İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
Edep, 2 saat önce yazdı:

Amcamın,  halamin , dayimin vs. kiymetlisi idim bundan üç yıl önce.  Yaz tatilinde yolumuz gozlenirdi.  Üçer beşer gün misafir edilir el üstünde tutulurdum.  Üç yıldır gitmiyorum hiç birine.

Aslında hemen hepsi destek oldu ama....  Hepsi akp ye oy  verdi. Hem  dövdürüp hem de teselli etmelerini benim içim kaldirmadi. 

Belki de ben yanlisim ama su anki psikolojim başka türlü davranmaya musait değil. 

tilki ile plan yapan , kurt ile avlanan, sonra oturup koyun ile yas tutanların devri diyorsun, başka bir cümle tarif edemez bu durumu...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de malum netten kinesyoloji hocama takılıp başvuruyorum da sessiz sessiz takip ettim. Sonra bura .Hayırlısı olur inşallah. Sağlık Bakanlığında ihraç sağlıkçı 19 yıllık emeğim bir gecede çöp.

Kurum amirinin kanaati medyada yer alan bir kriter yok.ama ihraç

Hayırlısı komisyon hala inceliyor.

Bu süreçte görüş olarak tam tersi istikamet bildiğim doktorum gitti savundu beni.

yapılanın cadı avı olduğu gariban kendi halinde insanlarla uğraştıklarını dile getirdi.

Kendime müslüman kimliği yakınan insanlar vebali görmüş gibi kaçtı

Herkesi Allaha havale ediyorum 

• Beğeni 3

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese Merhaba..Tüm gündemdışı ailesi toplanmaya başlamış anlaşılan...

• Beğeni 3

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forma giriş yapamayınca birden kendimi terkedilmiş hissettim.Arayışlarım sonuç verdi de burayı bulabildim..Başvuruyorum formunu takip ederken farklı bir bağ oluşturduğumuzu anladım...Farklılıklarımızla birlikte,adalet yolunda birleşen masum tüm dostlara selam olsun!

• Beğeni 4

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bitmeyensürec, Bir saat önce yazdı:

Allah karı koca ihraç olanlara yardım etsin en zor durumlarda olanlar onlar. En azından biriniz dönseniz çok iyi olur

Ben eşimin dönmesini kendimden çok istiyorum.  Ben bir şekilde evde çocuklarla ilgileniyorum. Eşim hiç alışık olmadığı ortamlarda ağır işlerde çalışıyor. O dönsün de ben hiç dönmesem de olur.

• Beğeni 5

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 27 dakika önce yazdı:

Ben eşimin dönmesini kendimden çok istiyorum.  Ben bir şekilde evde çocuklarla ilgileniyorum. Eşim hiç alışık olmadığı ortamlarda ağır işlerde çalışıyor. O dönsün de ben hiç dönmesem de olur.

Haklısınız inşallah göreve döner eşiniz erkek için biraz daha zor oluyor sanki bu süreç. Bitmeyen süreç 

• Beğeni 1

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bitmeyensürec, 11 dakika önce yazdı:

Haklısınız inşallah göreve döner eşiniz erkek için biraz daha zor oluyor sanki bu süreç. Bitmeyen süreç 

Bitmeyen süreç kardeşim

Herşey bir gün biter

Ama öyle ama böyle

Biter

Bizi bitirmeden bitsin.     ? 

• Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 17 dakika önce yazdı:

Bitmeyen süreç kardeşim

Herşey bir gün biter

Ama öyle ama böyle

Biter

Bizi bitirmeden bitsin.     ? 

İnşallah bitecek hocam yarıdan fazlası bitti bana göre 2 yıl kadar var yada yok ???

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese benden de Mrb,

Forum kapandıktan sonraki şoku atlatmam biraz zaman aldı. Sn Kinesyoloji'ye ne çok saydılar, üzüldüm,  3 yıldan beri emek veriyor, daha ne yapsın, tabiki yoluna devam edecek. Sanırım eşi Emniyet'te çalışıyordu eşini de riske atıp yazıp çiziyordu, ne kolay insan harcıyoruz, neyse...

Sevgili  Teacher'im nerelerde,

Umarım gelir, onun teslimiyetine hayranım.

• Beğeni 6

677, adli yok, üni idari, inceleniyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 4 saat önce yazdı:

16 yıllık 3 kız annesi ogrermendim ben de. Kızım derece yaptı okula verdik. Müdürüm sendika yönetiminde idi aman sendikadan ne olacak deyip onu kırmadim. Sonuç malum. ...

Yıllar önce beraber çalıştığım bir arkadaş sendikadan  ihraç  olduğumu duyunca  egitimiş mi dedi. Dünya görüşü itibari ile de o kadar uzağim.  ( Kimseyi yargilamiyorum sadece durumumu anlatmaya çalıştım. )

Hocam ben de 20 yıllık  bir erkek çocuğu annesiyim. Sınıf ögretmeniydim.İstanbulda yaşıyorum.Okuldaki bir öğretmen arkadaşımın ısrarıyla sendikaya üye oldum.O güne kadar neredeyse bütün sendikalara girmişliğim oldu.Hepsi de hatır için,kıramadığım için.Sonuç malum.

İhraç olduğumu arkadaşlarım haber verdiler.Çevremdeki herkes şok oldu tabi ben de.Anlayamadık neler olduğunu. 

3 yıl oldu neredeyse mesleğimden ayrıyım. Bütün arkadaşlarım, dostlarım beni hiç yalnız bırakmadılar. Sosyal bir kaybım olmadı.Sağlığımı epey kaybettim (Ruhsal ve beden).Hastalıkları epey fazla.Burada anlatıp moral bozmak istemem.Hayatta kalma mücadelesi veriyorum işte.Buna da şükür. 

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. 

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

• Beğeni 3
  • Üzülme 2

672 MEB sendika istifa

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...