İçeriği gör
azd07

Milli Eğitim Bakanlığı İadeleri Forumu

Önerilen Yorum

Musa Erkmen, 6 dakika önce yazdı:

hocam benım toplu maaş ve kademe ve terfiyi başka ilçe mutemet yaptı kendi ilçemdeki mutemet ben yapamam dışarda yaptır gel dedi elimde bordro yok malesef 

Tamam hocam teşekkür ederim.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 22.11.2021 - 19:34 yazdı:

5/3 hocam

Ben de ihraç olduğümda 5/1 deydim 5200 yattı

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhaba bugün kabul kararımı bende ekranda gördüm. Sadece cuma günleri baktığım için kesin olarak hangi gün çıktı tam bilmiyorum. 672 den bekliyordum. Bundan sonraki süreçle ilgili yazıları okudum. Ama ben şuanda yurtdışındayım oyuzden süreç uzasada benım için sorun yok burdan izin alıp gelmem lazım onların mı aramasını beklemeliyim yoksa ortalama bundan sonraki süreçler nasıl 

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aras, 7 saat önce yazdı:

Herkese merhaba bugün kabul kararımı bende ekranda gördüm. Sadece cuma günleri baktığım için kesin olarak hangi gün çıktı tam bilmiyorum. 672 den bekliyordum. Bundan sonraki süreçle ilgili yazıları okudum. Ama ben şuanda yurtdışındayım oyuzden süreç uzasada benım için sorun yok burdan izin alıp gelmem lazım onların mı aramasını beklemeliyim yoksa ortalama bundan sonraki süreçler nasıl 

Öncelikle hayırlı olsun 1 haftada kararname gelir il MEB sizi arar yurtdışı olunca ulaşabilir mi bilmiyorum.siz iki güne bir il MEB özlük hakları arayın en kısa zamanda tr dönmeniz laxim

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler hocam telefonum açık 3 hafta sonra zaten gelecektım. Denk geldı. Bu sırada Pazartesi arayıp soracagım. 

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yüksek kesinti yapılan vergi dilimleri için ve agi ödemesi için ödeme sürelerine göre başvuru ve vergi mahkemesinde dava açma usulleri değişiyor. Toplu ödemeden itibaren 5 yıl içinde bu başvuruyu canlandıran yöntem de bulunuyor. İade olan kişilerde toplu ödemelerde kesilen vergiler ihraç süresine bağlı değişiklikler gösterse de eksik yatan nerdeyse ortalama 3-4 sene için 25-30 bini bulurken Agi de 10-15 bin arası oluyor.  Gerçekten maddi olarak hak kaybına uğrayan ve bunu bilmeyen iade olmuş çok khklı arkadaş var. Süreci sonuna kadar takip etmek gerekiyor...

Hukukçu~Stj. Avukat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 22.11.2021 - 21:37 yazdı:

Tamam hocam teşekkür ederim.

Musa Erkmen, 26.11.2021 - 20:24 yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun 1 haftada kararname gelir il MEB sizi arar yurtdışı olunca ulaşabilir mi bilmiyorum.siz iki güne bir il MEB özlük hakları arayın en kısa zamanda tr dönmeniz laxim

@Musa Erkmen hocam  mebbisde kişisel bilgiler modülünde Görevde (  yetiştirilme sürecinde) diye yazıyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 49 dakika önce yazdı:

@Musa Erkmen hocam  mebbisde kişisel bilgiler modülünde Görevde (  yetiştirilme sürecinde) diye yazıyor mu

Gorevde yazıyor hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hocam bende 30.11.2021 tarihinde göreve başladim. İlçe milli eğitimdeki mutemet hocam göreve dönen ilk kişi sizsiniz onun için geriye dönük maaş hesaplaması nasıl yapıliyor bilmiyorum dedi. Bakanliktan bir yazı gelmesi gerekir. Bakanliktan herhangi bir yazı şimdiye kadar gelmedi. Gelmesini bekleyeceğim dedi. Kademe derece ve hizmet puanı içinde özlükteki memur gittim. Bana hocam biz müdahale edemiyoruz çünkü kaydet butonu kapalı. Bakanlığa dava açmanız lazım dedi.

675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 04.12.2021 - 21:26 yazdı:

Gorevde yazıyor hocam

Bende öyle yazıyor MEB ilçeye sordum KHK iadelerinde öyle yazıyor önemli değil dedi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...