İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Milli Eğitim Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Garip hocam, muallakta kaldıklarını bekletiyorlar bizce, bende de sendika pasif banka var, kurum görüşü alınmış aylar önce, müdür olumlu konuştular dedi, bence ikinci bir kriter olduğu için sizde cihan medya bende pasif banka arkalara atıyorlar siyasi konjektüre göre red veya kabul gelecek ama malesef düşüncem odur ki komisyonun son dakikasına kadar bekletecekler yani ben şahsen yılbaşından önce beklemiyorum karar

Dolce Vita

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elnidal, 8 saat önce yazdı:

Garip hocam, muallakta kaldıklarını bekletiyorlar bizce, bende de sendika pasif banka var, kurum görüşü alınmış aylar önce, müdür olumlu konuştular dedi, bence ikinci bir kriter olduğu için sizde cihan medya bende pasif banka arkalara atıyorlar siyasi konjektüre göre red veya kabul gelecek ama malesef düşüncem odur ki komisyonun son dakikasına kadar bekletecekler yani ben şahsen yılbaşından önce beklemiyorum karar

Hocam bende ayni kanaatteyim. Red verilecek kadar ellerinde kriterimiz olsaydi gozumuzun yasina bakmaz direk redi basarlardi. Sendikanin yaninda diger kriterimiz yeterli gelmeyince okulu aramislar. Orasi da olumsuz kanaat vermeyince bizim durum muallakta kalmistir. Artik kabul ya da red bahtimiza.

Hocam birkac arkadasima red geldi onlarin sendikanin yaninda dernek sms gazete falan vardi. Okullari aranmamis ayrica karar tarihleri okulumun arandigi surece denk geliyor. Direk redlik bi durum olsaydi bana da gelirdi diye kendimi avutuyorum:)

Beklemekten sıkıldık hocam. Hakkimizda hayirlisi neyse o olsun ins.

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Beni ne arayan var ne soran ?? Red gelmesin de ben bir altı ay daha beklerim... Beklerim valla ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 Ret. Karar elime ulaştı. Karardan ziyade tekrar iş çıktı diye sinir oluyorum. Dilekçemi kendim yazmayı düşünüyorum (maddi gerekçelerle). 28 ay sendika, bankaya 50, 100, 200 tl yatırma ve dernek üyeliği yazmışlar. Ne desem bilemedim.

672 Meb Ret Sendika Banka Dernek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

14Mrb arkadaslar calistigim isyerinden dolayi bi kacgundur forumu takip edemedim. Twitterda 672-meb-14 ay sendika-2014 a sarkan cihan medya-ocakta kurum aranma-KABULu gordum. Muhtemelen bunun uzerine cok konusmus ve degerlendirme yapmissiniz. Sayfa yenilendigi icin bir degerlendirmeye rastlamadim.

Birincisi bunu paylasan kimdir face de mi forumda mi dogrudan iletiyi gormek istiyorum.

Ikincisi ise benim durumum ona cok benziyor.

672-meb-15 ay sendika-2014 te biri ocak biri de nisan olmak uzere iki cihan medya odemesi-adli surec yok-kurum ocak ayinda arandi-inceleme henuz devam ediyor.

Benim cihan medyadan haberim yoktu hatirlamiyorum. extrede gorunce sok oldum kesinlikle red alirim moduna girdim. Simdi bu haberi gorunce tekrar umitlenmeye basladim.

Sizce ne olur?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Garip, 7 dakika önce yazdı:

14Mrb arkadaslar calistigim isyerinden dolayi bi kacgundur forumu takip edemedim. Twitterda 672-meb-14 ay sendika-2014 a sarkan cihan medya-ocakta kurum aranma-KABULu gordum. Muhtemelen bunun uzerine cok konusmus ve degerlendirme yapmissiniz. Sayfa yenilendigi icin bir degerlendirmeye rastlamadim.

Birincisi bunu paylasan kimdir face de mi forumda mi dogrudan iletiyi gormek istiyorum.

Ikincisi ise benim durumum ona cok benziyor.

672-meb-15 ay sendika-2014 te biri ocak biri de nisan olmak uzere iki cihan medya odemesi-adli surec yok-kurum ocak ayinda arandi-inceleme henuz devam ediyor.

Benim cihan medyadan haberim yoktu hatirlamiyorum. extrede gorunce sok oldum kesinlikle red alirim moduna girdim. Simdi bu haberi gorunce tekrar umitlenmeye basladim.

Sizce ne olur?

Hocam bana mesaj atar mısınız? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Diane, 5 dakika önce yazdı:

Nasil hocam..neden

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Diane, 15 dakika önce yazdı:

Hocam merak ettim..merakta birakmayin..ozelden nasil mesaj atilacagini bilmiyorum..varsa guzel bir degerlendirmeniz merak ediyorum paylasirsaniz sevinirim

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hüzün hocam ben ve eşim Mustafa Demir vasıtası ile aihm başvurduk. başvuruda 500 er TL ödemiştik. bazı arkadaşlara ödeme çıkartmış ancak galiba geri adım attı. son durumu ben de merak ederim. bilginiz varsa paylaşın. selamlar.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba Sayın hocam. Kararınızla ilgili gelişme oldu mu? Bnde bekliyorum 686 eğitimsen 

686 MEB ferit

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...