İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

695, 4 saat önce yazdı:

695 dzkk subay bugün ret kararımı sistemden gördüm, 2 yıl 7 ay beklediğimiz karar... 

Adli hiçbişey yok, karar gelince paylaşırım. 

Geçmiş olsun. En azından yamuk da olsa bir hukuk mücadelesine başlayabileceksiniz. TSK mensupları olarak hepimiz bekletiliyoruz neredeyse. Çok geçmeden idari davaya başvurun derim. Hakkınızda gizli soruşturma vardır belki. Eğer varsa, 1 ay kadar sonra gözaltı veya takipsizlik/KYOK kararı verirler. Genelde öyle oluyor. Karar elinize ulaştığında detayları öğrenirsiniz zaten. Paylaşırsanız seviniriz. Diğer kurımlardan kimler kimler iade olurken bakalım size ne uydurdular. 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. En azından yamuk da olsa bir hukuk mücadelesine başlayabileceksiniz. TSK mensupları olarak hepimiz bekletiliyoruz neredeyse. Çok geçmeden idari davaya başvurun derim. Hakkınızda gizli soruşturma vardır belki. Eğer varsa, 1 ay kadar sonra gözaltı veya takipsizlik/KYOK kararı verirler. Genelde öyle oluyor. Karar elinize ulaştığında detayları öğrenirsiniz zaten. Paylaşırsanız seviniriz. Diğer kurımlardan kimler kimler iade olurken bakalım size ne uydurdular. 

Alnımız açık, başımız dik. Kimseden korkmadık, ekşi yemedik, midemiz ağrısın. 

Gelen gelsin hodri meydan 🙂

En son gün idare mahkemesine başvuracağım, acelem yok, işimi gücümü kurdum, biz düzgün insanlarız, kaybeden biz değiliz, bu millet maalesef. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

695 TSK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
695, 25 dakika önce yazdı:

Alnımız açık, başımız dik. Kimseden korkmadık, ekşi yemedik, midemiz ağrısın. 

Gelen gelsin hodri meydan 🙂

En son gün idare mahkemesine başvuracağım, acelem yok, işimi gücümü kurdum, biz düzgün insanlarız, kaybeden biz değiliz, bu millet maalesef. 

Aynen hocamçmillet kaybediyor, ve bunu da alkışlıyor. Binlerce beşeri sermaye, harcanan emek, verilen eğitim çöp oldu...kimmiş hain, zaman gösterecektir. Dzkk bu konuda en çok hukuksuzluğu yapan kurum olabilir. Mahkemeye verdiği cevaplardan bu görünüyor. Adalet umarım tüm masumlar için bir an önce tecelli eder daha fazla zarar vermeden. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...