İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

LA TAHZEN, 09.04.2021 - 23:15 yazdı:

Yıl 94, 20 yaşındayım. Çok acı geçen bi yılım. Babam evden kovdu. Genç bi kızım. Gidecek yerim yok. Hanım yenge(komşumuz) aldı beni evine. Teypde bu şarkı. Ben bi saldım kendimi, saatlerce ağladım. Şimdi yazarken gene ağlıyorum ?

Neler atlattım ben, Allah razı olsun Hanım Yengemden. Çok emeği var bende

Nerelere gittim ben akşam. Üstelik doğum günümde paylaşmışsın Opheliam 

Hayırlı Ramazanlar Gundemdışı mahallesi.

La tahzen neler geldi neler geçti. Malum imtihan dünyası.. Bundan sonrası iyi olur inşaallah geciktim ama  doğum gününüz kutlu olsun.Ramazan ayımız bereketle sağlıkla huzurla dolsun. Daha güzel günler göreceğiz inşaallah.

• Beğeni 5

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 09.04.2021 - 23:15 yazdı:

Yıl 94, 20 yaşındayım. Çok acı geçen bi yılım. Babam evden kovdu. Genç bi kızım. Gidecek yerim yok. Hanım yenge(komşumuz) aldı beni evine. Teypde bu şarkı. Ben bi saldım kendimi, saatlerce ağladım. Şimdi yazarken gene ağlıyorum ?

Neler atlattım ben, Allah razı olsun Hanım Yengemden. Çok emeği var bende

Nerelere gittim ben akşam. Üstelik doğum günümde paylaşmışsın Opheliam 

Burada kimi ele alsak içi dopdolu. Bugün bir yazı okudum, Osmanlı'nın Fransa Büyükelçisi 28 Mehmet Paşa şöyle diyor : "Bu dünya kafirler için cennet, müslüman için cehennem". O sözü bu döneme getirirsek, bu dünya sahipsiz için cehennem, arkası olan için cennet. Kimileri balla börekle yaşamış hayatını, kimileri sürekli bir sıkıntı içinde. 94 diyoruz, 27 yıl geçmiş. Koca bir ömür. Bir şey değişmemiş... 

• Beğeni 7
  • Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 6 saat önce yazdı:

Sevgili @LA TAHZEN bahsettiğiniz konuya çok üzülmeme rağmen hiç değinmeden doğum gününüzü kutladım yaranızı kanatmak istemedim çünkü @vergici672 hocamızin da dediği gibi herkesin içi dolu dolu ama yasadığımiz acilar bir taraftan üzerken diğer taraftan da olgunlaştırıyor bizi bu günlerde geçecek inşaallah sevdikleriniz hep yanınizda sıkintilar musibetler sizden uzak, dualarıniz kabul olsun???

• Beğeni 5

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 5 saat önce yazdı:

Sevgili @LA TAHZEN bahsettiğiniz konuya çok üzülmeme rağmen hiç değinmeden doğum gününüzü kutladım yaranızı kanatmak istemedim çünkü @vergici672 hocamızin da dediği gibi herkesin içi dolu dolu ama yasadığımiz acilar bir taraftan üzerken diğer taraftan da olgunlaştırıyor bizi bu günlerde geçecek inşaallah sevdikleriniz hep yanınizda sıkintilar musibetler sizden uzak, dualarıniz kabul olsun???

Amin. Ramazan herkese iyi gelsin?

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ramazanın bereketi mağfireti üzerimize olsun dostlar. Nihayet Covit bizide buldu. Oğlum pozitif. Pazar günü test yaptırdık, babasıda yaptırdı şükür o negatif. 

Şimdi oğlum odasında izole, özlüyorum, arada arıyorum telefonla. Çok gülüyoruz. Kapıdan sorsana diyo. Mesaj atıyorum ilaçlarını al diye. Çocukları uzak tutmaya çalışıyoruz. Biz uzak duruyoruz. Allahım nekadar zormuş bu hastalık. 

Allah sizlerden uzak etsin. Hepinize selam sevgiler dostlar 

• Beğeni 1
  • Üzülme 5

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 24 dakika önce yazdı:

Ramazanın bereketi mağfireti üzerimize olsun dostlar. Nihayet Covit bizide buldu. Oğlum pozitif. Pazar günü test yaptırdık, babasıda yaptırdı şükür o negatif. 

Şimdi oğlum odasında izole, özlüyorum, arada arıyorum telefonla. Çok gülüyoruz. Kapıdan sorsana diyo. Mesaj atıyorum ilaçlarını al diye. Çocukları uzak tutmaya çalışıyoruz. Biz uzak duruyoruz. Allahım nekadar zormuş bu hastalık. 

Allah acil şifalar versin kolay atlatır inşaallah sizlerden uzak olsun bu virüs 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 2 saat önce yazdı:

gecmis olsun @LA TAHZEN izole etmeniz guzel olmus.. arayarak psikolojik destek bile sagliyorsunuz daha ne olsun.. Umarim en kisa surede iyilesir.??

Benim de kapi komsum pozitif. Kapidan yiyecek ve cay bırakıyorum. Aramizdaki duvara tiklatip ses veriyorum ? Ne yapalim atlaticaz bi sekilde... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gunaydinlar? @LA TAHZEN gecmis olsun kesinlikle takviye c ve d vitamini aldirin. Direnci yukselsin. Malesef her nefis covidi tadacak? 

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 

Biz şükür iyiye gidiyoruz. Covit hepimizi eve tıkadı ama bize eğlence çıktı. Kızlar babasının sırtından inmiyor. Zavallı eşim, azıcık evde dinlenecekti kızları fırsat vermiyor. Küçük oğlumda bana sardı. Yanımdan geçerken başımı okşayıp"naaber ufaklık "diye dalga geçiyor. Allahım çocuklara maskara olduk iyimi?

@Opheliam geçmiş olsun arkadaşına. Allah şifa versin. Sen ne iyi komşusun, çayında pek datlu olur şimdi. ?Zor zamanında hep yardım edenin olur inşallah ?

@vergici672emmi sen naaptın  resmi işleri. Yaptın mı başvurularının hepsini. Aman kaçurmayasın zamanını. Allah kolaylık versin ?

@Karakeçili hocam nasılsınız. İşleriniz yolunda mı. Eşiniz aile halkı nasıllar 

@Wonder  hocam nasılsınız. Çocuklar iyimi. Sizin durumunuz nasıl. İnşallah gözaçıp kapayıncaya kadar geçer zaman. Çabucak kavuşursunuz.

@Aysegul Oz hocam siz nasılsınız 

@Umutlu @elaf @Teacherhocalarım sizler nasılsınız. Adını hatırlayamadığım dostlar ne var ne yok. Ramazanınız nasıl geçiyor. İyimisiniz. 

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...