İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

geçer elbet...

OHAL Komisyonuna Takipsizlik Kararını Göndermem Gerekiyor mu?

Önerilen Yorum

Merhabalar ben takipsizlik kararı alali bir ay oldu. kurum adalet bakanlığı. çalıştığım kurum komisyonu karar örneğini personel isleri daire başkanlığına ve ceza isleri daire başkanlığına yollamış. benim ayrıca ohal komisyonuna karar yollamam gerekiyor mu?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Takipsizlik kararınız hayırlı olsun. Kararın onaylı örneğini göndermeniz sizin için faydalı olacaktır.

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkür ederim

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
minyeli abdullah, 13 saat önce yazdı:

Takipsizlik kararınız hayırlı olsun. Kararın onaylı örneğini göndermeniz sizin için faydalı olacaktır.

@minyeli abdullah Takipsizlik kararı, KYOK, SYOK nasıl alınıyor? Biz talep edebiliyor muyuz? Savcılık gerek duyarsa mi veriyor? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saitama, 6 saat önce yazdı:

@minyeli abdullah Takipsizlik kararı, KYOK, SYOK nasıl alınıyor? Biz talep edebiliyor muyuz? Savcılık gerek duyarsa mi veriyor? 

Talep edebiliyorsunuz. Ayrıca karar çıktığında size tebligatta yapiliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kara, 11 dakika önce yazdı:

Talep edebiliyorsunuz. Ayrıca karar çıktığında size tebligatta yapiliyor

Pardon düzeltiyorum. hakkınızda verilmiş bir karar var ise talep edebilirsiniz. Verilmiş bir karar yoksa siz talep edemezsiniz. Karar verildiğinde size tebligat yapılıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ohal kom isyonunun süresi ocakta biterse o zamana kadar bizimde karar çıkarmı acaba

679 KHK incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karaslan38, 02.08.2019 - 14:22 yazdı:

ohal kom isyonunun süresi ocakta biterse o zamana kadar bizimde karar çıkarmı acaba

Ohal komisyonu görev süresinin 2020 için uzatılmayacağı kararı alınırsa ki bu karar siyasi olacaktır. Görev süresi birimine kadar bütün dosyaları sonuçlandıracak. Dosyalar sonuçlanamayacaksa zaten süre uzatılacak. Tamamen siyasi bir durum.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...