,çok şükür,ufak birşeymiş. 

Gelelim cikciklerime ,???Saydıklarım süs civcivi yani tavuğu türleri,vaktiniz olursa araştırabilirsiniz.Çok güzeller,cana yakınlar ve tatlılar.@Hüdayi Hocamın  da bu konulara ilgisi vardı diye hatırlıyorum. 

Geçen yıl annesını sansarın götürdüğü civcivim öksüz kalınca ona başka bir tavuk annelik etmişti,bırbırlerının yaralarınıa merhem olmuşlardı.Bırı annesız,bırı de yavrusuz kalınca aylarca anne- kız gibi yaşadılar.Bu sene Karaböcek anne oldu,Rabbim ona 4 tane civciv verdi.Komşunun tavugunun civcivlerını altına koydum,onlara da sahip çıktı benim merhametli kızım.Onları normalde dövmesi,didiklemesı ve kabul etmemesi gerekird

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher   İmkanı olanların mutlaka beslemeleri gerekir. Kanatlı dünyası tam bir derya...Benim özellikle sevdiğim amerucana ırkıdır(mavi yumurtacı)

Brahmalar, coşinler, sultanlar hepsi ayrı güzel ve özel...

Kolaylıklar dilerim değerli Hocam.

Beslemek isteyen ilgi duyan herkese de elimizden gelen tüm destek sağlanır...

Saygılarımla

• Beğeni 3

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahallemizin iade haberi hayirli olsun,dilerim ki maddi ve manevi anlamda en çok ihtiyaci olana guzel haberler gelsin... 

@Umutlu Olaylara her zaman pozitif ve umutla baktınız,bizimle her mutlulugu,her hüznü paylaştiniz. 

Yolunuz guzel insanlara çıksın....

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 1 saat önce yazdı:

Mahallemizin iade haberi hayirli olsun,dilerim ki maddi ve manevi anlamda en çok ihtiyaci olana guzel haberler gelsin... 

@Umutlu Olaylara her zaman pozitif ve umutla baktınız,bizimle her mutlulugu,her hüznü paylaştiniz. 

Yolunuz guzel insanlara çıksın....

Aynen hocam idun bakmamıstim form hic. Bugun baya kalabalikti dedim iadeler cok herhalde. Bide baktım @Umutlu hocam cok sevindim. darisi biz bekleyenlerem esim senin dosyaya dolabin arkasina dustu galiba diyip duruyor. ?

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...