İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KESK ve Eğitim-SEN Üyesi Mağdurlar Forumu

Önerilen Yorum

Merhaba

KESK ve Eğitim-SEN Üyesi Mağdurlar Forumu hayırlı olsun. Sendikal faaliyet ve/veya üyelik nedeniyle ihraç olan mağdurlarımız bu bölümde bilgi, belge ve duyum paylaşabilecektir. 

Mağduriyetlerinizin bir an önce giderilmesi dileğimizle...

•  KHK Forum Otomatik Sistem Hesabıdır • Özel Mesaj Göndermeyinizİletişim İçin Buraya Tıklayın

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar MSA başkan sayesinde KESK Eğitimsen ihraclari için de bir bölüm oluşturduk. Malum bizlerin kriterleri de durumları da cezaları da diğerlerinden farklı. Herhangi bir olumlu/olumsuz duyum ya da gelişmede buradan paylaşım yapabilirsiniz. 

Ben Saitama, 29 Aralık yürüyüşünden başka hiçbir elle tutulur kriter olmadan kaymakamın ve valinin kararnameleri ile 686 nolu KHK ile ihraç edildim. Tevazu gosteremeyecegim bulunduğum bölgenin en bilindik, en çalışkan, en ünlü öğretmeniydim. Sanırım en büyük etmenlerden biri de bu oldu. Şube müdürü olacağım derken eldeki öğretmenlikten de oldum, su an hakkımı arıyorum. Sizler de hakkınızda isnat edilen ne varsa, edindiğiniz bilgi ne varsa burada paylaşın fikir alışverişi yapalım. Hepimizin Allah yardımcısı olsun. Sağlıcakla, Saitama

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...