İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

i̇ş arayan Mağdurların İş Fikirleri ve İş Arayışları

Önerilen Yorum

KHK ve OHAL Mağdurlarının iş ve meslekler ile ekonomik fikir önerileri bu bölümde yer alır. Bölümde mağdurlara yardımcı olacak önerilerde yada yaptığınız iş hakkında bilgilendirmede bulunabilirsiniz.

Mağduriyetlerin Sona Ermesi Dileğiyle...

•  KHK Forum Otomatik Sistem Hesabıdır • Özel Mesaj Göndermeyinizİletişim İçin Buraya Tıklayın

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Twitter da rastladım, İstanbul'da olanlar için,

Bilmiyorum kolejde çalışılabilir mu ama

Güncelleme • • oyle_birshey

YÖK/KOMİSYON RET/

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
oyle_birshey, 26.06.2019 - 22:31 yazdı:

Twitter da rastladım, İstanbul'da olanlar için,

Bilmiyorum kolejde çalışılabilir mu ama

Malesef hocam, kolej de olsa milli egitime bağlı sonuçta, atama kriterlerini yerine getirebilmek yükümlülüğü gerekli, yani ya kaçak sigortasiz çalışacak, ya da malesef... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar genel forumda yazdım gayrimenkul icra ihaleleriyle ilgili. Bilgi almak isteyenlere bilgi verdim. Fakat ilgi alanına göre; taşıt, elektronik, ikinci el eşya gibi sektörlerde de uygun işler çıkabileceğini düşünüyorum. https://esatis.uyap.gov.tr/esatis/index.html

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar aktif sporcu olanlar, kendini genç hissedenler ya da halihazırda genç olan KHKli arkadaşlar az önce instagramda Decathlon mağazalarının eleman ilanını gördüm. Aktif olarak bir sporla uğraşıyorsaniz öncelik tanıyorlar. KHK'dan hiç bahsetmenize gerek yok. Direkt başvuruda bulunun. Shift li çalışma (günde en çok 8 saat), asgarinin bir tık üzerinde ücret, spor salonuna gitmek icin ayda 300 TL spor yardımı, yol, yemek, sigorta. Ankara, İzmir, İstanbul çevresi arkadaşlar şansınızı deneyin derim ??

https://lnk.bio/decathlonkariyer

Güncelleme • • Konuk
Duzeltme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar... Ankara da sigortacılık yapmaya başladım... Malum prim usulu çalışıyorum... Yaptırmak isteyen olursa mesajla iletişime geçebilir... Teşekkürler

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

695 KHK - Ret - Kurum Kanaati - Yerel Mahkeme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk göksel

Herkese merhaba ve geçmiş olsun. Fen bilgisi öğretmeniyim, Ankara'da ortaokul öğrencilerine özel ders verebilirim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben Kapadokya da iki aydır yeni almiş olduğum 2012 model Vito ile rehber eşliğinde resmi olarak özel turist gezdiriyorum. İşi bilmedigimden 2 aylık bir taşıyıcı firmaya bağladım. Düşünürseniz önümüzdeki sene çok daha fazla turist olacakmış. Boş kalmazsiniz. Buraya yazayım  dedim. Eğer sormak istediğiniz bişey varsa rahatlıkla cevaplarım bildiğim kadarını.  Herkesin Allah yardımcısı olsun. 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@taktak güzel iş ? 1,5 sene benzer şekilde yapmıştım. Uberi bilen mutlaka vardır. ancak her güzel şey gibi buda gitti ? ancak tur olayı çok daha güzel. direnin işi de iyi öğrenin. daha dönmezsiniz geriye. çok güzel kazancı var ? 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...