İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Wonder, 11 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ara ara girip bakıyorum kimselerde ses seda yok. İnşallah herkesin sağlığı morali yerindedir. Bizde güzel haberler yok o yüzden pekte yazmak istemiyorum. Yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz. Her kışın bi baharı vardır deyip bekleyip sabretmeye devam. 

Buraları başıboş bırakmayın muhabbeti hoş dostlr sizlerle mutlu oluyoruz...

Sevgili @LA TAHZEN @hepsiyah @Ophelia @elaf @Teacher @vergici672 @varex @Hüdayi @Umutlu @Aysegul Oz @scn @Elaziz ilk aklıma gelenlri yazdım daha bi çok arkadaş var buraları renklendiren herkse selamlar sevgiler... ?

Çok teşekkür ederim hatırlanmak güzel iyiyim diyeyim iyi olalım. Hamdolsun bu günüme. Ne diyeyim bekleyerek ömür bitiyor.  yapabileceğim hiçbir şey yok. Olumlu düşünelim iyi olsun diye teselli ediyorum. O kadar.. ömür geçti işte.. sanırım biraz da umudum azaldı.. ne diyelim. Hayat işte öyle de geçiyor böylede. 

Bu grubun kıymetli insanları da haklarını helal etsinler belki bilmeden birinin hakkına girmisizdir...

• Beğeni 5

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Wonder, 12 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ara ara girip bakıyorum kimselerde ses seda yok. İnşallah herkesin sağlığı morali yerindedir. Bizde güzel haberler yok o yüzden pekte yazmak istemiyorum. Yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz. Her kışın bi baharı vardır deyip bekleyip sabretmeye devam. 

Buraları başıboş bırakmayın muhabbeti hoş dostlr sizlerle mutlu oluyoruz...

Sevgili @LA TAHZEN @hepsiyah @Ophelia @elaf @Teacher @vergici672 @varex @Hüdayi @Umutlu @Aysegul Oz @scn @Elaziz ilk aklıma gelenlri yazdım daha bi çok arkadaş var buraları renklendiren herkse selamlar sevgiler... ?

teşekkürler sayin @Wonder  ??

bende merak ediyorum mahalleli ne yapıyor , vaktini nasil geciriyor.

Arada girip bakıyorum ama cok sessiz buralar ya hu...?

Bana gelince iki haftadir yatağımı bulamaz oldum ??‍♀️??‍♀️ Yoğunluk, stres... İkisine de asiri maruz kalıyorum

Heee bi dee hala komisyon incelemesi devam ediyor..??‍♀️??‍♀️

Benden haberler bu kadar..Kendinize iyi bakinnnn?

Aysegul Oz, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler  ? Bende de güzel haber yok tam tersi geniş ailem Covid oldu. Üç aile 11 kişi birden. Dualarınızı eksik etmeyin.

cok geçmiş olsunn sn @Aysegul Oz ?? Umarim   hep birlikte en kisa zamanda atlatirsiniz.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 2 saat önce yazdı:

teşekkürler sayin @Wonder  ??

bende merak ediyorum mahalleli ne yapıyor , vaktini nasil geciriyor.

Arada girip bakıyorum ama cok sessiz buralar ya hu...?

Bana gelince iki haftadir yatağımı bulamaz oldum ??‍♀️??‍♀️ Yoğunluk, stres... İkisine de asiri maruz kalıyorum

Heee bi dee hala komisyon incelemesi devam ediyor..??‍♀️??‍♀️

Benden haberler bu kadar..Kendinize iyi bakinnnn?

cok geçmiş olsunn sn @Aysegul Oz ?? Umarim   hep birlikte en kisa zamanda atlatirsiniz.. 

Kıyamam yaa sağlıkcıların yükleri çok fazla Allah kolaylık versin kendine iyi bak @Opheliagıdana uykuna dikkat et direncin düşmesin kuzumm??

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar... Biz sabahlrı 7de ayaktayız bebişin, büyüklrn kahvaltısı sonra tekrar miniğin uyku saati derkn ancak bana sıra geliyor. ?

Sizlerinde iyi olmasına sevindim. Süreç uzasa da sonu inşallah dilediğiniz gibi olur. Geçenlerde okulumdan bi arkadaş iade olmuş çok sevindim. İlk iki dönemde de sendika üyesiymiş kasım 2015te istifa. İnşallah sizlerde dönersiniz. Benim mahkemeden biraz zor görünüyor hayırlısı olsun hakkımızda. 

@Aysegul Oz sizlerede çok geçmiş olsun hocam

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 12 saat önce yazdı:

Kıyamam yaa sağlıkcıların yükleri çok fazla Allah kolaylık versin kendine iyi bak @Opheliagıdana uykuna dikkat et direncin düşmesin kuzumm??

ahhh cok tesekkur ederimm sn @Umutlu hocam?? siz nasilsiniz ? İyisinizdir umarim..  Havalar isinmaya başladı.. Gunesin tadini cikarin benim için. ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Wonder, 2 saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar... Biz sabahlrı 7de ayaktayız bebişin, büyüklrn kahvaltısı sonra tekrar miniğin uyku saati derkn ancak bana sıra geliyor. ?

sevgili @Wonder bebisiniz büyümüştür simdi boyle tam sevilecek zamanlarina gelmistir ? nasil tatli oluyorlar ahhh ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 8 saat önce yazdı:

ahhh cok tesekkur ederimm sn @Umutlu hocam?? siz nasilsiniz ? İyisinizdir umarim..  Havalar isinmaya başladı.. Gunesin tadini cikarin benim için. ??

Güneşi göremiyoruz ? sürekli yağmur yağıyor çok şükür, yazın gelirsen birlikte çıkarırız günesin tadını??

Wonder, 10 saat önce yazdı:

Sizlerinde iyi olmasına sevindim. Süreç uzasa da sonu inşallah dilediğiniz gibi olur. Geçenlerde okulumdan bi arkadaş iade olmuş çok sevindim. İlk iki dönemde de sendika üyesiymiş kasım 2015te istifa. İnşallah sizlerde dönersiniz. Benim mahkemeden biraz zor görünüyor hayırlısı olsun hakkımızda. 

@Aysegul Oz sizlerede çok geçmiş olsun hocam

Bebekli annelere yemek sırası zor gelir çocuklarını doyurmaktan kendileri yiyemezler sonra çay soğur iştah gider kolay değil o yüzden annelerin hakkı ödenmez ama onlarin bir gülücüğü herşeye değer Allah kolaylık versin ?

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 27 dakika önce yazdı:

Güneşi göremiyoruz ? sürekli yağmur yağıyor çok şükür, yazın gelirsen birlikte çıkarırız günesin tadını??

dilimin ucuna geldi aslinda @Umutlu hocam ama söylemedim çünkü ne zaman dediysem gelemedim ?? 

nasip olursa gelirim.. diyorum simdilik?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 24 dakika önce yazdı:

dilimin ucuna geldi aslinda @Umutlu hocam ama söylemedim çünkü ne zaman dediysem gelemedim ?? 

nasip olursa gelirim.. diyorum simdilik?

Kalp kalbe karşıymış insaallah diyelim o zaman?

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Wonder çok tesekkurler. Herkesde bi bıkkınlık gecim derdi . Gecen 4yil olmus dedim ne kadar uzun zamandır çalışmıyor. Oglum 2 yasina girmisti ihrac oldufumda.artik oda sorgulamaya basladi sen niye isini biraktin diye ? nasil anlatmak gerek anlatsam tam olmayacak tasindik buraya dedim .sonra tekrar ise donsem hersey eskisi gibi olurmu?  Bilmiyorum kesinlikle. Gercek olan eski ben ben degilim. Ama cok ozledim calismayi. Bazen erken uyandigimda balkona cikip havayi icime cektigimde ise gittigimi dusunuyorum sanki o eskiden kosturarak ise yetismeye calistigim sabahi yasiyor gibi oluyorum. Bu aralar ise laylaylom gibi takiliyorum. Sanki hep ev hanimiymisim gibi. Hic kotu gunler yasamamisim gibi. Belkide bole olmak ruhuma iyi gelmeye basladı. K.bakmayin uzun uzun yazdim sıkmayayım sizide?

• Beğeni 7

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...