İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Cok sey yazasim var. Ancak susmak daha iyi. Komisyon nicin telefonlara cevap vermiyor..bilen var mi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İbrahim Polat, 24 dakika önce yazdı:

Cok sey yazasim var. Ancak susmak daha iyi. Komisyon nicin telefonlara cevap vermiyor..bilen var mi?

Komısyonda çalışmaya giden de yok sanırım. Ekmek elden su gölden götürsünler bakalım.

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yaklaşik 1 ay once sadece semdikadan red geliğini yazmıştım bugun teftiş  kurulu baş gittim ohal evrakini elden alsim

Kriter 29 ay sendika ve epden yararlanan birinin adimi vermesi imiş 

Kurum gorusu belli ki olumlu imiş zira karar da kurum gorusunden hic bahsetmemiş halbu ki kurum gorusum defalarca alınmışti

• Teşekkür 1
  • Şaşırma 1
  • Üzülme 4

672 MEB sendika 30 aya yakın  galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmet Bağcı, 51 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yaklaşik 1 ay once sadece semdikadan red geliğini yazmıştım bugun teftiş  kurulu baş gittim ohal evrakini elden alsim

Kriter 29 ay sendika ve epden yararlanan birinin adimi vermesi imiş 

Kurum gorusu belli ki olumlu imiş zira karar da kurum gorusunden hic bahsetmemiş halbu ki kurum gorusum defalarca alınmışti

geçmiş olsun hocam.Hakkınızda bir dava yoksai Komisyon epten yararlanan kişinin ifadesine nasıl ulaşmış böyle bir sistemleri mi var kimin adı hangi ifadede geçiyor görebiliyorlar mu

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, 26 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun hocam.Hakkınızda bir dava yoksai Komisyon epten yararlanan kişinin ifadesine nasıl ulaşmış böyle bir sistemleri mi var kimin adı hangi ifadede geçiyor görebiliyorlar mu

Soyle ki EP den yararlanmıs olabileceğini ben tahmin ettim

kisaca şoyle yaziyo bilmem kac sayilı sorusturma da şüpheli olarak ifade veren kisinin adi yok sadece bas harfleri var   ifadesinde okuma saloninda ogrencilere ders verdigimi soylemiş

672 MEB sendika 30 aya yakın  galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmet Bağcı, 29 dakika önce yazdı:

Soyle ki EP den yararlanmıs olabileceğini ben tahmin ettim

kisaca şoyle yaziyo bilmem kac sayilı sorusturma da şüpheli olarak ifade veren kisinin adi yok sadece bas harfleri var   ifadesinde okuma saloninda ogrencilere ders verdigimi soylemiş

anladım hocam.sizin bir soruşturmanız olmadığı halde, kişilerin verdiği ifadelere bu şekilde ulaşabiliyorlarsa, ret vermek istedikleri herkese bir bahane bulurlar o zaman

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar konu dışı olacak ama. Evhanımlarına vergi muafiyeti başvurusunda KHK lı olmak engel olur mu? Başına böyle birşey gelen var mı?

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Buğün uyaba bölge idare mahkemesinin RED kararını eklemişler.Ancak karar EKİM 2020 ayında verilmiş.Karara baktığımda avukatın isminin yanında UETS ve parantez içinde sayılar yazıyordu(ancak ben avukatı azletmiştim).

1.Şimdi avukat bu kararı sistemden okuyabilir mi? Eğer okursa ve bana söylemediyse Danıştay başvurusu sistemden okuduğu tarihten itibaren mi başlar, yoksa bana tebliğ edildiği tarihte mi başlar?

2.Karar bana henüz daha tebliğ edilmedi.Bu durum normal mi?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

4 Ocak ta ret kararımı görmüştüm. Kurum EGM. Ohal Komisyonuna verdigim adresten başka bir  adrese taşındım.  Karar henüz gelmedi. Sormak istedigim karar eski adresime postayla mı gelir yoksa kurumum mu tebliğ  eder

672 KHK - İnceleme Devam - Banka - Okul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...