İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

S.a arkadaşlar bnm başvurum dan 20 gün sonra, kurum savunmam UYAP vatandaşa düştü,  kurum savunması bana tebliğ edilecek mi ? Tebliğden itibaren kaç gün içinde savunma yapmalıyız,  26 idera, adlı yardımı kabul ettiler eşim kamuda ve sigortalı çalışıyorum, 

692 İKM , red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bi iki gün önce dzkk dan bi asb arkadaşımla görüştüm.Kendisiyle beraber açığa alınan öğretmenin (rütbeli ) görevine geri dönmüş.Kuvvet aramış göreve başla demiş.

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lâl, 34 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba.  Az önce ret kararımı gördüm. 

701 KHK- dzkk-sivilmemur-eş durumu kriter- adli yok.

En son ne zaman bakmıştınız

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nefer, 1 saat önce yazdı:

TSK personeliyim tahdit kalktı belge geldi ama edevlette il ilçe nüfus müdürlüklerine başvurunuz yazıyor tam bir komedi. KYOK kararı da var. 

Farklı yerlerden 2 hatta 3 yerden uygulanmış olabilir siz sadece 1 tanesini kaldırmışsınızdır 

Aynı şekilde benimde başıma geldi hem ikamet ettiğim hemde Ankara uygulamış ikamet ilindeki kalktı sonra aynı işlemi Ankara için de başvuruda bulundum Ankara işlemi yavaştan hallediyor 6 ayda kaldırdı 

Bir deniz astsubaydan okumuştum onada tahdit 3 farklı yerden uygulanmış biriside hiç gitmediği ve deniz dahi olmayan Van uygulamış galiba 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lâl, 44 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba.  Az önce ret kararımı gördüm. 

701 KHK- dzkk-sivilmemur-eş durumu kriter- adli yok.

Geçmiş olsun 

Tarikcihan, 15 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun 

OHAL Komisyonu karar verdikten sonra komisyon dosyasını bilgi edinme çerçevesinde alabilir miyiz    bilgisi olan var mı 

686 banka MEB red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 55 dakika önce yazdı:

En son ne zaman bakmıştınız

Birkaç hafta olmuştu. Ne zaman karar verildi bilmiyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Lâl Geçmiş olsun, eşinizin durumu nedir? Ceza vs var mıydı?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Lâl çok geçmiş olsun bende es durumundan bekliyorum eşinizin ceza durumu varmi

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sibemol., Bir saat önce yazdı:

@Lâl Geçmiş olsun, eşinizin durumu nedir? Ceza vs var mıydı?

Evet. Hagb si var. Ama banane. Anlamadığım da bu. Benim suçum ne? Onun süreci bizim evliligimizden öncesi. 2012 deki ankesör. Biz cok sonra evlendik.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Lâl, 20 dakika önce yazdı:

Evet. Hagb si var. Ama banane. Anlamadığım da bu. Benim suçum ne? Onun süreci bizim evliligimizden öncesi. 2012 deki ankesör. Biz cok sonra evlendik.

Haklısınız, canınızı fazla sıkmayın. Adli ceza almadığınız sürece işinize geri döneceksiniz. Davalarınızın peşini bırakmayın yeterki. Ben sadece TSK da eşli ihraçlarda komisyonun neye göre karar verdiğini çözmeye çalışıyordum. Ben de eşli ihracım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...