İçeriği gör

Adalet

Üye
 • İçerik

  44
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • İçerik Ödülü

  2

Adalet | Son Ödül • Nisan 2

Adalet • En Beğenilen İçerik!

Topluluk Puanı

320 Mükemmel

KHK Bilgisi

 • KHK
  672
 • Kurum
  Milli Eğitim Bakanlığı
 • Kriterler
  Sendika
 • Komisyon Kararı
  İnceleme Devam Ediyor

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  Beraat/Kyok

Güncel Profil Ziyaretleri

Pasif. Profili ziyaret edenler, bu bölüm üye tarafından aktifleştirimeden görüntülenmez.

 1. Adalet

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Sizi çok hem de çok iyi anlıyorum. Aynı süreci ailecek biz de yaşadık. Ben canım annemi geçen hafta kaybettim . Rabbim sizin annenize hayırlı uzunn ömür nasip etsin, acil şifalar versin inşallah.
 2. Adalet

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Arkadaşınız adına çok sevindim . Ne yazık ki benim canım annem covidi yenemedi. Şu an entube durumda , entube olmadan önce çok ağlamış. Agabeyim tutuklu , bizim durum malum. Çocuklarımı çok üzdüler demiş hemşireye. Çok içim acıyor yavrum demiş, evladıma hasretim çok özledim onu diye ağlamış. Hemşire dayanamamış annemin göz yaşlarına. Bir şekilde numaramıza ulaşmış, aradı görüntülü olarak gösterdi can annemi bize. Ne diyeyim evladına hasret pamuk annemin göz yaşlarında bogulsunlar.
 3. Adalet

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Herşey boşmuş. Ne red, ne de iade umrumda bugün. Canımdan öte can annem ve babamın corona olduklarını öğrendim. Annem ileri derecede kalp ve şeker hastası, babam ise yüksek tansiyon hastası. Galiba ablam ve bende de var, birazdan gidip test yaptıracağız. Kısacası sağlıktan öte herşey yalan , dualarınızı bekleriz...
 4. Adalet

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Çok geçmiş olsun. Insallah en kısa zamanda Rabbim idareden iade oldum yazınızı paylaşmayı nasip eder. Kriteriniz neydi bilgi verebilir misiniz?
 5. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Nefes aldığım tek yer burası, kapanacağını düşünmek bile beni çok üzüyor. Ne olur kapanmasın daha iade haberlerimizle mutlu olup ret haberlerimizle üzüntümüzü paylaşacağız.
 6. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Benim kurum görüşüm alındı fakat eşimin alınmadı. Ikimizinde son ana kadar sendika vardı fakat eşimin ilk kuruluştan da üyeliği var.
 7. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Kusura bakmayın biraz yoğundum cevap yazamadım. Kurum MEB , belki kimse yokmuya mesaj olabilir diyor ondan da pek emin değil. Takipsizlik kağıdında sadece sendika yazıyormuş. Bu kararı duyduktan sonra biraz ümidim kırıldı. Bu süreçte bizi idare eden ekmek tekneme daha bir sarıldım.
 8. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Bir tanıdığım bugün ret kararını görmüş. Hergün bakıyormuş sisteme. Takipsizliği vadı, bayağı da umutluydu aslında. 2. Kuruluşunda 29 aylık üyeliği vardı, 1. Kuruluşunda da vardı ama süresini bilmiyorum. Arayınca çok üzüldüm, ne diyeceğimi bilemedim.
 9. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Sizin adınıza çok sevindim. Rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasin insallah. Bu 30 aylık üyeliğin hepsi 2. kuruluştamıydı acaba.
 10. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Insallah tez zamanda iade haberinizi de alırsınız. Benim de kurum görüşüm martın başında alındı. Ilk öğrendiğimde sizin gibi icim içime sığmıyordu ama zamanla alıştık herhalde . Şimdi pek farklı hissetmiyorum. Sizin sendika sureniz kaç aydı?
 11. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Sayın @Es4023 aslında çok polyannacı biriyimdir ama ne bileyim yoruldum artık herhalde. Sabah 8.30 da evden çıktık eve geldiğimizde saat 22.15 di. Iki kuzum evde aklım da hep onlarda. Bu aralar iyi değilim. Galiba biraz duaya ihtiyacım var.
 12. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Sizin adınıza cok sevindim hocam . Biz de karı koca iki donerci öğretmenleriz . Gün gelir biz de iade haberimizi paylasabilir miyiz acaba.
 13. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Eşimin de alınmadı hocam . 2. Kuruluşunda 30 ay 1. Kuruluşunda da 6 yada 7 ay üyeliği var .
 14. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  @Raider hocam benim de görüşüm Mart ayının basında alındı. Bizim sendika süreleri uzun. Biraz daha zamanimiz var bence.
 15. Adalet

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  @672zede sizin adınıza cok sevindim Rabbim birdaha böyle acılar yaşatmasın.
×
×
 • Yeni Oluştur...