İçeriği gör
azd07

Milli Eğitim Bakanlığı İadeleri Forumu

Önerilen Yorum

@Musa Erkmen hocam ben kademe ilerleme ve farkı aynı dilekçede yazmıştım toplu maas yatinca. İlerlemeyi yapmislar cuma günü. Fark icin tekrar dilekçeye gerek var mı?

Bir de benim sigortalı çalıştığım süreler kesilmedi. Bazı yerlerde sigortalı çalışılan süreler kesildiği için avukat SGKyı hiç karıştırma dedi. 

Iki duruma da cevap verirsen sevinirim.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar iyi akşamlar 19 Kasım da sistemde kabulümü gördüm, milli eğitimden konu ile ilgili ne zaman aranırım acaba? Bir de telefon numarası paylaşılmıştı aranmazsak bizim arayıp ulaşabileceğimiz sanırım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 5 saat önce yazdı:

@Musa Erkmen hocam ben kademe ilerleme ve farkı aynı dilekçede yazmıştım toplu maas yatinca. İlerlemeyi yapmislar cuma günü. Fark icin tekrar dilekçeye gerek var mı?

Bir de benim sigortalı çalıştığım süreler kesilmedi. Bazı yerlerde sigortalı çalışılan süreler kesildiği için avukat SGKyı hiç karıştırma dedi. 

Iki duruma da cevap verirsen sevinirim.

hocam kaymakamlıktan kademe terfi için olur yazısı gelmesi lazım o yazıyla beraber yeni bir dilekçe yazın okula kademe terefiden doğan parasal haklarımın hesaplanıp verilen ibana yatırılması için yeterli olur.

SGK sizin konuyla doğrudan ilgilenmez bunu MEB mutemet yapacaktı o yüzden SGKya dilekçe verip yatan keseneklerinizin yuzde 14 ü nü alabilirsiniz. MEB mutemet eğer ilerde biz yanlış yaptık SGK lı çalışmayı kesmeliydik derse o size borç çıkartabilir/çıkartmayada bilir çıkartırsa yasal faizle geri ödemek durumunda kalırsınız.

Serdar ı Ekrem, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar 19 Kasım da sistemde kabulümü gördüm, milli eğitimden konu ile ilgili ne zaman aranırım acaba? Bir de telefon numarası paylaşılmıştı aranmazsak bizim arayıp ulaşabileceğimiz sanırım.

hayırlı olsun hocam yeniden bu hafta her gün il MEB özlük arayın eviniz yakınsa gidin bu hafta kararnameniz gelebilir.Onlar size ulaşıyor ama işi şansa bırakmayın derim.Kendim yaşadığım için biliyorum.Kararname geldi okul tercih ettim bana valılık onaylayacak hocam 1 haftayı bulur biz sizi ararız dediler meğersem 2 günde valılık onaylamış görevli memur bayan o zaman pandemı vardı esnek mesai olduğu için izne ayrılacakmış benım atandığım okula yazı yazmış evrakları yollamış izne ayrılmış yerine bakan başka memur ise dünyadan bihaber .Arıyorum yok henüz valılık nayları gelmedi vs deyip dururdular.Meğerse il ilçeye ilçe okula yazılar yazılmış benım okula gidip başlamam gerekıyor ve böyle 18 gun geçti.En son il mebde hocam ilgili bayanı ararayım diyince bayan ben o arkadaşın işlerini yaptım gitsin başlasın demesin mi? ben şok...Uzun oldu velhasılı ama her gün arayıp kontrol edin hocam 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Musa Erkmen, 37 dakika önce yazdı:

hocam kaymakamlıktan kademe terfi için olur yazısı gelmesi lazım o yazıyla beraber yeni bir dilekçe yazın okula kademe terefiden doğan parasal haklarımın hesaplanıp verilen ibana yatırılması için yeterli olur.

SGK sizin konuyla doğrudan ilgilenmez bunu MEB mutemet yapacaktı o yüzden SGKya dilekçe verip yatan keseneklerinizin yuzde 14 ü nü alabilirsiniz. MEB mutemet eğer ilerde biz yanlış yaptık SGK lı çalışmayı kesmeliydik derse o size borç çıkartabilir/çıkartmayada bilir çıkartırsa yasal faizle geri ödemek durumunda kalırsınız.

hayırlı olsun hocam yeniden bu hafta her gün il MEB özlük arayın eviniz yakınsa gidin bu hafta kararnameniz gelebilir.Onlar size ulaşıyor ama işi şansa bırakmayın derim.Kendim yaşadığım için biliyorum.Kararname geldi okul tercih ettim bana valılık onaylayacak hocam 1 haftayı bulur biz sizi ararız dediler meğersem 2 günde valılık onaylamış görevli memur bayan o zaman pandemı vardı esnek mesai olduğu için izne ayrılacakmış benım atandığım okula yazı yazmış evrakları yollamış izne ayrılmış yerine bakan başka memur ise dünyadan bihaber .Arıyorum yok henüz valılık nayları gelmedi vs deyip dururdular.Meğerse il ilçeye ilçe okula yazılar yazılmış benım okula gidip başlamam gerekıyor ve böyle 18 gun geçti.En son il mebde hocam ilgili bayanı ararayım diyince bayan ben o arkadaşın işlerini yaptım gitsin başlasın demesin mi? ben şok...Uzun oldu velhasılı ama her gün arayıp kontrol edin hocam 

Teşekkür ederim hocam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 19.10.2021 - 22:50 yazdı:

hayırlı olsun hocam

56 aya 202 bın aldım hocam 

Hocam size bir şey sormak istiyorum kademe ve terfiden doğan farkların ödemesi ne kadar yattı bilgilendirirseniz sevinirim .şimdiden teşekkürler

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 10 saat önce yazdı:

Hocam size bir şey sormak istiyorum kademe ve terfiden doğan farkların ödemesi ne kadar yattı bilgilendirirseniz sevinirim .şimdiden teşekkürler

9 bin civarında yattı hocam 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 5 saat önce yazdı:

9 bin civarında yattı hocam 

Benim 4 bin hesaplanmış. Bu gün öğrendim. 6-2 ydim ihraç olduğumda. Az değil mi? Sizin kaçtı ki kademe derece?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, Bir saat önce yazdı:

Benim 4 bin hesaplanmış. Bu gün öğrendim. 6-2 ydim ihraç olduğumda. Az değil mi? Sizin kaçtı ki kademe derece?

5/3 hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 1 saat önce yazdı:

5/3 hocam

Hocam benim muhasebeci inanmıyor ?

Rica etsem bordroyu bana atar mısınız? 

ebumuslumcevik@gmail.com

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 5 dakika önce yazdı:

Hocam benim muhasebeci inanmıyor ?

Rica etsem bordroyu bana atar mısınız? 

ebumuslumcevik@gmail.com

hocam benım toplu maaş ve kademe ve terfiyi başka ilçe mutemet yaptı kendi ilçemdeki mutemet ben yapamam dışarda yaptır gel dedi elimde bordro yok malesef 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...