İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Ben de A grubundayım. bekliyoruz hala. 

vergideadalet, 02.07.2019 - 17:06 yazdı:

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 13 saat önce yazdı:

BCÇ'nin redlerinde bunlardan sık sık var. Üstelik tamamı kaynaksız ifadeler. İspatı da yok ellerinde.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Lütfen burada da A-B-C-Ç ayrımı yapmayalım...Başımıza ne geldiyse bu kibirden geldi...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
belediyespor, 22 dakika önce yazdı:

Lütfen burada da A-B-C-Ç ayrımı yapmayalım...Başımıza ne geldiyse bu kibirden geldi...

Hepimiz aynı gemideyiz zaten hepimiz bir şekilde dibi yaşıyoruz bunda sonra A olmuş BCÇ olmuş ne fark eder önemli olun birbirimize destek vererek bir şekilde bu çukurda çıkmak.

A grubundan dönen arkadaşlarımız var bunlar bizim için sevindirici şeyler.Soyut ifadelerle Red alanlarında İdareden döneceğine inancım tam.

BCÇ grubu hakkında bilgim yok.Komisyon karar verirken gruba göre değerlendirme yaptığını düşünmüyorum.Komisyonda A grubunda tanıdık üstadlarımız var ama bir faydasını görmedik maalesef.

Güncelleme • • Klarnet

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçen hafta VM Yrd bir arkadaşın red haberini öğrendim gelen karar sadece kurum kanaatiydi (kararı gördüm arkadaş istemediği için paylaşamıyorum ) bende  hiçbir kriterim yok belki iade olurum diye ümit ediyordum ama böyle kararları görünce insan iyice ümitsizleşiyor. Anladığım kadarıyla vdk da iade sadece referansla oluyor diğer türlü bekletip reddi basacaklar. 

Ben 672 ihraç A grup VM hakkımızda hayırlısı artık 

672 KHK - Maliye Bakanlığı VDK - Komisyon ret 20. İdare - Adli idari işlem yok - kriter yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Carlito, 20 dakika önce yazdı:

Geçen hafta VM Yrd bir arkadaşın red haberini öğrendim gelen karar sadece kurum kanaatiydi (kararı gördüm arkadaş istemediği için paylaşamıyorum ) bende  hiçbir kriterim yok belki iade olurum diye ümit ediyordum ama böyle kararları görünce insan iyice ümitsizleşiyor. Anladığım kadarıyla vdk da iade sadece referansla oluyor diğer türlü bekletip reddi basacaklar. 

Sadece kurum kanatır mı vardı. Benimle ilgili kurum olumlu karar vermesine rağmen 8 aydır karar çıkmadı hala. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Carlito, 20 dakika önce yazdı:

Dönenlerin hepsi referansla dönüyor diye bir genelleme yapsak yanlış olur.Çünkü hiçkimsesi olmayan bazı arkadaşların döndüğüne şahidim.

Arkadaşınıza da geçmiş olsun.İnşallah idare düzelir bu iş.En azındanKararı yüklemeden  Red gerekçesini burda paylaşsanız bizim için aydınlatıcı olacaktır.

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kaderdaşlar yanlış anlaşılma olmasın. A b c ç ayrımı umrumda değil. Mevzuu farklı. OHAL komisyon başkanı ile vdk başkanlığı arasındaki ilişki nedeniyle, bu sıkıntı yaşanıyor. A daki kaderdaşlar konusunda engel olma düşünceleri yok. Ama BCÇden döndürme gibi bir düşünceleri olduğunu düşünmüyorum. Henüz ben de Red almadım ama adım gibi biliyorum bana da kurum kanaatini dayayacaklar. 

belediyespor, 2 saat önce yazdı:

Kibir falan ayıp oluyor. Hepimiz dayağı yedik hala mı eski mevzuları karıştıralım? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vergici672, Bir saat önce yazdı:

Kaderdaşlar yanlış anlaşılma olmasın. A b c ç ayrımı umrumda değil. Mevzuu farklı. OHAL komisyon başkanı ile vdk başkanlığı arasındaki ilişki nedeniyle, bu sıkıntı yaşanıyor. A daki kaderdaşlar konusunda engel olma düşünceleri yok. Ama BCÇden döndürme gibi bir düşünceleri olduğunu düşünmüyorum. Henüz ben de Red almadım ama adım gibi biliyorum bana da kurum kanaatini dayayacaklar. 

Kibir falan ayıp oluyor. Hepimiz dayağı yedik hala mı eski mevzuları karıştıralım? 

sayın vergici672  yanlış anlaşılma olmasın ben kibir sözünü sık sık abcç ayrımını çağrıştıracak söylemlerin olmasından dolayı, böyle bir ayrımın bize şu aşamada hiç bir şey kazandırmayacağını belirtmek için söyledim. Söz size değildi. Ayrıca şu anki kurul başkanını tanırım kesinlikle önceki vicdansız, adaletsiz, siyasal islamcı zübük (ve onun yardakçısı H.K. vb) gibi bir insan değil, takıntılı ya da bçc ayrımı yapacak bir insan değil. Önceki yönetim OHAL komisyonu aracılığıyla diğer grupları döndürmeme eğiliminde olabilir ama yeni kurul başkanının böyle bir tasarrufu olacağını tahmin etmiyorum, kendisi böyle bir insan değil...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...