İçeriği gör
Big wall

SD Kart (Garson) SCC kodu

Önerilen Yorum

670 KHK ihracım savcıda dosyam var en son sorduğumda kodumun SCC olduğunu öğrendim ohal inceleme devam bu koddan iade alan arkadaşlar oldumu 

670 KHK inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Big wall  SCC yi bilmiyorum ama SCD den redde var kabulde

672 KHK- SCD kod- inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çoklu kod değilse SCC koddan da iade var. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın MSA, BERAAT kararim da kod olarak sadece AD yazıyor.baska kod olabilir mi?varsa niye yazılmamış olabilir BERAAT kararim da  

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 17.11.2020 - 07:23 yazdı:

Sayın MSA, BERAAT kararim da kod olarak sadece AD yazıyor.baska kod olabilir mi?varsa niye yazılmamış olabilir BERAAT kararim da  

Çoklu kod istisna olarak çıkıyor. Genelde tek kodlama var herkeste.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 25 dakika önce yazdı:

Çoklu kod istisna olarak çıkıyor. Genelde tek kodlama var herkeste.

Tesekkurler.Gördüğüm kadariyla AD kodlarının yüzde 80 i 90ı iade ediliyor.2004-2009 SGK ve 2006-2012 banka var.Bu durumda sonuç ne olur  sayın MSA?(677 KHK-EGM.İncelene sürüyor.SGK ve Bankadan dava açıldı 2018 de BERAAT ettim)

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

17-25 ten sonra tavır aldı diye tanık beyanı ve  Dil-3 kodu olarak kodlama var. başka hiç bişey yok. Bunun sonucu ne olur. EGM savunma  zarfı gönderdi 

EGM den savunma zarfı gönderdiler.  Tanık beyanı var.  17-25 ten sonra artık gelmedi diye.  DİL-3 diye kodlama yapılmış. Sonuç ne olur. KYOK kararı var ayrıca. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...