İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Adalet Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Enteresan, 1 saat önce yazdı:

Şaşırmıyorum ki, bu duruma yazık diyorum sadece.

İade edip üstüne bonus 500 bin verseler nafile. Gavur yapmaz bize bu yapılanları. Bu maruz kaldığım şeyi asla kabullenemiyorum. Hele aynı ithamlarla hatta daha beteriyle karşılaşıp hala çalışanların olmasına müsade eden ceza işleri yüksel disiplin kurulundan varsa diğer dünyada hesap kitap işi Acımadam merhamet etmeden sonuna kadar şikayetçiyim

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
08072018, 49 dakika önce yazdı:

İade edip üstüne bonus 500 bin verseler nafile. Gavur yapmaz bize bu yapılanları. Bu maruz kaldığım şeyi asla kabullenemiyorum. Hele aynı ithamlarla hatta daha beteriyle karşılaşıp hala çalışanların olmasına müsade eden ceza işleri yüksel disiplin kurulundan varsa diğer dünyada hesap kitap işi Acımadam merhamet etmeden sonuna kadar şikayetçiyim

Forumu keşfetme nedenim Albatros 4 kodlamalı bir elemanın kararı oldu. Burada konuşulanlara bakınca "ulen 3A ile ben kesin iade olurum. Zaten başka da bir şeyimiz yok" diyordum. Laps diye reddi yapıştırdılar yüzüme. Uğraş dur şimdi. Albatros 3 olan biri iade olsa gram zoruma gitmez ve şüphe duymam ama 4 kodlaması olup iade olan bir adamın nerelerde emmisi dayısı vardı acaba düşünmeden edemiyorum. 

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Albatros 4 2013 oncesi sohbete giden takipsizlik ve gorevinin basinda ama bizler iltisak irtibat dava aciliyor ne dusunurseniz dusunun adaminiz varsa bu is biter yoksa agir cezada yargilanirsiniz 

Bu albatrosta  gorevjnin basinda 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Sevgi hocam adamı olan ıade referans yoksa suc ıslemeyen adamı almoyorlar ben takıpsozlok red verdıler kurum kanaatı diyip  adaletın olmadı yer adalet bakanlıgı hukuk elbet bırgun yerine gelecek ozaman bu kararlaro verenler nasıl vıcdanen rahat olacaklar ben iki cihanda hakkımı helal etmiyorum rabbım bıze bunları yasatan basta feto olmak uzere kanunları uygulamayan herkesın belasını versım hak yiyen tum karar verenlerınde yaptıklarının karsılıgını versn

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

haklısın allah büyüktür sabır bu yapıya mensup olmadığımız halde bu yapının mensubu gibi gösterilmeye çalışıyoruz, duydumunan şahsi kanaatnen bu işler olmaz isimsiz ihbarlarnan o isimsiz ihbarı atan, parmağı olan her kim ise rabbim ahirete onu İMANSIZ OLARAK ÖLMEYİ NASİP ETSİN, BU DÜNYADA DA KAZANDIKLARINI DADIYNAN YEDİRMESİN RABBİM 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Amın hocam rabbımız hakkimizi kımseye bırakmasın 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar bugun itibari ile dava açılmış bulunuyor Kasım ayında ilk durusma tanık ifadesinden dolayı sohbete geldi diyen bir arkadas varmış hemde bır kez geldi diye belrtmiş ama o şahıs ile aynı ortamda hiç bulunmadık belki  aynı sokakdan geçtik ben beklerken dava açılmış kasımda ilk duruşma sonra atar 2-3 aya komisyonun kapanması gelir o tarihe red gelmesi kaçınılmaz son.Bir kişinin ifadesi ile başıma gelenlere bak 

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tecokhk, 43 dakika önce yazdı:

Arkadaslar bugun itibari ile dava açılmış bulunuyor Kasım ayında ilk durusma tanık ifadesinden dolayı sohbete geldi diyen bir arkadas varmış hemde bır kez geldi diye belrtmiş ama o şahıs ile aynı ortamda hiç bulunmadık belki  aynı sokakdan geçtik ben beklerken dava açılmış kasımda ilk duruşma sonra atar 2-3 aya komisyonun kapanması gelir o tarihe red gelmesi kaçınılmaz son.Bir kişinin ifadesi ile başıma gelenlere bak 

Geçmiş olsun,

HTS için 2017 mayısta ifade verdiğiniz hatırlıyorum, Tanık beyanı nedeniyle ayrıca ifade verdiniz mi?

Güncelleme • • Aklima

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 19 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun,

HTS için 2017 mayısta ifade verdiğiniz hatırlıyorum, Tanık beyanı nedeniyle ayrıca ifade verdiniz mi?

hayır hayır tanık beyanı yenni çıktı.hts için ifede vermiştim  

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sohbet şddası 17-25 öncesşyse ilk celse beraat alırsınız hocam eğer tanık gelirse yada segbisle falan katılırsa

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...