İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

@portakal çiçeği başınız sağolsun hocam. @LA TAHZEN  hocam hayırlı olsun yeni işiniz. Twitterida kapattım takip edemiyorum sizi.İnternetten uzaklaştım biraz 4çocuklu hayat zormuş ☺️

Benim hayat karmakarışık 1aydan fazla oldu ifade için cagirilmistim geçen hakkımda dava açıldığını öğrendim. Tüm sıkıntılar üst üste geldi inşallah guzelliklerde ardısıra gelir.

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 21 saat önce yazdı:

İyi geceler herkese...

Bize olmayacak maalesef. Yine ben ve yine kötü haber ?

Biraz karışık olacak ama hem amcam olur  hem de eniştem... vefat haberini aldık az önce. Dün uzun süren bir kalp ameliyatı geçirdi ve iyi haberini alamadık maalesef...

Başka şehirde, sabah getirilecek.

Kısa süre içinde yaşadığımız kaçıncı acı... Bizim burada taziye çadırı kurulur, gelenler-gidenler... minik kızım cenazenin ne olduğunu bilmiyor. Geçen bir yerde köpük tabak görünce bana, anne bak cenaze tabağı demişti..  Bugün de biz iyi haberler bekliyoruz tabii, onun içine mi doğdu bilmiyorum, minicik daha hasta olduğunu bile bilmiyordu.. bana anne cenaze olsun ben çay içecem, hem de çok şekerli dedi...

Keşke böyle bir şey olmasaydı da ben ona sabah kahvaltısında şekerli çay içirseydim...

Başınız sağolsun hocam Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah sizlere de sabrı cemil nasip etsin Mevlam

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 1 saat önce yazdı:

@portakal çiçeği başınız sağolsun hocam. @LA TAHZEN  hocam hayırlı olsun yeni işiniz. Twitterida kapattım takip edemiyorum sizi.İnternetten uzaklaştım biraz 4çocuklu hayat zormuş ☺️

Benim hayat karmakarışık 1aydan fazla oldu ifade için cagirilmistim geçen hakkımda dava açıldığını öğrendim. Tüm sıkıntılar üst üste geldi inşallah guzelliklerde ardısıra gelir.

Allah yâr ve yardımcınız olsun hocam 4 çocuk kolay değil tabii küçük yavrunuz da büyümüştür artık ,eşiniz nasıl tez zamanda kavuşursunuz inşallah  davanızın da hayırlı haberle sonuçlanmasını nasip etsin Mevlam ferah günler yakın olsun

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 04.08.2021 - 10:13 yazdı:

Hocam çok iyi etmişsiniz. Üretmek iyidir. Kafa dağıtır. Hem de 3 kuruş fayda sağlarsınız ev ekonominize. Bu süreçte bir şeyler ile uğraşmasaydım muhtemelen evde kafayı sıyırırdım.

Başınız sağ olsun hocam. Ölüm haktır, hayatın da gerçeğidir. Hepimizin başına gelecek. Mekanı cennet olsun amcanızın.

Evet hocam üretmek, insan içine çıkamak iyi geldi. Özlemişim tekstil işini. Evde oya yaparak az kazanıyordum. Şimdi yorucu ama gelirde iyi. 

İşi öğreneyim kosgebten teşvik alıp kendi atölyemi açmayı hayal ediyorum şimdi?

Mini mini şortlar, mini mini kapriler dikiyoruz çocuklar için. Çok keyifli. 

İş verenimden Allah razı olsun, daha önce bi çok yere başvurmuştum ama almamışlardı. Yaşlı bulmuşlardır?

Burasıda tamamen tefafuk oldu. Hamdolsun 

@Teacherhocam nasılsınız, neler yapıyorsunuz

Ses verin lütfen 

Saygılar sevgili hocalarım

?‍♀️

• Beğeni 5

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 20 saat önce yazdı:

Geldimi 4 numara. Gözünüz aydın olsun hocam. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Nasıl, kıskanıyormu 3 numara. Bizde de 4 tane ya biz, 1 numara, 2 numara diye tarif ediyoruz, kusura bakmayın ?

Eşiniz nasıl, morali iyimi. Sayılı gün çabuk geçer inşallah. Çabucak gelir katılır aileye hayırlısıyla ?

Dava açılmış, üzülmeyin. Beraatle sonuçlanır inşallah. Elle tutulur bir şey olsa çoktan açarlardı davayı. Prosedür gereği açmışlardır. 

Üzmeyin kendinizi. ?

Allah a emanet olun. Minikleri öpün yerime ?

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar 

Herkese sabırlar diliyorum Allahtan güzel günler gelecek inşallah  Üzülmemeyi başarabilmeyi güzel günleri sağlıkla karşılayabilmeyi nasip etsin Rabbim

• Beğeni 6

672 ret sendika kimse yok mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare mahkemesi tebliğ tarihim 14.07 .2021 istinafa başvuracağım dilekçemi ancak 12 Ağustos’ta bitirip verecek avukat sizce  30 günlük süreyi geçirmemem lazım 14.ünü tebliğ gününü saymalımıyım acaba yardımcı olursanız sevinirim 

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
zehra akça, 23 dakika önce yazdı:

İdare mahkemesi tebliğ tarihim 14.07 .2021 istinafa başvuracağım dilekçemi ancak 12 Ağustos’ta bitirip verecek avukat sizce  30 günlük süreyi geçirmemem lazım 14.ünü tebliğ gününü saymalımıyım acaba yardımcı olursanız sevinirim 

İyi akşamlar.

Adli tatile denk gelen süreler otomatik olarak uzar. 7 Eylül'e kadar süreniz mevcut. Ancak adli tatil içinde istinaf dilekçenizi yine de verebilirsiniz. 

Not: Bu tarz soruları ana sayfada paylaşırsanız daha hızlı cevap alırsınız. Bu sayfa nispeten daha hareketsizdir.

• Beğeni 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler çok çok 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hepinize günaydın. Kızlarımız bir altın bir gümüş aldılar. Çok sevinerek izledik ? Altını duyunca attığımız çığlıklar yüzünden kedimiz evde sağa sola fırladı ? Helal olsun Buse Naz ( Çakıroğlu+ Sürmeneli)

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...