İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

672meb03, 4 dakika önce yazdı:

Dün bu sayfada yazılanları görünce sisteme girdim. Eşim görevine İADE edildi. Öğretmen 672 KHK "" full "" sendika, başka kriter yok , 2021 şubat KYOK, dün öğlen bakmıştım bir şey yoktu , Akşam gördüm. Tüm bekleyenlere ALLAH bu sevinci yaşatsın.

Hayırlı olsun. İadeler arttıkça umudumuz da artıyor.

• Beğeni 5
  • Onaylama 2

672 KHK-evde kalma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@672meb03 gözünüz aydın hocam .2021 güzelliklerle bitiyor sizin için.kurum görüşü alinmismiydi acaba ?Bilginiz var mı ?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@altirana kurum görüşü hakkında bilgimiz yok ama olumlu olduğunu söylemişti md .yrd. ( bu arada 18 temmuz istifa var )

672 sendika adlı işlem yok devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672meb03, Bir saat önce yazdı:

Dün bu sayfada yazılanları görünce sisteme girdim. Eşim görevine İADE edildi. Öğretmen 672 KHK "" full "" sendika, başka kriter yok , 2021 şubat KYOK, dün öğlen bakmıştım bir şey yoktu , Akşam gördüm. Tüm bekleyenlere ALLAH bu sevinci yaşatsın.

Hayırlı uğurlu olsun hocam☺️

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstifa edilmiş sendika ve bir iki sms le hala beklemekteyim.  Bazen birkaç kriterle iade olunca umutlanıyorum, bazen de tek sendika ret olunca kahroluyorum. Nasıl bir karar çıkar? Beklemeye takatim kalmadı. İnşaallah biz de  iade olduk diye yazalım.

672 KHK Meb  Kyok  sendika hala inceliyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Goreve iade edildikten 6 ay sonra toplu para yatti. Kurum kkk. Akçakale de gorev yapıyorum. Maasimda kesinti yapilip yapilmadigini bilmiyorum. Maas bordrosunu vermediler. Maaştan yapilan kesintiler için askeriyede de vergi dairesine mi basvuracagiz. Yoksa kurumun saymanligina mi başvuru yaomam gerekir. ilcedeyim burada mal Müdürlüğü var. Dilekceyi mal müdürlüğüne mi vermeliyim. Il vergi dairesine mi gindermeliyim?

Ssk primlerim geçmişe dönük hala ödemesi yapilmadi. Acaba ssk 4a primlerimin iadesi için ssk ya dilekceyi ne zaman vermem gerekir.

689 numaralı KHK kriter yok. Komisyondan iade. Adli süreç yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnceleme devam ?

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Harun Müzik ve Video, 7 saat önce yazdı:

Goreve iade edildikten 6 ay sonra toplu para yatti. Kurum kkk. Akçakale de gorev yapıyorum. Maasimda kesinti yapilip yapilmadigini bilmiyorum. Maas bordrosunu vermediler. Maaştan yapilan kesintiler için askeriyede de vergi dairesine mi basvuracagiz. Yoksa kurumun saymanligina mi başvuru yaomam gerekir. ilcedeyim burada mal Müdürlüğü var. Dilekceyi mal müdürlüğüne mi vermeliyim. Il vergi dairesine mi gindermeliyim?

Ssk primlerim geçmişe dönük hala ödemesi yapilmadi. Acaba ssk 4a primlerimin iadesi için ssk ya dilekceyi ne zaman vermem gerekir.

Siz daha öncesinde olduğu gibi sorunuzu net bir şekilde sormadığınız için mesajınıza geri dönüş olmuyor.

Ben anladığım kadarıyla size cevap vereyim. Sondan başlayım; SSK'ya primlerinizin iadesi için hemen dilekçe verebilirsiniz. Sonuçta sizin ihraçtan kaynaklı eksik ödemeler yapılmıştır. Maaştan kesintiler konusu ise siz bu süreçte sigortalı bir işte çalıştınız sanırım. Öyle ise eksik ödemeleri almanız şu aşamada mümkün değil. Öte yandan göreve iade olan personelden kendisine yapılan toplu ödemeden dolayı yüksek vergi kesintisi yapılmakta bunun yasal faizi ile iadesi için Vergi Mahkemesine dava açmak gerekiyor ki bu da avukatlık bir durum. Kendi başınıza bunu yapamazsınız mevcut durumunuzdan dolayı. Ayrıca maaş bordrosunu vermediler diye bir şey yok talep edin size ibraz etmek zorundalar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...