İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Niksiz, 2 dakika önce yazdı:

Son paylaşılan karalara göre 7 günde 430 dosya karara bağlanmıştı 

Yavaş ilerliyor, sonuç daha çıkmaz diyerekten başka işlere daldım. Şimdi de hızlandılar, yakında kesin iade olurum. Bizi sürekli takip edip nasıl can sıkarız peşindeler?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugün kabul kararımı gördüm. 2015'den bu yana önce Başbakanlık Sektörel İzleme Birimi'ne sürgün sonra da ihraç sürecini yaşadım. Sıfır kriterle ihraç edilmiştim. Umarım buradaki herkes tez amanda adalete kavuşur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pride, 23.11.2021 - 16:42 yazdı:

Merhaba uzun zamandır sessiz takipçiyim. Maalesef ret kararımı az önce gördüm. EGM eş durumu ihraçtı ve zerre kadar bir bağ yoktu. çok üzgünüm

Hocam bende EGM bende eş durumundan bekliyorum.Kodlamanız var mıydı varsa nedir?ayrıca soruşturma geçirdiniz mi geçirdiyseniz sonucu ne oldu? Eşinizle hala birlikte misiniz boşandınız mı? Kendimde aynı durumda olduğum icin soruyorum cevaplarsanız sevinirim 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende aynı durumda bekliyorum yada eşiniz ceza aldı mı sizin kararınız dan sonra hiç umudum kalmadı lütfen karar gelince gerekçeyi paylasirmisiniz

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Ögretmen arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun.?

Eşimin malulen emeklilik için açtığı davayı kazandığını duyurmustum sizlere. Maalesef SGK istinafa başvurdu.

SGK başvurusunda bazı hususlar kafamızı karıştırdı.

-kurumu emekliliğini onaylamadığı için emekli olamaz demiş SGK. O süreçte ihraç olduğu için kurum onayı alinamadi. Ama Adi malül evrağı SGK ve msb tarafindan onaylanmıştı.

-Kararda idare mahkemesi "işlem iptaline" hükmetti. Bu usulsuzdur demis. Dava reddi ya da kabulü olmali diye.

-yargilama giderleri SGK ya birakildi biz kazandığımız için. SGK bu giderlerden muafmiş. Bu nedenle dava düşmeli yazmişlar.

Bu sebeplerden eşimin emekliliği iptal edilir mi? Yoksa istinafta düzeltme mi yapılır? Heyecanımız kursağımızda kaldı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scn, 24.11.2021 - 10:34 yazdı:

İyi günler  bütün öğretmen  arkadaşlarımın öğretmen gününü en içten dileklerimle kutluyorum.insallah bu  öğrencilerimizden ayrı kutladığımız son öğretmenler günü olur.

26 Kasım da 20.idare mahkemesinde duruşmam var.dualarınıza talibim arkadaşlar.komisyon kurum kanaati bahanesiyle iki yıl önce red vermişti.kurum tarafindan ,açığa alındığım dönemde  yapılmış,tamamen dedikodulardan ibaret bir soruşturma geçirmiştim.birde 2018 de kesinleşmiş beraatim var.ozellikle duruşmalı idare mahkemesi  tecrübesi olan arkadaşlar ya da hukukçu olan arkadaşlar varsa aramızda tavsiye  ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 

Ben 24 Kasım da 20.idarede duruşmaya katıldım.ortalama 2-3 dakika konuşma süreniz var.Edindiğim izlenim  ayrıntılara girmeyip özellikle vurgulamak istediğiniz her neyse direk o konudan giriş yapın .Zaten dosyanızda delillendirilmiş olanlara fazla vakit ayırmayın.   

672 KHK RET ANKARA 20.İDARİ 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar forum çok sessiz bol.iadeli belirsizliğin bittiği güzel bir gün olması dileğiyle 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sadece banka kriteri olup,  5 bin TL veya 5 binin altında işlemi olup, komisyondan karar bekleyen var mı?

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

TSK personeli kaç kişi kaldık.KHK 689.KYOK 2017 hala haber yok.

Nefer 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...