İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Arkadaşlar kemerlerinizi takmayi unutmayın uçarken saga sola düşmeyelim ve geliyor gelmekte olan herkes önlemini alsin ufaktan ufaktan

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 23 dakika önce yazdı:

Kız kardeşim uluslararası sergiden davet aldı dostlar. Mutluluğumu sizle paylaşmak istedim.

https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/ankara/bir-goz-bir-dunyaya-aciliyor-41572963

Şu 3 resim sergilenecek...

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Bu süper bir haber sn @MSA kız kardeşinizi tebrik ediyorum??sizin içinde ne büyük mululuk olmuştur ? Başarıları daim olsun ?

• Beğeni 6

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 24 dakika önce yazdı:

Bu süper bir haber sn @MSA kız kardeşinizi tebrik ediyorum??sizin içinde ne büyük mululuk olmuştur ? Başarıları daim olsun ?

Gururluyum. Sevinçliyim sayın @Umutlu.? Mutluluğa hasret kaldığım şu günde ilaç gibi geldi inan.

Serginin bilgisi...

WhatsApp Image 2020-07-28 at 19.46.20.jpeg

• Beğeni 9

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Maşallah @MSAhocam. Tebrikler. Pek anlamam ama güzel eserlere benziyor. 

• Beğeni 5

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Hocam ne güzel bir haber.Tebrik ederim kardeşinizi.Ve tabiki sevincinizi en içten duygularla paylaşiyorum.

Mutlu olacak daha nice güzel haberleri de paylaşabilme dileğiyle...

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın herkes İcin guzel bırgun dilerim forum dakıler herkese nerde umarım herkes iyidir kendinize iyi bakın bayram geliyor 2 gun sonra ama eski o bayram hazırlıgı heyecanı bırsey yok ortada bayrama var yok belli degil bir his yaratmıyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 15 saat önce yazdı:

Kız kardeşim uluslararası sergiden davet aldı dostlar. Mutluluğumu sizle paylaşmak istedim.

https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/ankara/bir-goz-bir-dunyaya-aciliyor-41572963

Şu 3 eser sergilenecek...

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Tebrikler ve başarılar Sn.@MSA ...Kardeşinizin bahtı ve yolu açık olsun.???Tüm guzellikler ailecek sizleri bulsun.Nice guzel haberleri bizlerle paylaşmanız dilek ve duasıyla... 

Dün erik ve şeftali kompostusu yaptım.Turşuluk salatalık kurdum.Çalışmaya devam...Kış hazirliklari. ? 

doganadalet, 2 saat önce yazdı:

Gunaydın herkes İcin guzel bırgun dilerim forum dakıler herkese nerde umarım herkes iyidir kendinize iyi bakın bayram geliyor 2 gun sonra ama eski o bayram hazırlıgı heyecanı bırsey yok ortada bayrama var yok belli degil bir his yaratmıyor 

Bizim içimizdeki bayram sevinci de sanırım yok.?Birileri uzgunken ben nasil sevinirim,nasil bayram yaparim ki? 

Okullarin açilmasina da az kaldı,ilk gun okulda olma hayallerine hala devam ediyorum.Hayal kurmak bedava degil mi dostlar???☺️

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 46 dakika önce yazdı:

Okullarin açilmasina da az kaldı,ilk gun okulda olma hayallerine hala devam ediyorum.Hayal kurmak bedava degil mi dostlar???☺️

Allah büyük. Belki de siz okula dönene kadar okullar da açılmayacak. Ya da okullar açılana kadar siz döneceksiniz ?

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba mahalle sakinleri hayırlı bi gün olmasını dilerim.  Yorgunum bu günde.  Kalan halılarıda yıkadım. "Yıkamaya versene ne  uğraşuyon küçücük banyoda yıkamak için" diyenlere

"  içime sine sine, kendim yıkamayı tercih ediyorum" diyorum . Sizde çaktırmayın anlaştık mı  ?

Teacher, 1 saat önce yazdı:

Tebrikler ve başarılar Sn.@MSA ...Kardeşinizin bahtı ve yolu açık olsun.???Tüm guzellikler ailecek sizleri bulsun.Nice guzel haberleri bizlerle paylaşmanız dilek ve duasıyla... 

Dün erik ve şeftali kompostusu yaptım.Turşuluk salatalık kurdum.Çalışmaya devam...Kış hazirliklari. ? 

Bizim içimizdeki bayram sevinci de sanırım yok.?Birileri uzgunken ben nasil sevinirim,nasil bayram yaparim ki? 

Hayal kurmak güzel hocam.  Ben bıraktım.  Duada etmiyorum bi süredir.  Bolca istiğfardayım. Dualarım  kabul Olmuyor.  Belkide günahlarım engeldir. İçime sinene kadar tövbe edeyim ,bende geliyorum hayaller kurmaya ?

vergici672, 56 dakika önce yazdı:

Allah büyük. Belki de siz okula dönene kadar okullar da açılmayacak. Ya da okullar açılana kadar siz döneceksiniz ?

Hayırlısı olsun emmi. Allah kerim.  

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...