İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Dostlar bol “İADE”li günler diliyorum, bakalım ilk iade haberi kimden gelecek...

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muhammet Adıgüzel, 8 dakika önce yazdı:

Benim kararı merak eden arkadaşlar varsa hala inceliyorlar ?

Gün içinde iade haberinizi bekliyoruz...

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon yeni açıklama yayınlamış. Son 21bin

686 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muhammet Adıgüzel, 13 dakika önce yazdı:

Komisyon raporumuz geldi arkadaşlar. Geriye 21.200 dosya kalmış.  105.100 dosyadan 11.200 kabul, 93.900 ret gelmiş. En son 31 Ocak ta rapor yayınlanmıştı. O zaman 101 bin 500 dosyadan 10 bin 200 kabul, 91 bin 300 retti.   Son 2 ay da incelenen 3600 dosyadan 1000 tane kabul kararı çıkmış. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

son iki aya 3600 aylık 2000 bin bile deGil niye böyle arkadaşlar niye bu kadar yavasladilar sizce.  aşağı yukarı kimin ret kabul alacağı belli ise bu yavaşlama niçin olabilir. çok uzucü bir durum

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

S.a Öncelikle tüm mağdurların bir an önce iade olmasını temenni ediyorum. Bende dib dan kurum kanaati ile ihracim. Forumu uzun süredir takip ediyorum. Sanırım dib den kimse yok. 

• Onaylama 1

Ohal sonrası kurum kanaati dernek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@672zede hocam benim iş uzar gibi ama sizi umutlandıracak bir haber vereyim size. istifa edilmiş 26 ay sendikasın olan ve 10 Mart olumlu kurum görüşü olan bir arkadaş dün gece 11 de iadesini görmüş ? Yani kurum görüşünden 2 hafta sonra iade etmişler hemen 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

31.01.2020=kalan dosya 28.000

27.03.2020=kalan dosya 21.000

2 ayda 7000 ayda 3500

21.000/3500=6 ay ...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nazenin walla hocam onu kimse bilmiyor ama siyaseten bir plan, program belirlenmiştir ona göre hareket ediyorlardır diye düşünüyorum...

@caş hocam 31 Ocak ta kalan dosya sayısı 24.800 idi...

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nazenin, 11 dakika önce yazdı:

son iki aya 3600 aylık 2000 bin bile deGil niye böyle arkadaşlar niye bu kadar yavasladilar sizce.  aşağı yukarı kimin ret kabul alacağı belli ise bu yavaşlama niçin olabilir. çok uzucü bir durum

9 ayimiz var en az 2000 bin gitmeliler ki aralık Ayina bitsin. ama aylık 2000 binin de altına düştüler. acaba tekrar hızlanır lar mi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...