İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

Pascal

Yurt Dışı iş imkanları

Önerilen Yorum

Evet arkadaşlar pasaportlarımızı alabikdiğimiz zaman, yurt dışında neler yapabilir, nerelere gidebiliriz, vize almamız sizce kolay olur mu yoksa bunlar ihraç turistik vize alıp çalışmaya vs diye düşünüp bize vize vermezler mi. Kendi alanımızla alakalı işlerde çalışabilir miyiz mesela ben polistim yurt dışında güvenlik sektörüyle alakalı bir iş bulabilirmiyim, buradan cv göndersem kabul olur mu ne dersiniz 

Hhhh

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pascal, 18 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar pasaportlarımızı alabikdiğimiz zaman, yurt dışında neler yapabilir, nerelere gidebiliriz, vize almamız sizce kolay olur mu yoksa bunlar ihraç turistik vize alıp çalışmaya vs diye düşünüp bize vize vermezler mi. Kendi alanımızla alakalı işlerde çalışabilir miyiz mesela ben polistim yurt dışında güvenlik sektörüyle alakalı bir iş bulabilirmiyim, buradan cv göndersem kabul olur mu ne dersiniz 

Şayet yabancı diliniz yoksa şimdiden tercihen İngilizce çalışmanızı tavsiye ederin.Bir yer de sigortalı çalışıyor gözükmeniz vize almanıza yardımcı olur. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teksasparis, 7 dakika önce yazdı:

Şayet yabancı diliniz yoksa şimdiden tercihen İngilizce çalışmanızı tavsiye ederin.Bir yer de sigortalı çalışıyor gözükmeniz vize almanıza yardımcı olur. 

Yabancı Dil konusunda pek problem yok ama süren soruşturma var kapanmasını bekliyorum inş haksız yere ceza meza durumları olmaz öyle olursa adli sicil kaydı durumundan yurt dışında da iş bulamayız

Hhhh

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pascal, 10 dakika önce yazdı:

Yabancı Dil konusunda pek problem yok ama süren soruşturma var kapanmasını bekliyorum inş haksız yere ceza meza durumları olmaz öyle olursa adli sicil kaydı durumundan yurt dışında da iş bulamayız

Hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Pascal yabancı dil çok önemli. aslında yabancı dil kavramı dayanlış. onların dili ? sizden beklenen madem bize hizmet edeceksin o zaman seni doğru şekilde anlayabilmeliyiz ? polis yapacaklarını zannetmem ancak kurye posta taksi bu tür işlerde uygunsa şansınız var.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...