İçeriği gör
Konuk

Film ve Dizi Önerileri

Önerilen Yorum

Konuk

Başlıkta da yazdığım gibi güzel film önerilerinde bulunalım da az kafa dağıtalım ?? IMDB'de 6.0 üstü tüm filmleri seyrettim, Atilla Dorsay'la düello edecek düzeye geldim ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlk önerim whiplash olacak

Whiplash https://g.co/kgs/gqn6p2

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Neden bilmiyorum ama yıllardır ne zaman içime bir hüzün, ezik hisler çökse açar Rocky 1'i izlerim. Bir insanın sıfırdan azimle neler yapabileceğini hatırlatir bana. En sevdiğim sahne de antrenör Mickey'nin Rocky'nin evine gelerek menajerlik teklif etmesi... Rocky adamı dinler uzun uzun sonra yaşlı başlı adamı azarlar, ne kadar haklı da olsa insanın içi ezilir, Mickey çıkar boynu bükük evden giderken Rocky yine dayanamaz peşinden gider ve elini sıkar, sırtını sivazlar, duymasa da "senden başka kimsem yok, yanımda ol baba" der gibi konuşur ve eve döner... Kendimi tam da öyle yalnız hissediyorum, savunmasız, korkan, umarsız... Sana ihtiyacım var Mickey... ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hint Sineması?..bize uzak gibi görünen ama yakın olan konuları etkileyici,duygulu ve eğlenceli filmler.. Aamir Khan ve  Salman Khan filmleri favorim

Bajrangi Bhaijaan✨

Sultan✨

Tiger Zinde Hai (SERİ)✨

PK✨

3 idiots✨

Tee Zameen Per✨

Dangal✨

Mangal Pandey✨

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bence dizi olarak ''Breaking Bad'' başlayabilirsiniz ? kitabın ortası yane ? film olarak da var sölüceklerimiz elbet...@Konuk arkadaş da başlatmış bu hizmeti. ama konukluğu bıraksın da güzel muhabbetler olusturalım.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

e yazmıyosunuz emma Z ile devam edeyim ben.  Ölümsüz, Costa-Gavras  izleyin efendim . ama şaşırmayın ?

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son yılların en iyi belgesel tabanlı dizisi Chernobyl Diaries

Netflixte yayınlandı. Seyrettim.

• Facidan kısa süre önce başlıyor. Mekan, görseller, oyunculuk ve kurgu muhteşem...

Şidddetle tavsiye...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

eveeet  serimizin 2. ve 3. filmi Hotel Rwanda  ve Shooting Dogs  bakınız izleyin bunları... Sinir ve duygularınıza da hakim olabilmeniz dileği ile...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

veee tekrar başa dönelim ? bakınız sizi KPSS ye hazırlamasam da dünyayı anlamanıza yardımcı olmak isterim. izleyin efendim izleyin. insan insana yapar mı lemmmm diyeceksiniz. ancak çare yok. olmuş efendim... Costa-Gavras  ''missing''  ve Costa-Gavras ''etat de siege''  izleyin ve konuşalım...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...