İçeriği gör
Şirine

Sağlık Köşesi

Önerilen Yorum

Elaziz, 4 dakika önce yazdı:

Buldum buldum ?

Hoşgeldiniz,burası çok güzel bir mahalle.İnsanlar güzel yürekli ve kırık kalpli...İnsana çok iyi geliyor.Sigarayi unutursunuz burası tiryakiliği yapıyor.???

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 4 dakika önce yazdı:

Hoşgeldiniz,burası çok güzel bir mahalle.İnsanlar güzel yürekli ve kırık kalpli...İnsana çok iyi geliyor.Sigarayi unutursunuz burası tiryakiliği yapıyor.???

Umarım öyle olur yoksa bu gidişle kabul kararımı göremeden , by by olacağım :))

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bura yenimi olmus ? hayırlı olsun asm 

Hastalara Rabbım sıfa versin bolca nane limon ihlamur corba meyve tuketın bogazı agrıyan lar ballı limon yada bal zencefil ve karabıe karısıtıp yesinler Rabbım hepimizi hastalıklardan korusun hasta olanlarımıza da sıfa verısn saglık dolu gunler dılerım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugün hiç ağrım yoktu forum iyi geldi ? yoksa gerçekten psikolojik mi?  kim dua ettiyse kabul oldu sanırım. Dua edenler Kabul almam içinde etsinler lütfeeen ?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Elaziz bu forum bana da çok iyi geliyor.Daha doğrusu içindeki güzel yürekler ...?Bana bir de tavuklarım?????cok iyi geliyor.Rabbim önce sağlığınızı versin,sonra da iadenizi.Ama sağlık olmadan iadenin bir anlamı yok.Kendimize iyi bakmalıyız.Hem ruhen,hem de bedenen iyi olursak önce kendimize ,sonra çevremize çok faydalı oluruz..

doganadalet692, 20 saat önce yazdı:

Bura yenimi olmus ? hayırlı olsun asm 

Hastalara Rabbım sıfa versin bolca nane limon ihlamur corba meyve tuketın bogazı agrıyan lar ballı limon yada bal zencefil ve karabıe karısıtıp yesinler Rabbım hepimizi hastalıklardan korusun hasta olanlarımıza da sıfa verısn saglık dolu gunler dılerım 

Burası da mahalleye ait.Bir de okulumuz olsaydı,nasıl olsa güzel öğretmenlerimiz hazir...

• Beğeni 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 3 saat önce yazdı:

@Elaziz bu forum bana da çok iyi geliyor.Daha doğrusu içindeki güzel yürekler ...?Bana bir de tavuklarım?????cok iyi geliyor.Rabbim önce sağlığınızı versin,sonra da iadenizi.Ama sağlık olmadan iadenin bir anlamı yok.Kendimize iyi bakmalıyız.Hem ruhen,hem de bedenen iyi olursak önce kendimize ,sonra çevremize çok faydalı oluruz..

Burası da mahalleye ait.Bir de okulumuz olsaydı,nasıl olsa güzel öğretmenlerimiz hazir...

Çok Haklısınız ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Evet okul olsa bende ogretmenlık mezuyum ogretmenı mız cok var mahallede Rabbım umarım ıade olup mahalleden cıkıp ulkemıze insanlarımıza faydalı olmamızı nasip etsin 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yayılma sürüyor. Hinsitanda ilk vaka görüldü.

Corona virüsü WHO günlük bültenler:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/situation-reports 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 15.01.2020 - 14:50 yazdı:

Yalnızlığımı gideriyor sigara. Zaten bağımlı değilim 2 ay oldu başlayalı dostlar. İlginiz için çok teşekkür ederim.  İyi ki bu forum var.

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum Allah şifa versin fibromiyalji zor bir hastalık kolay geçmiyor stresli anlarda yeniden ortaya çıkar ilaçlarınıza devam edin.Sigaraya gelince madem 2 ay oldu başlayalı lütfen bırakın şimdi bırakmak kolay olur ilerleyen yıllarda çok zorlanırsıniz naçizane tavsiyem size

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...