İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Teacher, 4 saat önce yazdı:

@Umutlu Olaylara her zaman pozitif ve umutla baktınız,bizimle her mutlulugu,her hüznü paylaştiniz. 

Canım hocam evet çok şey paylaştık süreç uzadıkca mahalle de sessizleşti yorulduk beklemekten bundan sonra da inşaallah sizlerin müjdeli haberleriyle coşacağız??

hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

Bide baktım @Umutlu hocam cok sevindim. darisi biz bekleyenlerem esim senin dosyaya dolabin arkasina dustu

Ve canım hocam inşallah sizin müjdeli haberlerinizle sevinc gözyasları dökeceğiz sizleri çookk seviyorumm herşey gönlünüzce olsun tüm sıkıntılarınız son bulsun inşallah tüm kalbimle amiinn dularım hep sizlerle olacak??

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun, iade mahallede. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 

İadeler varmış mahalleden. Hayırlı olsun. Çok çok güzel haber. Sıkıntılarımız içinde sevinç oldu bize. 

Benden de bi haber var. Oğlum Samsun üniversitesi Biyomedikal mühendisliğine yerleşti. O sevinçli, ben biraz buruğum. Çok daha iyi okullara gitseydi keşke. ?

Eşim dün emeklilik dilekçesini verdi. Bakalım bu sefer ne bahane edecekler ?. Nasıl bahaneler bulacaklar emekli etmemek için merak ediyorum. 

Bizi gören bi Rabbim var, ve o hakkımızı asla yerde koymaz biliyorum.  Yaşadıklarımızın hesabını sorsun yaşatanlardan.

@Teacherım senden haber almak çok güzel. Yavrucuğuna sevgilerimizi ilet lütfen❤️. Ayrıca güzel temennilerin ve duaların için çok teşekkür ederim. 

@hepsiyah Allah kerimdir. Bu kadar bekletiyor ya vardır altında bi hikmet elbette.  Sabrının meyvesi çok güzel olsun inşallah ?

@Ophelia guzum öpüyorum seni kocaman. Allah a emanet ol. 

@Wonder hocam miniklerle hayat baya hareketli galiba. Mevlam kolaylaştırsın. 

@Hüdayi hocam sağolun, moral vermeniz  çok kıymetli. 

Haa unutuyordum, ben kendi işimi kurcam galiba☺️. Dualarınıza talibim. 

Adını zikretmeyi unuttuğum güzel dostlar, hepinizi tek tek Allah a emanet ediyorum

Herşey gönlünüzce olsun inşallah ?

• Beğeni 6
  • Teşekkür 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 4 saat önce yazdı:

Benden de bi haber var. Oğlum Samsun üniversitesi Biyomedikal mühendisliğine yerleşti. O sevinçli, ben biraz buruğum. Çok daha iyi okullara gitseydi keşke. ?

Eşim dün emeklilik dilekçesini verdi. Bakalım bu sefer ne bahane edecekler ?. Nasıl bahaneler bulacaklar emekli etmemek için merak ediyorum. 

hayirli olsun @LA TAHZEN ??? ne guzel haber..  

esinizin emeklilik dilekcesine gelince bu kez bahane uretmesinler canim? en kisa zamanda emekli maasinizi çekmek nasip olur umarim. Rabbim saglik sihhati eksik etmesin yeter ki, o sizin hakkiniz oyle ya da böyle alacaksiniz mutlaka..

kendinize iyi bakın ? tüm mahalleye selamlar?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 5 saat önce yazdı:

Hayırli olsun @LA TAHZEN nasip kısmet sonu güzel gelir inşallah 

Eşinizin dilekçesi bu kez olumlu gelir inşallah oğlunuzun sevinci dönüm noktası olsun Mevlam bundan sonra çaldığınız tüm kapıları açsın sizin de kuracağınız işiniz rast gitsin hayırlı bereketli olsun selam ve dua ile güzel haberlerinizi bekliyoruz her şey gönlünüzce olsun

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karakeçili, 11.09.2021 - 23:12 yazdı:

Hayırlı olsun, iade mahallede. 

Sağolun varolun @Karakeçili hocam inşallah sizin de güzel haberlerinizi almayı nasip etsin Mevlam hayırlı kapılar açsın

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 1 saat önce yazdı:

hayirli olsun @LA TAHZEN ??? ne guzel haber..  

esinizin emeklilik dilekcesine gelince bu kez bahane uretmesinler canim? en kisa zamanda emekli maasinizi çekmek nasip olur umarim. Rabbim saglik sihhati eksik etmesin yeter ki, o sizin hakkiniz oyle ya da böyle alacaksiniz mutlaka..

kendinize iyi bakın ? tüm mahalleye selamlar?

Cansın sen can

???

Umutlu, Bir saat önce yazdı:

Hayırli olsun @LA TAHZEN nasip kısmet sonu güzel gelir inşallah 

Eşinizin dilekçesi bu kez olumlu gelir inşallah oğlunuzun sevinci dönüm noktası olsun Mevlam bundan sonra çaldığınız tüm kapıları açsın sizin de kuracağınız işiniz rast gitsin hayırlı bereketli olsun selam ve dua ile güzel haberlerinizi bekliyoruz her şey gönlünüzce olsun

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. 

Sizinde sevinçlerimiz daim olsun

❤️??

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Umutlu Öğretmenim,iade ile ilgili gelişmeleri merak ediyorum,yazarsanız çok sevinirim.Rabbım güžel insanlarla yolunuzu kesiştirsin,dünyalar tatlısı öğrencileriniz olsun.? 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhabalar.sorun bende mi sizlere birsey danısmak istiyorum. Oglum 1. Sinifa basladi. Gecen hafta cok iyiydi. Bu hafta dunden beri hep mutsuz anliyorum. Herzamn ciksita ogretmenine ben gidiyorum diyen cocuk artik demek istemiyor. Zorla olanalri anlattiridm ne diller doktum. Sira arkadasiyla sorun yasamis (kiz) ogretmen ne oldugunu sormadan arkadasi agladi diye ogluma kizmis. Ki oglum hakli olsada hakkina savunamaz sesi pek cikmaz.dunde kagit ucakla oynuyolarmis 4kisi. Herhalde ogretmen uyardi buda alip tam ayaga kalktim cope atacaktim diyo ogretmen yine cagirip kizmis 3une biri gorulmemis. Suan ogretmenimi sevmiyorum diyor. Kizlara hic kizmiyo.anaokuluda bole degildi diyor. Oglum tam adapte olamadi tenefusle ders saati ayrimini anlatiyorum. Dunden beri dusun dusun. Arka siralara otutturmis ogretmen ki  iri uzun boylu degildir oglum. Ben ne zman on siraya otursam arkaya aliyo ogretmen diyor .ki bi ogretmen icin cok iyi dediler. Tamam anliyorum her cocukla birebir zaten ilgilenemz ki ben surekli benim cocugumla ilgilensin demiyorum. Kziabilirde ama cocuk bile farkinda . Dun ben uzulunce esim sabahtan durumunu sorayim hemde on siraya almasini rica edeyim dedi. Ogretmen iyi demis durumu ama bana konstare olamiyor demis. Esimde oglumu anlatmis onsiralara alirsaniz su adapte surecini daha iyi atlatir falan demis oda tamam demis. Ama bugun sordugumda aynen devam. Ayrica bugun L harfine gecmisler dusunun oglum ı harfini isledik diyor. ?‍♀️ boyun kaslarim tutuldu. Ne yapacagimi dusunuyorum kac saattir. Cocuga kizdim dinlemiyomusun diye .sonra kendime kizdim ne halledeyiz. Belki sartlar farkli olsaydi? ben ne yapayim arkadaslar. Daha basinda sorun yasiyoruz. Ogretmenede surekli gidip sole bole demek istemiyorum. Zıtlasmamak adına. Ogluma dedim yarin guzelce ogretmeninin yanina git ben sizi arkadan duyamiyorum on sirada oturmak istiyorum de dedim. Yanlismi yapiyorum. Inanin ozel ilgi beklemiyorum. Ama sinifta eski veliler tanidiklari falan var sanki onlar farkli. Videolara bakiyorum onden uzun uzun cocuklar. He gorme sorunu olanlar vardir elbetme ondekilerin hepsimi. Mesela bi arkadasin ogretmeni 2gune bir cocuklarin yerlerini degsitiriyomus cok mantikli geldi bana.k.bakamyin cok uzun oldu ama urtiker dokmeye basladim sitresten?

• Beğeni 4

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 3 saat önce yazdı:

@Umutlu Öğretmenim,iade ile ilgili gelişmeleri merak ediyorum,yazarsanız çok sevinirim.Rabbım güžel insanlarla yolunuzu kesiştirsin,dünyalar tatlısı öğrencileriniz olsun.? 

Tabii ki paylaşırım değerli hocam henüz arayan olmadı ben de merak ediyorum nasıl olacağını 

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...