İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Sağlık Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

gomez, Bir saat önce yazdı:

s.a herkese iyi akşamlar sağlık bakanlığı neden hiç iade yapmıyor burada bile bir ayrım var

Sağlık bakanlığı toplam ihraç sayısı çok  fazla değil diye biliyorum . yinede yerinde sayıyor ve her hafta biraz daha ömürden gidiyor 

NE  ret veriyorlar NE de kabul diyorlar.

biri sanki sağlıkçıları görmüyor yada görmek istemiyor, yada engelliyor bunun sonu ne olacak böyle 

''BİR GÜNLÜK ADALET 60 YILLIK İBADETTEN ÜSTÜNDÜR.''

Haklısınız çok nadir duyuyoruz diğer bakanlıklara göre daha az sayı ama malesef duyamıyoruz iade

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 KHK ile ihraç olmuş bir sağlık memuruyum. Adımızı listede gördük ne arayan var ne soran. Adliyeye gidiyorum dosyan yok diyorlar ilgili savcı kalemi ile konuşuyorum dosyan yok daha fazlasını söyleyemiyoruz yasak diyorlar. Ankara'da olunca ilgili savcı ile de görüşmek zor. Komisyona ilk başvuranlardanım hala daha inceliyorlar. Daha KESK'li arkadaşlar dışında bir tane iadeye de rastlayamadım. Acaba iade oluyor da biz mi duymuyoruz yoksa turkuvaz dosyalar hakkında karar az mı çıkıyor acaba?Ayrıca 7 bin ihraç var hiç de az bir sayı değil bu. Sağlık bakanlığında görüş filan da soruluyor mu onu da daha öğrenemedim açığa alınınca sorulan arkadaşlar biz olumlu konuştuk demişlerdi o görüşü mü kullanıyorlar acaba. Hep soru işareti ben kendimi ihbar edeyim dosya açın diyorum ona da yok diyorlar. Bekle bekle nereye kadar bekletecekler acaba. Daha ihraç nedenini öğrnemedim el insaf ya en azından onu bari söyleseler.

679 ile ıhraç bir sağlık emekçisi. Adli bir şey olmadı ihraç nedeni öğrenilemedi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim eşim 679 khk ile ihraç.  Takipsizlik alalı 2 ay oldu. Çok sevindik. Diken üstünde beklemekten kurtulduk en azından.  (Kapinin önünden geçen polis arabasından kızım bile korkuyordu.) Komisyona ve Bakanlığa gönderdik. Hâlâ inceleniyor. Neyi bekliyorlar biz de bilemiyoruz. Artık hiç bir şey beni mutlu etmiyor. İyice içime kapandım. Şükrediyorum daha kötülerini düşünerek  ama içimde biryerlerde var olduğunu umduğum yaşama sevincini ortaya çıkaramıyorum. Allahım sonumuzu hayreylesin inşallah. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

DM 2 İade var..

677 KHK- Sağlık Bakanlığı - Kriter Yok - Adli İşlem Yok - İADE

701 KHK - Sağlık Bakanlığı - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende bugün iade oldum arkadaşlar hiç bir kriter yoktu

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

701 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@KahKalı hayırlı olsun. Twitterdan görüştük mü? Bir 701 daha var da...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlk ben paylaşmiştim Twitter da

701 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne güzel darısı bizlere sağ.bak. başladı.rabbim bidaha yaşatmasin

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

DM - 677 KHK - Sağlık Bakanlığı "Ben de bugün güzel haberi gördüm size bildirmek istedim. 677 khk sağlık bakanlığı. Bugün iadeyi gördüm şükür" -

677 Sağlıktan 2. İade Haberi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Peki hizmet puani ekleniyormu ihrac sureleri icin

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...