İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

scottly, 11 dakika önce yazdı:

Hocam ben de 20 yıllık  bir erkek çocuğu annesiyim. Sınıf ögretmeniydim.İstanbulda yaşıyorum.Okuldaki bir öğretmen arkadaşımın ısrarıyla sendikaya üye oldum.O güne kadar neredeyse bütün sendikalara girmişliğim oldu.Hepsi de hatır için,kıramadığım için.Sonuç malum.

İhraç olduğumu arkadaşlarım haber verdiler.Çevremdeki herkes şok oldu tabi ben de.Anlayamadık neler olduğunu. 

3 yıl oldu neredeyse mesleğimden ayrıyım. Bütün arkadaşlarım, dostlarım beni hiç yalnız bırakmadılar. Sosyal bir kaybım olmadı.Sağlığımı epey kaybettim (Ruhsal ve beden).Hastalıkları epey fazla.Burada anlatıp moral bozmak istemem.Hayatta kalma mücadelesi veriyorum işte.Buna da şükür. 

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. 

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Hocam çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin İnşallah görevinizde dönersiniz en azından psikolojik olarak bir destek olur

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scottly, 41 dakika önce yazdı:

Hocam ben de 20 yıllık  bir erkek çocuğu annesiyim. 

Ay yazdığıma bakın.Ne ayıp.Bir de öğretmenim yani.Cümleyi nasıl kurmuşum?.

Doğrusu:20 yıl öğretmenlik yapmış ,bir erkek çocuğu annesiyim,olacaktı. ?

Demek ki unutmuşum her şeyi...Unutturdular

• Beğeni 5

672 MEB sendika istifa

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın Dostlar ve Dost Adayları,

nasılsınız...

• Beğeni 2

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın hocam uykusuz? kızçem dis çıkaracak galiba geceleei uyku berbat pek bi huysuz 

Bu arada sevgili rose mesleğinizi soylemiyorsunuz bi civciv var sizde galiba hakkinizda bildiklerim bu sadece merak etmiyor değilim ?

• Beğeni 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
hepsiyah, 35 dakika önce yazdı:

Günaydın hocam uykusuz? kızçem dis çıkaracak galiba geceleei uyku berbat pek bi huysuz 

Bu arada sevgili rose mesleğinizi soylemiyorsunuz bi civciv var sizde galiba hakkinizda bildiklerim bu sadece merak etmiyor değilim ?

??? Şu Gündem Dışı Kızları yok mu...

Elbet birgün tanışacağız...

Bu böyle yarım kalmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 8 dakika önce yazdı:

Sn rose herkes kendini tanıttı söyleyin mesleğiniz nedir ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 16 dakika önce yazdı:

İnsallah ?sevgili rose ankaradasiniz galiba gecen ayurt hocamla gorusmustunuz yanlış hatırlamıyorsam ayy kendimi sherlock gibi hissettim ?

• Beğeni 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

Üstüme gelmeyin... ???

Şaka yapıyorum...

Ankaraya yerleşmeyi düşünüyorum ama kısmet, bi bakmışsın İzmirdeyim belki İstanbul bile olabilir...

Şu an göçebe yaşıyorum desem yeri yani...

Bitmeyensürec, 29 dakika önce yazdı:

Sn rose herkes kendini tanıttı söyleyin mesleğiniz nedir ?

Kepçe Operatörüydüm ya unutuldu galiba... ?

Güncelleme • • RosedewittbukateR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 7 dakika önce yazdı:

Üstüme gelmeyin... ???

Şaka yapıyorum...

Ankaraya yerleşmeyi düşünüyorum ama kısmet, bi bakmışsın İzmirdeyim belki İstanbul bile olabilir...

Şu an göçebe yaşıyorum desem yeri yani...

Kepçe Operatörüydüm ya unutuldu galiba... ?

? Hocam isminizin anlamı nedir 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Bitmeyensürec, 2 dakika önce yazdı:

? Hocam isminizin anlamı nedir 

Titanic filmindeki kurgu karakter Rose DeWitt Bukater in adı, basvuruyorumcom a üye olmaya niyetlendiğim birgün tv de Titanic vardı...

Bir de bu filmin en sevdiğim kısmı, geminin buzdağına çarpmasından itibaren olan kısmı, gerçekten ibretlik bi film...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...